Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: MariaCaw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
pepe79
Jan Brzozowski napisał(aM

pepe79 napisał(aM

Na razie szerszy opis łodzi i realizacji budowy wrzuciłem na jerkbait.

Byłoby fajnie, gdybyś wrzucił również tutaj.

Oczywiście, że wrzucę I
 
Lucas
Mój nowy spin na sumki, Black Cat Light spin. Super kijek, jakoś nie mogłem się przemóc żeby go kupić ale jak to bywa-co dobre szybko się kończy i z moich info wynika że zakończono produkcję tego kijka więc trzeba było kupować czym prędzej...

sumowapasja.pl/images/imagehost/e23ed54727231265118371fcac0dd82b.jpg
 
Semi
Łukasz, to jeszcze wobka pod kolor trzeba nabyć. &I
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
Zegrzyński kolorek tego spina . I
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Lemiux
Dwie nowe maciorki. Finki 95 znalazły nowych właścicieli, przyszedł czas na nowe doświadczenia UUU (dlaczego zdjęcie ładuje się do góry nogami?)
sumowapasja.pl/images/imagehost/136d57bccfc0bfff4a4337a0aef0bafd.jpg
 
Michal Sip
Nie musiałem szukać opinii na temat tego kijka wystarczyły mi zdjęcia i filmy Józka D A tak na poważnie to trochę trwało zanim znalazłem najtańszy i trochę potrwa zanim zobaczy wodę.

sumowapasja.pl/images/imagehost/ab04377b1e0c4f273ce16e2f7bb8dcdc_resized.jpg
 
Lucas
Też mam taki kijek U

Lemiux ta marquesa to by mi się przydała U T
 
Lemiux
Lucas napisał(aM


Lemiux ta marquesa to by mi się przydała U T


A komu by się nie przydała ;P Pod koniec przyszłego sezonu pójdzie na handel ;P
 
IDAHO
Glanis PATROL napisał(aM

Kolejny BC - tym razem DF Vertical LS 1.80m 220g. Już rzadkość (w stanie nowym) na rynku. Mnie się udało jeszcze trafić! ID#

sumowapasja.pl/images/imagehost/418bf93ad26877c38df15479f0fa5cc2.jpg


Graty za zakup.
Właśnie noszę się z zamiarem kupna kija do Verticalu i mam pytanko odnośnie tej serii...
Czy kij Black Cat Vertical LS II 1,85m 220g to jego następca czy w ogóle inny kij?
Z tego co widziałem to różni się uchwytem i długością oczywiście. Czy praca jego będzie podobna?
Do tej pory cudowałem z kijem Penn Squadron 30lb. 2,10 Jak dla mnie za długi bo łowię z pontonu i za sztywny raczej. Chcę go przeznaczyć na stałe do dryfu a na verta coś konkretnego chcę zakupić na przyszły sezon. Myślę właśnie nad Vertical LS II 1,85m 220g bo w sklepie w którym się zaopatruję taki właśnie teraz mają w promocji &
 
IDAHO
Glanis PATROL napisał(aM

Teoretycznie jak sama nazwa wskazuje - następca. Praktycznie? Hmmmm... To już nie jest DF, a więc inny blank, zatem to co najważniejsze zostało wymienione, a malowanie i nazwa zostały podobne, być może po to, żeby się jeszcze trochę przejechać do przodu na fejmie pierwszych modeli. Oprócz tego nowe mają więcej przelotek, czyli bardziej nadaje się pod multiplikator niż ten pierwszy w wersji DF.

Dzięki za szybką odpowiedź.
No właśnie...i teraz pytanie; jak to będzie pracować z przynętą, jeżeli blank został wykonany inaczej?
Ale...raczej i tak wpadnie w moje ręce. Aczkolwiek jeszcze się zastanawiam bo chciałem jeszcze coś krótszego.
 
IDAHO
Nie ma niestety Unicata w tym sklepie...chcę zamówić wszystko razem i chcę wybrać w jednym sklepie...transport, zniżki itd...a trochę tego będzie.
Mają Black cat, Madcat, Sportex, Spro, WFT, DAM ...z tych znanych.
Apropos tej długości...Jak to w transporcie? Dają do tego jakąś tube czy coś? Jak to później przewozić? Nie miałem jeszcze wędek jednoczęściowychŁ nie licząc podlodówek&
 
salto
Mój ostatni nabytek, Dragon Millenium Pike 2,7m 10-35g.Była wyprzedaż więc kupiłem, będzie współpracował z okumą saliną40sumowapasja.pl/images/smiley/smile.gif
sumowapasja.pl/images/imagehost/927e28a2715bd8a57024391e59af832d.jpg
Robert
 
Piotrek86
Bardzo fajne kilki - mega szybkie i zapasem mocy - miałem zedera U
 
salto
Mam jednego Dragona Millenium, jest to wersja Trout 5-25g. i jestem zadowolony. Dlatego kupiłem następnego Milleniumawww.sumowapasja.pl/images/smiley/smile.gif
Robert
 
IDAHO
W końcu...
Po dwóch miesiącach decyzja podjęta ...miał być 'Black Cat Vertical LS II'
Dlaczego miał?
A no dlatego ,że jest 'Black Cat Verticalmania J/C 1,90m 240g'
Czaiłem się miesiąc, w końcu zamówiłem. Czekam 3 dni ...niby spakowana gotowa do wysyłki. Dzwonię...nie wysłali bo czekają na wędkę...OK. Czekam... Dwa tygodnie...Gość dzwoni i mówi, że niestety, będzie za 5 tygodni...czemu G Proponuje mi w tej samej cenie za 2 dni Verticalmanie. CO robić? Kasa zapłacona a zabawek niema...dzieci płaczą (Czaicie ocb.)
Szybka decyzja i jest. Jestem zadowolony I Aczkolwiek, jak bardzo? będę mógł dopiero powiedzieć za jakieś 2 miesiące E
Do tego Slammerek III 6500, Pletka WFT strong, skrzyneczka, co by wszystko w końcu było w jednym miejscu i jeszcze parę dupereli.
sumowapasja.pl/images/imagehost/a9a0478b5a6e612e9a96cb80a5132b8c.jpg

A to moja była' z jej zastępczynią.
sumowapasja.pl/images/imagehost/0b7c7af1dd970677263bc54a9101e502.jpg
W sumie wyszło, że odchudziłem sobie cały zestaw tylko o jakieś 50 gr. Ale jest krócej. I o to chodziło I
Czas to opić K
Pozdrawiam!
 
IDAHO
Glanis PATROL napisał(aM

A mnie bardziej zainteresowała ta była. Shimano Exage plus - no właśnie, co tam masz?

Penn Squadron 30lb 210
Jak na verta moim skromnym zdaniem to sztywniak straszny...no i za długa była.
Za to z Shimano byłem i jestem bardzo zadowolony. Ale już trochę przeżył ze mną. (6 lat?)
 
Zweitakter
Takie jakieś dwa stare znalazłem po taniości....
Może pojadę na japaka może nie ale uważam że ładnie wyglądają na półce U
sumowapasja.pl/images/imagehost/534bb47edf6b23364c88f641e076e573.jpg
Do prawdziwej rzeki zagląda się wędką
 
Slawomir Tabor
Lepiej niech zostaną na półce . Za ładne i za stare na wyprawy .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Zweitakter
No to będę łapał leszcze :(
Katuszka trochę dokuczliwa na sumy a nowe młynki nie spełniają moich "norm kulturowych"
Do prawdziwej rzeki zagląda się wędką
 
Mariusz Kulinski
Daiwa DF100 też nie spełnia Twoich norm?&
Przecież to zabytek.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.18
18,474,089 unikalne wizyty