Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: Robertfug


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Slawomir Tabor
Stawik został zasypany bo woda wyschła no może było po deszczu z 20 cm .
Z tego co ostatnio czytam wynika że można nawet z dofinansowaniem wykopać przydomowy staw do 1000 m2 na głębokość 3 m .
Zgodnie z art. 394 ust. 1 pkt 9 ustawy Prawo wodne (Dz. U. 2020 poz. 310) zbiorniki wodne – stawy – napełniane wyłącznie wodami opadowymi lub roztopowymi lub wodami gruntowymi o powierzchni nieprzekraczającej 1000 m2 i głębokości nieprzekraczającej 3 m od naturalnej powierzchni terenu o zasięgu oddziaływania niewykraczającym poza granice terenu, którego zakład jest właścicielem, mogą być wykonywane na podstawie uproszczonej procedury zgód wodnoprawnych, wymagają bowiem jedynie zgłoszenia wodnoprawnego. Ponadto zgodnie z art. 29 ust. 1 pkt 15 ustawy Prawo budowlane (Dz. U. 2019 poz. 1186 ze zm.) budowa przydomowych basenów i oczek wodnych o powierzchni do 50 m2 nie wymaga pozwolenia na budowę.
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Mariusz Kulinski
U mnie też kicha z wodą.Wykopałem dół sondażowy pół metra poniżej dreny i wody brakG
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Semi
U mnie jest ok, poziom niski, ale po ubiegłorocznym pogłębieniu tragedii nie ma. Mam nadzieję, że popada i na zimę z pół metra jeszcze przybędzie.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Mariusz Kulinski
To jak głęboko masz wodę? Bo ja wykopałem na 1,5m i nie wiem czy jest sens kopać głębiej. Drena jest na głębokości ok 1m od poziomu gruntu i pół metra niżej brak wody.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Semi
Obecnie poziom lustra wody jest poniżej najniższej linii brzegowej jakieś ponad 60 cm.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06
18,611,505 unikalne wizyty