Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jan Brzozowski
W tym temacie możemy pokazać, jaki sprzęt sobie zafundowaliśmy.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Beno Grudner
Ja sobie zafundowałem takie ustrojstwo do wywózki czy lekkiego, wakacyjnego spina pod trzciną:

sumowapasja.pl/images/imagehost/896afed6aeda9e01aab75b2c273c0756_tbig.jpg

Ale nic więcej o tym nie powiem, bo mimo że urlop za pasem, dalej leży spakowany w kartonie w aucie ;)
 
Szymon Kabacinski
Gratki zakupu. Oby służył.
 
filip86
Beno pływałem trochę na tym pontonie i do wywózki ok. Spin już trochę gorzej. I od razu zabezpiecz sobie miejsce gdzie wiosła ocierają o ponton bo przecierają się jak cholera
 
Jacek Bartnik
Ja mam taki sam pięć lat ,używam do wywózki.Jedynie wiosła nie przetrwały próby czasu a dokładnie plastikowe tuleje które łączą dwie części wiosła.
 
filip86
Wiosła to skończyły swój żywot bardzo wcześnie. Są prawie natychmiast do wymiany
 
Beno Grudner
Mam metalowe, spoczko ;)
 
Lukasz Karasiewicz
Zbyszku oby ponton służył jak najdłużej. Ja zakupiłem fotel Elektrostatyk model F5R.

sumowapasja.pl/images/imagehost/9a8cd5471cdcda58ca73111140af84e6.jpg
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 31.07.2013 21:41
 
Beno Grudner
Mam taki od X lat, podokręcasz śrubki (szczególnie te od rurek podpierających ręce, lubią się "wyluzować") i będzie służył do emerytury. Mega wygodny, UWAGA, łatwo się na nim zasypia! D P.S. Jedyny jego minus to objętość i waga, wiadomo, komfort kosztuje... Jak mam daleko od auta do łowiska, to część sprzętu na plecach, część w w jednej ręce, druga to TYLKO na to siedzisko. Ale warto M
 
Jacek Bartnik
Beno Grudner napisał(aM

Mam taki od X lat, podokręcasz śrubki (szczególnie te od rurek podpierających ręce, lubią się "wyluzować") i będzie służył do emerytury. Mega wygodny, UWAGA, łatwo się na nim zasypia! D P.S. Jedyny jego minus to objętość i waga, wiadomo, komfort kosztuje... Jak mam daleko od auta do łowiska, to część sprzętu na plecach, część w w jednej ręce, druga to TYLKO na to siedzisko. Ale warto M


Ja jak muszę z tym fotelem dojść gdzieś dalej ,to przypinam paskami z tyłu do plecaka i śmigam.
 
Longin Bojanowski
To nie mój tylko Szpadla. Ale ponieważ on nie widział go jeszcze a do macania daleko to pokazuję co kupił. Sprawdzę tylko ile plecionki na to wejdzie.

sumowapasja.pl/images/imagehost/f848ccc310c8e1d6a17b9f4f53c144c3_resized.jpg

Może się nada na jakiegoś sumka.N

No cóż, dość luźno nawiniętej PP 0,56 weszło s bólem 200 m. Nawijając z odpowiednią siła wejdzie bez problemu. Jeżeli komuś za gruba to nich nawija 0,46 a wejdzie pewnie 220 bez problemu.
Edytowane przez Longin Bojanowski dnia 02.08.2013 21:54
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
johny5g
Dobry multik , sporo u mnie pracował i pracuje nadal. Lubie te penny. Wersja 330 też ok bardzo choć ten 321 chyba ciut szybszy. Teraz już sporo ludzi odwykło od hamulca gwiazdkowego, ja tam lubie.
 
Szymon Kabacinski
Gratulacje zakupów.
 
Slawomir Tabor
Sobie zaszalałem
sumowapasja.pl/images/imagehost/2fcc5ed96f626bb338922bfbb2d819c7_resized.jpg
Plecionka przyponowa Mikado 0,04 mm i 0,06 mm , obrotówka ,blacha podobno na bolenia wobler Salmo Butcher5F Colour beatle 5 cm/5 g glębokośc schodzenia do 1,5 m, wobler SalmoPerch 8SDR 8 cm /17 g schodzi od 3-6 m .
Pompka do napowietrzania żywcy Cormoran.Haczyki Owner na leszczyka i krętliki Colmik.
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Jan Brzozowski
Faktycznie, zaszalałeś D
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Lucas
No Sławcio szaleje U Ja czekam na paczuchę z moltitool'em Leathermana. Tak to na razie nic nie kupuję bo chyba na chwilę obecną to mam co trzeba ;)
 
Jan Brzozowski
Nie pożałujesz, Łukasz. Wprawdzie nie jest tani, ale na pewno wart swojej ceny.
Poradził sobie bez problemu z przecięciem kotwicy Owner.

sumowapasja.pl/images/imagehost/c8e04f8280e7031592f89c44ac821ece.jpg
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 08.08.2013 19:12
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Slawomir Tabor
Nie można z żonką jeździć na zakupy bo od razu sprawdza ceny.Dziś sobie dokupiłem trochę dupereli.
sumowapasja.pl/images/imagehost/a56dbc81e2d8916c4389aadc5ee2dece_resized.jpg
Woblerek Salmo ,glówki przypony ,Mugga no i znalazłem obrotówki w dobrym kolorze no i Stormy 12 g i 20 g z których od razu demontuje kotwice zostawiam sam hak.
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Slawomir Tabor
Dziś byłem u siebie na targu i co , te same obrotówki co kupiłem w Wyszkowie po 12 zeta , kupiłem na targu po 4 złocisze H dokupiłem po 5 zeta Stormy 20 g imitacja szczupaka i okonia. Dokupiłem też 10 g główek po 1 zł. kto szuka ten znajdzie.
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Robert
W jakie dni jest te święto to wpadnę i zaszaleje
Czy ta Mugga to sprawdzony specyfik na krwiopijce muszę coś kupić na przyszły sezon bo teraz jakby odpuściły.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.31
18,476,538 unikalne wizyty