Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
johny5g
Tak było , mieliśmy tygodniowy set z Piotrkiem również obecnym na forum .. Robiłem tego ranka zdjęcia Piotrkowi z 180cm i 190 cm i tu nagle straż z giwerami i te sprawy.. Poproszono nas o zrobienie im zdjęcia z sumami .. No i gość daje mi telefon i ustawia się z rybami robiąc wielki uśmiech. Ryby po sesji na ich oczach wracają do wody , póżniej sprawdzają papiery , wszystko gra ,dajemy sobie wszyscy rekę na do widzenia i każdy w swoją stronę..
Johny5g
 
johny5g
Trochę materii filmowej ...
YouTube Video

Johny5g
 
slawomir frach
sumowapasja.pl/images/imagehost/3164c1715134a01e9a82899df83552d5_resized.jpeg
Austriak pływał, pływał i nic a polak jednak potrafi D
Dziękuję Wojtku za ten ostatni Październikowy tydzień
Pozdrawiam i do zobaczenia w Poznaniu ;)
 
Szafa
Sławek, Wojtek gratuluję pięknego Wąsa#
Catfishing - Way of life
Zachęcam do subskrypcji kanału YouTube „SILURO TV”
https://m.youtube.com/channel/UCKwhUcP9q8umDUdfaiq1fNQ
Facebook:
https://www.facebook.com/Siluro-W%C4%99dkarstwo-Sumowe-258822917894365/
 
Mariusz Kulinski
Piękny wąsal ,również gratulujęI#
 
johny5g
Sezon w sumowej bazie 2018 tuż tuż .. Wybaczcie ale lecim dalej z tematem i trochę pomęczymy fotkami ryb minionego sezonu... W sezonie 2017 najwięcej dużych ryb złowiliśmy stacjonarnie z łodzi , sporo na spinning ,trolling oraz vertykalnie.. Ostatnich gości mieliśmy w połowie listopada i w związku z tym zakończyliśmy sezon 2017.. Wielka szkoda że tak wcześnie bo ryby szczególnie te duże rakiety pięknie gryzą tej zimy. Wymieniając poglądy z włoskimi wędkarzami sumowymi często się słyszy że zima to najlepszy czas z rocznego cyklu. W przyszłym roku mam zamiar to sprawdzić i będę wszystkich mocno namawiam na tygodniowe cykle zimowych wypraw wertykalnych. Połów tylko w dzień , spanie w ogrzewanym domku.
Poniżej ostatnia noc sezonu w sumowej bazie. Temperatura wody dziesięć stopni , technika stacjonarna nad ranem na naszych namiotach dziobowych pojawił się szron.W sumie trzy ugryzienia i dwie fajne ryby zaliczyliśmy tej nocy z Krzysiem i Tomkiem 249 cm i 225 cm. Sumek 249 to nowy personalny Krzysia. Za to Tomka personalny to 230 cm którego dostał na poprzedniej marcowej wyprawie do sumowej bazy.
[img]sumowapasja.pl/images/imagehost/70c65b2825c870ef82d81a9f8396f342.jpg[/img]
Johny5g
 
johny5g
Ogólnie cały listopadowy tydzień z Krzysiem i Tomkiem miał dość unormowana pogodę .. Trochę Padało , trochę wiało i słonce pozytywnie świeciło. Nocami mając odpowiedni sprzęt biwakowy nie czuć było chłodu... No chyba że deszcz dowalił a ktoś (np ja)zapomniał z bazy zabrać ciuchów na zmianę heh... Za to można było załapać schronienie przy gazówce !!! Warto było .. Kolejne kilka strzałów z jednej nocy...
[img]sumowapasja.pl/images/imagehost/c08134ae1bfc3d88143fc251e4509026.jpg[/img]
Johny5g
 
johny5g
Tu też fajny ugryzł , w sumie akurat tej nocy mieliśmy dwie ryby ... Ładniejsza ryba ugryzła 10 minut po postawieniu zestawu.. Akurat byliśmy na odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie ... Z holu tej ryby będzie jakiś krótki materiał filmowy.... Mierzyła ledwie 210 cm za to była wybitnie gruba... Grubość ,masa ciała w stosunku do długość ryby to jedna z najbardziej charakterystycznych cech sumów z rzeki Pad
[img]sumowapasja.pl/images/imagehost/a06a8e7eb012bfb5b12b0dfa3b6d5d5c.jpg[/img]
Johny5g
 
johny5g
Trochę materiału własnej produkcji....
YouTube Video

Johny5g
 
Robert
[sumowapasja.pl/images/imagehost/c08134ae1bfc3d88143fc251e4509026.jpg[/URL][/img]

nie wiedzialem ze Jakubik lowi sumy P
 
johny5g
No tak heh , ostatnio go widziałem w filmie "Najlepszy" o historii Jerzego Górskiego.. Dobry aktor.
Johny5g
 
Jacek Gebala
johny5g napisał(aM

Sezon w sumowej bazie 2018 tuż tuż .. Wybaczcie ale lecim dalej z tematem i trochę pomęczymy fotkami ryb minionego sezonu... W sezonie 2017 najwięcej dużych ryb złowiliśmy stacjonarnie z łodzi , sporo na spinning ,trolling oraz vertykalnie.. Ostatnich gości mieliśmy w połowie listopada i w związku z tym zakończyliśmy sezon 2017.. Wielka szkoda że tak wcześnie bo ryby szczególnie te duże rakiety pięknie gryzą tej zimy. Wymieniając poglądy z włoskimi wędkarzami sumowymi często się słyszy że zima to najlepszy czas z rocznego cyklu. W przyszłym roku mam zamiar to sprawdzić i będę wszystkich mocno namawiam na tygodniowe cykle zimowych wypraw wertykalnych. Połów tylko w dzień , spanie w ogrzewanym domku.
Poniżej ostatnia noc sezonu w sumowej bazie. Temperatura wody dziesięć stopni , technika stacjonarna nad ranem na naszych namiotach dziobowych pojawił się szron.W sumie trzy ugryzienia i dwie fajne ryby zaliczyliśmy tej nocy z Krzysiem i Tomkiem 249 cm i 225 cm. Sumek 249 to nowy personalny Krzysia. Za to Tomka personalny to 230 cm którego dostał na poprzedniej marcowej wyprawie do sumowej bazy.


Świetnie Q - poważnie zastanawiam się nad tą opcją choć święta chętniej spędziłbym w domu. Na zimowe chłody jestem - mam nadzieje - dobrze wyposażony, co będę mógł sprawdzić w praktyce . Chciałbym "zobaczyć" ta rzekę zimą i spróbować(może) złowić jakiegoś zimowego suma. Podobno to pora kiedy - w porównaniu z innymi miesiącami - naprawdę "rządzi" tam spokój i cisza S
Edytowane przez Jacek Gebala dnia 01.01.2018 13:23
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
johny5g
Ja zdecydowanie w sezonie 2018 zostaje na wodzie do swiąt Bożego Narodzenia , ps. Kolega z portu M.Mariolini od końca listopada tak lutuje grubasami z verta i spinna że już mi się nie chce zimowych odpoczynków. ....Tymczasem przygotowania to marcowego otwarcia sezonu trwają ... Marzec to już w pełni wiosenny czas na włoskim Padzie w którym idzie grubo połapać szczególnie jak trafimy cykl kilku słonecznych dni a woda skoczy 2 albo 3 stopnie do góry. No i oczywiście woda lubi przybierać w tym czasie wybitnie często a to jak wiemy najlepsze okresy...
Poniżej jeden z marcowych grubasów sezonu 2017..
[img]sumowapasja.pl/images/imagehost/629a56d6fc39b515e49f9c207f237464.jpg[/img]
Johny5g
 
johny5g
Znowu trochę materiału video ... zaczyna mi się to coraz bardziej podobać więc będę maltretować..... YouTube Video

Johny5g
 
Jacek Gebala
johny5g napisał(aM

Znowu trochę materiału video ... zaczyna mi się to coraz bardziej podobać więc będę maltretować..... YouTube Video


"Fajnie" się ogląda I Tego jednego grubego H z filmu to ja chyba skądś znam S A swoją drogą to filmowego materiału chyba wam nie brakuje !
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
johny5g
Gdzie gruby , bez przesady ... Hol bardzo fajny i ryba mocna 221 cm chyba jak pamiętam , bardzo podobał mi się moment jak sumek uciekał pod brzeg w kamienie... Ps.. coś jeszcze mam z aktywnego w Twoim wydaniu .... Tylko ta koszulka ............
Johny5g
 
Jacek Gebala
johny5g napisał(aM

Gdzie gruby , bez przesady ... Hol bardzo fajny i ryba mocna 221 cm chyba jak pamiętam , bardzo podobał mi się moment jak sumek uciekał pod brzeg w kamienie... Ps.. coś jeszcze mam z aktywnego w Twoim wydaniu .... Tylko ta koszulka ............


No, coś nie dowieźli tych "obozowych ciuchów" G Następnym razem się w nią "wbije" H

A pisząc "gruby" miałem H naturalnie tego... & suma na myśli T
Edytowane przez Jacek Gebala dnia 12.01.2018 09:47
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
johny5g
Materiałów video mamy sporo choć mogłoby być dużo więcej no i jakość może mało Hollywood- style ale .. Staram się składać to wszystko do kupy i jakość cos z tego uszyć .. Zawsze można zobaczyć jak to u nas na miejscu jest , jaki klimat łowiska jakie ryby , jakie hole itp. Pozdro
Johny5g
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.25
18,476,225 unikalne wizyty