Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 5

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
jachu67
Sławek: jeszcze trochę napraw mechanicznych i zapewne tak zrobię...
Ale już w miniony weekend byłem nim na rybkach U
 
Lucas
Jachu polecam wsadzić kostkę cytrynową klozetową pod maskę bo mi ostatnio w wędkowozie jakaś franca na 4 nogach zjadła kable zapłonowe jak zostawiłem auto na slipie U
 
robix
Łukasz kuna .Znajomemy uszkodziła 2 razy sondę w aucie . Można mieć ładną niespodziankę przez takiego zwierzaka .
 
Mariusz Kulinski
Czy jest jakaś alternatywa dla Volvo XC70 -dużego i ładownego kombi napędami i sensownym prześwitem?
Tylko silniki benzynowe i manualna skrzynia do ok 15tyś zł.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
robix
Citroen C5 I 1,8 benzyna ale chyba nie ma wersji 4x4. 1.8i 16V 116KM 85kW (2001-2004) lub 2.0i 16V 136KM 100kW (2001-2004) .Zakładasz Lpg i mozna jezdzić za sumami .Napewno tańszy w eksploatacji niz volvo. Volvo ma duzy przeswit ale do citroena możesz dać wyższe opony .
 
Mariusz Kulinski
Prześwit minimum 180mm i napęd na 4-wystarczy dołączany.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Lukasz Szlafka
Grand Vitara I
 
jaro7707
Mariusz, jeśli chodzi o citroeny, to c5 jest wdzięcznym autem. Regulowane zawieszenie to wspaniały wynalazek. Wbrew powszechnym opiniom wczle nie jest awaryjne. Powiedziałbym, że jest dużo wytrzymalsze niż np. aut niemieckich. Ile byś nie naładował klamotów do bagażnika, ilu byś pasażerów nie zabrał na pokład, układ hydro zawsze podniesie nadwozie do zadanej wysokości. Wypoziomuje się sam. Nie ma tarcia zderzakiem tylnym o asfalt
Edytowane przez jaro7707 dnia 12.08.2018 13:28
 
j-23
Witam, ja też pomykam na ryby Grand Vitarą I jedyny minus to dałem się namówić na opony wielosezonowe Fuldy nie nadają się na zimę , ani na błoto,ale już czas na wymianę i teraz dostanie zimówki. Prześwitu nie mierzyłem ale dołączany napęd i reduktor pozwalają mi zwodować łódź bez problemu tam gdzie niema slipu.
 
dawtow
Jeżeli chodzi o pakowność to na ryby wolę jechać moją omegą kombiU lecz jeżeli cięższy teren lub trzeba moją 2 tonową łajbę targać to wolę kia sorento żony U
 
Lukasz Ciesielski
Mariusz Kulinski napisał(aM

Czy jest jakaś alternatywa dla Volvo XC70 -dużego i ładownego kombi napędami i sensownym prześwitem?
Tylko silniki benzynowe i manualna skrzynia do ok 15tyś zł.


Subaru outback
 
jachu67
Zakończyłem odnawianie i naprawę Opla Frontera 2000 r.
Zakup: 4500 zł , blacharz /lakiernik /konserwacja 5000 zł , odnowienie felg 1000 zł , nowe opony 2000 zł, czyszczenie tapicerki+ obszycie kierownicy 550 zł,naprawa alternatora 450,
mechanik 3500 ( nowe sprzęgło, tłumik, filtry ,oleje, różne gumki żeby nie stukało, osłony ). Jeśli można powiedzieć, że auto jest sprawne ( takie stare i sprawne ?G) to łączne koszty 17000 zł. Jestem zadowolony.U
 
Mariusz Kulinski
Zrobiłeś konkretnie ,pod siebie to będzie służył.
Trzeba jeszcze koniecznie K&
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
waldek42
jachu67 napisał(aM

Zakończyłem odnawianie............. Jestem zadowolony.U


Ja też!!
 
Semi
Przynajmniej wiesz co masz i nie musisz się bać żadnych niespodzianek.I
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
km73
Jachu,
trzeba to opić, co by dobrze się prowadził, samochód i jego właściciel D K

Liczę, że w przyszłym roku też sobie taki wędkowóz zafunduję. Może Twój już Ci się znudzi. D
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
bodzio
Jachu to mamy dwie okazje do opijania .
Samochód na bezdroża naprawdę fajny .
 
stan2010
W przyszłym roku zamawiam u Mikołaja, ale nie jestem pewny, czy będę wystarczająco grzeczny G
https://www.youtube.com/watch?v=Dn2tCictmo8
Pozdrawiam I
 
Piotrek86
stan2010 napisał(aM

W przyszłym roku zamawiam u Mikołaja, ale nie jestem pewny, czy będę wystarczająco grzeczny G
https://www.youtube.com/watch?v=Dn2tCictmo8


Fajne, typowo wędkarskie auto - ma wszystko czego potrzebaU no i pojedziesz z ekipą - w końcu masz 10 miejsc łącznie UU
 
Longin Bojanowski
Jest z czego wybierać.
YouTube Video

Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.14
18,471,440 unikalne wizyty