Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
maweric
sumowapasja.pl/images/imagehost/ed0527658fbb131310635ce1a5321451_resized.jpg
 
pontony.maweric.pl
stan2010
BMS jest ustawiony na sztywno, a zaprogramować można ładowarkę na zadany poziom. Pytanie było, dlaczego producent silników nie zaleca stosowania Li-fe 4S. Ograniczenie ładowania ogranicza możliwości baterii.
PS. problem dotyczył Li-fe, a nie Li-ion...
Pozdrawiam I
 
maweric
Proponuję używać stwierdzenia, chyba BMS ustawiony jest na sztywno. Używam BMS w który możesz programowo ustawić wszystkie parametry.
Wracając do tematu chodzi o za wysokie napięcie z Lifepo i Li-ion 4S. ( producent silników się zabezpiecza ) , kilka osób z JB pływa na HASWING Protruar 1.0 R2 65Lbs 12V i nic się nie dzieje , na lifepo oczywiście. Bo nie dotyczy to Li-ion 3S
 
pontony.maweric.pl
Jacek Bartnik
Mam pytanie odnoście aku do silnika i echosondy.Mianowicie co radzicie, jeden aku do wszystkiego czy do echosondy osobny?
 
maweric
Mam echo Garmina 72 i Minkote 55 traxisa i używam 2 oddzielne akumulatory , na jednym aku czasami siało , jak poruszałem przewodami przestawało. Pewnie to wina ekranu od któregoś przewodu od echa.
 
pontony.maweric.pl
stan2010
Sorki... mea culpa, że uogólniam++ E
Mam styczność z Li-ion'ami max 3500mAh, a tam BMSy 'na sztywno'...
Rozdzielam zasilanie 'czystej elektroniki' od zasilania napędów.
Pozdrawiam I
 
maweric
Od niedawna bardzo dużo parametrów można w niektórych BMS z bluetooth ustawić przez aplikacje. Najważniejsze - zablokować ładowanie akumulatora poniżej O stopni Celcjusza.
 
pontony.maweric.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06
18,643,158 unikalne wizyty