Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: Bradleybip


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Swistak
Może jest ktoś z okolicy? Podobno wysoka woda po lipcowych, intensywnych opadach? Jaki jest stan faktyczny? W ubiegłym roku stan wody był katastrofalnie niski, wyniki,... podobneŁ Jak ktoś posiada aktualne informacje, będę zobowiązany, z góry dziękujęU
 
krzysiek
Ja wędkuje na Siemianówce, jutro nawet jadę na nockę. A woda jest wysoka do tamtego roku pewnie z 1,5 m więcej, ale tamten rok był wyjątkowo niski. A co do wyników to ja nie mam się czym chwalić ale jutro jadę dopiero 2 raz na sumka niestety. Ale za to wczorajszej nocy mój znajomy złapał 200cm a waga 50+ bo do tylu waga. A i wiem coś tam o innych sumkach ale mniejszych.
 
Swistak
I ja muszę jeszcze tydzień wytrzymać w kołchozie, tego sezonu jeszcze nie zacząłemG ostatnia faza intensywnych przygotowańM dzięki za info.
 
Slawomir Tabor
Szukam kogoś kto zna ten zbiornik i wie gdzie można łódkę wynająć i się przespać .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Marek Bukowski
To łódki z mojej pierwszej bazy nad zalewem , jest w tej chwili dwie wolne ,koszty wynajmu ,regulamin łowiska po przedpłacie na Pw. M

sumowapasja.pl/images/imagehost/d6237b205ebeb28a4db5ad498487f72b_resized.jpg

Poważniej to o tej porze roku to chyba nie łatwo będzie gdzieś wynająć tam łódki ,w sezonie w Starym Dworze jakieś stały , podobno do końca wakacji .M
 
Mateusz Wisniewski
Slawku a kiedy chcesz tam jechać? Ja łowiłem tam całe wakacje chłopaki gdzieś łódki bez silnika wypożyczalni 40 czy 30 zł/doba
 
Slawomir Tabor
To informacje nie dla mnie . Znajomy chce tam pojechać i rybek połowić .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Lucas
Sławek, a myślałem że posiedzieć w fotelu H
 
krzysiek
Sławku można tu zapytać http://www.extremewater.pl chociaż w ofercie nie mają łodzi wędkarskich ale myślę że warto zapytać. Jakoś też widziałem na Olx ofertę wypożyczenia łódki na siemianówke. A agroturystyka też nie jest najlepiej rozwinięta ale w samej siemianówce moja koleżanka z pracy ma domki i mówi że wędkarze przyjeżdżają a zdaje się pod wiązami się nazywa, trzeba by zobaczyć w Google.
 
wysokiniak
Cześć w tym roku wypada mi wolny czerwiec i sierpień może ktoś by szukał towarzystwa na wspólny wypadzik bo ja w pracy sam to chociaż na rybach przydało by się po gaworzyć. Metody połowu obojętnie mam do dyspozycji ponton silnik znam pare miejscówek bo się wychowałem właściwie nad Siemką jak byłem dzieckiem każde wakacje spędzałem na tymi pięknymi terenami choć w mojej opinii było piękniej jak jeszcze tego zbiornika nie było.
 
wysokiniak
Rozmawiałem niedawno ze znajomym to mówił mi że w tamtym sezonie trzydzieści sześć sumów złowił na trola największy ważył siedemdziesiąt kg czyli wnioskuje że sum niestety do wody nie powrócił mówił że miał jeszcze parę bestii ale nie dał rady wyciągnąć (na szczęście).
 
Mateusz Wisniewski
U mnie padł 170,195 i 215 U
 
wysokiniak
Mateusz Wisniewski napisał(aM

U mnie padł 170,195 i 215 U
Ze stacji na wale ?
 
krzysiek
Kolego śmiało powiem że ponad 90% sumów i reszty gatunków na siemionce nie wraca do wody, ale jeszcze kilka lat trolingu i będzie spokój. Tam już się sezon zaczął dawno i może troling jeszcze nie ruszył ale wszyscy łowią okonie na duże gumy i trafiają same przyłowy
 
wysokiniak
krzysiek napisał(aM

Kolego śmiało powiem że ponad 90% sumów i reszty gatunków na siemionce nie wraca do wody, ale jeszcze kilka lat trolingu i będzie spokój. Tam już się sezon zaczął dawno i może troling jeszcze nie ruszył ale wszyscy łowią okonie na duże gumy i trafiają same przyłowy
Zgadzam się z tym twierdzeniem i jeszcze do tego dochdzą odłówy PZW trzy tygodnie temu przy hotelu już były postawione sieci.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.12
18,616,691 unikalne wizyty