Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
lukasz reczek
Witam Koledzy jak w temacie potrzebuje echosonde do łódki nie musi to być cudo głównie chodzi mi o wysondowanie głębokości i ewentualnie obecności ryb .Odległość gdzie łowie nie przekracza 100 m.Możecie coś polecić??Pozdrawiam.
 
Muerta24
Polecam Deepera Pro +, testowałem w weekend, sprzedaję swojego Garmina bo mi już niepotrzebny. Deeper jest b. poręczny, podczepiasz sobie do łódki, działa po WIFI, bierzesz tableta. Co najciekawsze rysyje mapy podwodne danego zbiornika dzięki czemu później masz zapisane dno w danym miejscu. Ma GPS. Jeśli chodzi o ryby czy roślinność z tym też nie ma problemu.
 
gregor
Cosik mi tu pachnie kryptoreklamą.
 
lukasz reczek
Wolałbym normalna echosonde.Ta na smartfony może i dobra ale do mnie jakoś nie przemawia
 
Muerta24
Mam normalną garmina, kupioną z 2 miesiące temu za jakieś 800 zł i sprzedam ją za 500 zł bez gadania bo mi nie potrzebna, ekran mały, map mi nie rysuje a tak to funkcje ma podobne, deepera podczepię sobie pod łódkę i mam wszystko co mi potrzebne za 3 500 zł gdzie łódki z echosondą są od 5 000 zł.
Edytowane przez Semi dnia 19.09.2016 20:06
 
konopaa
gregor napisał(aM

Cosik mi tu pachnie kryptoreklamą.

To już nawet nie jest krypto.
 
lukasz reczek
Na jaką odległość Ci działa od brzegu????
 
Muerta24
Mam WIFI, teoretycznie do 100m ale testowałem na razie do około 30m, działała bez zarzutu. Przetestuję w weekend na dalszej odległości i dam znać. Jaka reklama, ogarnijcie sie, nie mozna pochwalic nic bo juz reklama, jeden woli garmina drugi cos innego, ja wole duzy ekran czytelny i czesto wedkuje z brzegu
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06
18,642,835 unikalne wizyty