Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Slawomir Tabor
U mnie Kuga już ochrzczona . W sobotę załatwiona opona nacięcie z boku ja na działce u syna (chyba ).O
Zniszczona obudowa halogenu ( żony robota ) i uszkodzona osłona silnika został jeden zaczep z trzech , ja nad Bugiem .
Tak więc jak tak dalej pójdzie nie długo będę szukał fury na ryby .
1- Suzuki - Symbiozy faworyt
2- Nisan Terano - mój faworyt
Trzeba szykować z 15 tys. E
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
SYMBIOZA
Trzeba ......bo żony nie lubią jeździć porysowanymi autami(autami wędkarzy)G

ps. piszemy - nissan terrano
 
stan2010
Marzenia nic nie kosztują D
YouTube Video

Pozdrawiam I
 
Jan Brzozowski
Weź na raty, stan ^
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
stan2010
Na ratę może by starczyło, ale kto da kredyt na 50lat i wachę w prezencie ?? H
Pozdrawiam I
 
jachu67
jachu67 napisał(aM

Zakończyłem odnawianie i naprawę Opla Frontera 2000 r.
Zakup: 4500 zł , blacharz /lakiernik /konserwacja 5000 zł , odnowienie felg 1000 zł , nowe opony 2000 zł, czyszczenie tapicerki+ obszycie kierownicy 550 zł,naprawa alternatora 450,
mechanik 3500 ( nowe sprzęgło, tłumik, filtry ,oleje, różne gumki żeby nie stukało, osłony ). Jeśli można powiedzieć, że auto jest sprawne ( takie stare i sprawne ?G) to łączne koszty 17000 zł. Jestem zadowolony.U


Do dnia dzisiejszego przejechałem tym autem ok. 73000 km.
W ubiegłym roku auto nagle stanęło i nie dało się uruchomić . Sterownik pompy paliwowej. Koszt ok. 1200 zł. Niestety naprawa okazała się nie skuteczna. W konsekwencji wykonałem remont (specjalistyczny warsztat na nowych częściach) całej pompy paliwowej . Koszt 5700 zł. W listopadzie naprawiłem zawieszenie, inne pierdoły. Koszt ok. 2600 zł.
Dużo ? Tyle kosztuje utrzymanie w ciągłej sprawności auta 20-to kilku letniego...G
Nadal jestem zadowolony .U
 
Jan Brzozowski
Normalne koszty starego auta, Jachu. Mam już dwa lata Mazdę Tribute w benzynie dwa litry. Zaraz po zakupie musiałem ABS naprawić, bo poszedł czujnik przy kole i silnik pompy ABS. Kosztowało to kilka setek. Za stówę kupiłem używany hak i sam go zamontowałem. W ciągu dwóch lat niewiele przebiegu zrobiłem, (8000 km) bo to jest tylko rybowóz. Od tego roku będzie moim autem głównym, więc i przebiegi będą większe. Trzeba znowu nieco zainwestować, bo dyfer zaczął przeciekać, podwozie musi być zakonserwowane i pewnie rozrząd będzie do wymiany. Taki urok mają stare auta.
Też jestem zadowolony z mojej Madzi.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
j-23
Witam kolegów ja znowu na ryby jeżdżę Suzuki GV I rocznik 2003 ,sprowadziłem ją w 2014r z przebiegiem 155tys km,obecnie mam zrobione 227 tys km,przez ten czas wymieniłem łożysko w kole( tył),łożyska w skrzyni biegów,sprzęgło przy przebiegu 210 tys km, alternator , ,drobne sprawy typu szczotki w rozryszniku , razem jakieś 6 tys zł,teraz wstawiłem na konserwację jakieś 3 tys, ogólnie jestem z auta zadowolony ,napęd na 4X4 dołączany ,reduktor, stare rozwiązania ,ale wjadę tam gdzie koledzy nowszymi nie dają radę ,albo szkoda auto zatopić w błocie, ewentualni porysować po krzakach.

Pozdrawiam .
 
Slawomir Tabor
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmiana wędkowozu .
Padło na Nisana Terano 3,0 V6 benzyna lata 1990-96 .
Zero ekonomiki , zero komfortu jazdy .
Za to duży i mocny .
Tak sobie marzę .H
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
j-23
Witam ja mam 2.0 benzynę 128kM,przy ściąganiu z Niemiec w grę wchodziła wysokość akcyzy , no i nie brałem pod uwagę gazowania auta. ale ta moc spokojnie wystarcza do mojego zestawu.
 
jachu67
Sławek mam coś dla Ciebie:
https://www.otomoto.pl/oferta/hummer-h1-oryginal-jedyny-w-polsce-v8-benzyna-5-7-klima-automat-zamiana-ID6C2N0E.html#f85b9a6a9c
 
Piotrek86
H1 wjedzie wszędzie pod warunkiem że drzewa nie będą rosły za blisko siebie D szeroki bydlak U
 
jachu67
Ja tego złośliwie Sławkowi nie zaproponowałemH
Jest benzyna, mocna, rocznikowo się zgadza, tylko reklamę musi zmienićD
 
jachu67
jachu67 napisał(aM

jachu67 napisał(aM

Zakończyłem odnawianie i naprawę Opla Frontera 2000 r.
Zakup: 4500 zł , blacharz /lakiernik /konserwacja 5000 zł , odnowienie felg 1000 zł , nowe opony 2000 zł, czyszczenie tapicerki+ obszycie kierownicy 550 zł,naprawa alternatora 450,
mechanik 3500 ( nowe sprzęgło, tłumik, filtry ,oleje, różne gumki żeby nie stukało, osłony ). Jeśli można powiedzieć, że auto jest sprawne ( takie stare i sprawne ?G) to łączne koszty 17000 zł. Jestem zadowolony.U


Do dnia dzisiejszego przejechałem tym autem ok. 73000 km.
W ubiegłym roku auto nagle stanęło i nie dało się uruchomić . Sterownik pompy paliwowej. Koszt ok. 1200 zł. Niestety naprawa okazała się nie skuteczna. W konsekwencji wykonałem remont (specjalistyczny warsztat na nowych częściach) całej pompy paliwowej . Koszt 5700 zł. W listopadzie naprawiłem zawieszenie, inne pierdoły. Koszt ok. 2600 zł.
Dużo ? Tyle kosztuje utrzymanie w ciągłej sprawności auta 20-to kilku letniego...G
Nadal jestem zadowolony .U


Niestety prawdopodobnie w silniku pękł wał E. Obecnie szukam sprawnego" słupka". Szkoda, bo sezon w pełni, trochę lepiej się czuję, a nie mam czym wjechać w krzaki !E
 
jachu67
Odebrałem samochód od mechanika. Okazało się,że pękł korbowód i łańcuch napędzający pompę oleju. Nie wiadomo co wcześniej (?).
Przy okazji wymieniono rozrząd i inne pierdoły.# Wszystko wyniosło mnie 6700 zł.Ł Nadal jestem zadowolony z auta.I
 
stan2010
Pod koniec zeszłego wieku kupiłem za 1,6K Fiata 125p z blachą w dobrym stanie....
Po trzech latach pojechał na złom. W tym czasie 'wchłonął' 12K prócz normalnej eksploatacji H
Pozdrawiam I
 
jachu67
Ciąg dalszy kosztów posiadania Frontery.
Głównie eksploatacja : nowe amortyzatory, zaciski hamulcowe, trochę innych pierdółek. Koszt : 2500 zł.G
Nadal jestem zadowolony z auta I.
 
Slawomir Tabor
Jachu kto ( bogatemu ) wędkarzowi zabroni .D
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Andrzej Cecula
My zamienili poczciwego Hyundai Terracana 2.9 CRDI na Suzuki Grand Vitare 2.0 w gazie, mam nadzieję że nie będzie z nią tyle przygód co z Karakanem
sumowapasja.pl/images/imagehost/6f849c1243624717bb35391d17e767df.jpeg
 
lumpex
Wygląda jak po polerce...... ŁADNA ZUZANNAI
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.13
18,469,862 unikalne wizyty