Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: Robertfug


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
waldek42
Panowie, jaki śpiwór na ryby Waszym zdaniem jest najlepszy. Jaki spiwór kupilibyście jeżeli cena nie grałaby roli.
Co kupić? Ma być najlepszy..Aha i chociaż dwa zdania dlaczego&
 
Robert
Ojj Waldziu jak bym miał sponsorkę to bym kupił ten http://www.outdoorgearlab.com/Ultralight-Sleeping-Bag-Reviews/Mountain-Hardwear-MTN-Speed-32

Zaley na jaka porę chcesz śpiwór
 
waldek42
A kto w to wejdzie?
A tak na poważnie to na pewno wiesz o co chodzi.
Ja już mam dość zimnych poranków a u nas zawsze jest zimno czyli chyba spiwór wiosenno- późnojesienny - k.. ciepły.


Jeżeli kupiłeś śpiwór to czy to jest szczyt Twoich marzeń. Kupiłbyś coś lepszego?
O to mi chodzi. Masz kasy w pip to co kupiłbyśU
 
Lukasz Karasiewicz
Waldi może taki śpiwór?
http://outrider.com.pl/products,spanie_w_terenie,spiwory_wojskowe_grom_wz_25dws_puchowy__syntetyczny_
Uwolnij pasję
 
Mariusz Kulinski
Na zimne nocki i poranki posiadam coś takiego:
http://allegro.pl/koc-samochodowy-elektryczny-electro-line-65w-12v-i6133991437.html
Do tego jakieś aku 40-45Ah gniazdo zapalniczki na kabelku i wychodzi taniej niż mega śpiwory za grubą kasę.Kładę sobie taki kocyk w zwykły śpiwór i nocka mi nie straszna.
Sprawdzone w boju i działa!
 
Robert
Ciekawa opcja na ile starcza taki aku
 
Piotrek7272
Będąc w zeszłym roku u Wojtka w bazie sumowej spałem w śpiworze Enforcer 4 season plus - Tandem Baits.Spałem pod chmurką przy temperaturze 2 stopnie.Na wierzchu cały mokry od rosy a wśrodku cieplutko.Po powrocie do domu odrazu sobie taki kupiłem.
 
Mariusz Kulinski
Ten kocyk pobiera 3,3A -zmierzone, aku 62Ah starcza mi na dwie nocki
 
Lucas
Tamdem baitsa śpiwory są bardzo dobre. Nad jak byliśmy nad Padem to chłopaki właśnie takie mieli, temp spadała w nocy do około zera a oni w samych gaciach spali. Na następny rok i ja chyba taki zakupie. Jedyny minus to jego gabaryty po złożeniu. Ja mam śpiwór sungpak chyba do -2 stopni, jest bardzo malutki po złożeniu ale około 2 st to musze spać w ciuchach bo zimno. Ma jeszcze jedną fajną rzecz-moskitiere na komary.
 
Petryk_05
Kupiłem chyba 2 lata temu w Raven Fishing śpiwór X2 Elite Sleeping Bag. Kosztował mnie on wtedy coś około 250zł.
Śpiwór bardzo ciepły, w środku wyściełany polarem, duży i wygodny. Posiada pasy pozwalające na przymocowanie do łóżka.
Jak za te pieniądze śmiało mogę polecić.

Zdjęcia słabej jakości bo robione kalkulatorem...


sumowapasja.pl/images/imagehost/571b2048532351b5667006ca1c062094_resized.jpg


sumowapasja.pl/images/imagehost/d3988d9d13f7fe7d9e8b32e07f9a8014_resized.jpg


sumowapasja.pl/images/imagehost/c85704b6c2f8a514140912fcd48e269b_resized.jpg
 
waldek42
Zdecydowałem się na Trapera. Tylko dlatego, że był największy.
245 cm na 110 cm. Jest ogromny bardzo gruby, skompresowanie go jest problemem. Wydaje się, że będzie ciepły.
Myślałem jeszcze o kupnie kocyka elektrycznego albo termoforu ale od czego ma się dobrego kumpla na zimne poranki..
sumowapasja.pl/images/imagehost/a25e20d2bd2a5540c4d5656b39bd7d29.jpg
 
Slawomir Tabor
Termofor używany mam ale trzeba go połatać . Mogę go odstąpić za grosze .H
Ten śpiwór to na pielgrzymki jest dobry a nie na ryby , jak chcecie z niego się wydostać w czasie brania ogromnego suma .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Semi
Waldek, z takim kompanem to nigdy nie zmarzniesz.D
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Szumi89
Ja korzystam ze śpiworów MON. Od późniejszej wiosny korzystam z modułowego letniego 729A jest wygodny zarówno w użytkowaniu jak i w transporcie. Dzięki pokrowcowi kompresyjnemu można skompresować go naprawdę do bardzo malutkich rozmiarówP Natomiast na późną jesień korzystam ze starszego modelu 729. Który jest naprawdę bardzo ciepły i sprawdza się w cięższych warunkachU
"Nie możemy rozwiązywać problemów używając takiego samego schematu myślowego, jakim posługiwaliśmy się w trakcie ich pojawienia się. "
 
Szuwar7
Ja posiadam spiwór karpiowy Anakonda,jak dla mnie rewelacja
 
Jan Brzozowski
Szuwar7 napisał(aM

Ja posiadam spiwór karpiowy Anakonda,jak dla mnie rewelacja


Jaki model? Są przecież różne rodzaje, jest też duża różnica w cenie między poszczególnymi modelami.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
BartoszC
Bardzo długo się zastanawiałem nad śpiworem po tym jak zmarzłem w śpiworze z decathlonu dedykowanym na 0 stopni (temperatura komfortu) przy 4 stopniach.
Porównywałem i bardzo miarodajna jest waga śpiworu. Ten decathlonowy ważył niecałe 2kg. Obecnie używam na kwietniowe zasiadki na karpia Mivardi new dynasty extreme - wazy prawie 7kg. Jest dwuwarstwowy z mozliwosci rozpiecia jednej warstwy. Sa testy spiworow na sieci i ten wypadl najlepiej.
 
Mateusz Wisniewski
Ja zakupiłem sobie Anaconde 4NW
 
Szuwar7
Jan Brzozowski napisał(aM

Szuwar7 napisał(aM

Ja posiadam spiwór karpiowy Anakonda,jak dla mnie rewelacja


Jaki model? Są przecież różne rodzaje, jest też duża różnica w cenie między poszczególnymi modelami.
 
Szuwar7
Model NW4.Naprawde polecam.Super sprawa.W środku jest cały w polarze,i naprawde jest bardzo ciepły!!!
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,611,334 unikalne wizyty