Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
maciek1982
Chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat tego echa.Planuje zakup echosondy i chciałbym zmieścić się w 3000zł
 
krzysiek
Wiesz ja mam od ponad miesiąca takie echo ale jak do tej pory z nim byłem tylko na 4 nocach no i w ten piątek dopiero kilka godzin popływałem. Pływałem że standardowym przetwornikiem gt52 i bardzo szybko ustawiłem tak że widziałem przynętę.Fakt że bezwietrznie było, później porównam z przetwornikiem gt 40 który ma szerszy stożek bo w dobrej cenie kupiłem też. GPSem nie bawiłem sie jeszcze ale że map nie ma pewnie wiesz. Ogólnie pozytywnie
 
maciek1982
A sonar boczny testowałeś?
 
krzysiek
Jeszcze nie testowałem. Muszę nauczyć się łowienia w pionie a tu boczny nie potrzebny za bardzo, później jak za szczupłym popływam to bocznego będę próbował.
 
nodan
krzysiek napisał(aM

Wiesz ja mam od ponad miesiąca takie echo ale jak do tej pory z nim byłem tylko na 4 nocach no i w ten piątek dopiero kilka godzin popływałem. Pływałem że standardowym przetwornikiem gt52 i bardzo szybko ustawiłem tak że widziałem przynętę.Fakt że bezwietrznie było, później porównam z przetwornikiem gt 40 który ma szerszy stożek bo w dobrej cenie kupiłem też. GPSem nie bawiłem sie jeszcze ale że map nie ma pewnie wiesz. Ogólnie pozytywnie



Czy widziałeś różnice w jakości ( mocy) odwzorowania przynęty między tymi dwoma przetwornikami?
 
krzysiek
Wiesz, w tym roku nie miałem niestety czasu żeby pobawić się i porównywać te przetworniki, zrobię to w przyszłym roku dopiero.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.04
18,618,276 unikalne wizyty