Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 5

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
johny5g
Dobrze wiedzieć , jeszcze raz dzięki za pomoc !!
Johny5g
 
Mariusz Kulinski
http://www.zoologiczny.sklep.pl/Schego_Optimal_Electronic_12V_DC_pompka_powietrza_do_akwarium__25_45_459___14739

Znalazłem taką pompkę-podobno trwała.Łukasz masz ten model?
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Lucas
Ja jeszcze nie mam ale kolega ma. Bardzo cicha i wydajna. Będę chciał taką kupić w tym roku i na stałe zamontuje w bakiscie.
 
Mariusz Kulinski
https://www.conrad.pl/p/pompa-zanurzeniowa-niskonapieciowa-comet-14301259-456-w-11-bar-1200-lh-11-m-1435463?&utm_source=Criteo&utm_medium=Remarketing&utm_campaign=1435463_Criteo&vat=true&utm_content=1435463_Woda

Niedroga pompka zanurzeniowa przystosowana do pracy ciągłej-można zrobić małą deszczownię w zbiorniku i dołożyć filtr.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
szpieg
Macie koledzy jakiś model napowietrzacza 12v który w miarę wytrzyma?
 
Lucas
Schego optimal U
 
dawtow
Moje karpie byly dotleniane za pomocą zwykłej pompki 12v do materacy i kawałka wężyka U przeżyły drogę z łowiska na łowisko jakieś kilkadziesiąt minut jazdyU
 
SYMBIOZA
Ta pompka co Łukasz poleca jest bardzo dobra. Też ją mam.
Woziłem żywce nawet 300km i dojeżdżały w super kondycji i to w czasie upałów.
Klima w aucie ma chodzić i do beczki z żywcami dodatkowo zamrożona butla z wodą.
 
Szafa
W razie problemów z pompką polecam tlen w tabletach, super sprawa!I
Catfishing - Way of life
Zachęcam do subskrypcji kanału YouTube „SILURO TV”
https://m.youtube.com/channel/UCKwhUcP9q8umDUdfaiq1fNQ
Facebook:
https://www.facebook.com/Siluro-W%C4%99dkarstwo-Sumowe-258822917894365/
 
Lucas
U mnie ta pompka chodzi od początku sezonu i sobie chwale, te kongery itp to 3 lub 4 już zajechałem a i połowy powietrza co ta nie dawały. Jedyna wada to trzeba chronić przed wilgocią, ja chyba na stałe zamontuje w bakiście. Do tej pory jeździły żywce na łodzi zawsze, chyba że gdzieś dalej jechałem lub padał deszcz. Na noc zawsze do bakisty żeby rosa nie siadała.
 
To Mi
Mój sposób na tlen dla żywca to kompresor do kół gniazdo zapalniczki samochodowej głośniej muza żeby rozwscieczyc zywce i gra po założeniu na hak są tak natlenione że ach mój sposób działa.pompka generuje taka ilość tlenu że mogę wówczas transportować większe ilości rybek.raczej każdy na aucie ma i dodatkowy zakup odpada.jedyny minus hałas i co jakiś czas wyłączanie kompresora przed przegrzaniem Pozdroł
 
To Mi
[img]sumowapasja.pl/images/imagehost/ee405b7ae47abd0c489ba1c12782b149.jpg[/img]
 
Radzio Kielbasa
To Mi, też tak transportowane, ale w tym roku już 3kompresory z marketu zajechalem, no i jak mówisz chalas, więc postanowiłem zainwestować w pompke jak Lukas, Schego, za ok 200 zł kupilem pompke +zestaw wymiennych membran i mam święty spokój, teraz czasami zywcow nie wrzucam do siatki tylko siedzą w beczce przez całą noc, pompka cichutko chodzi, więc w niczym nie przeszkadza, polecam.
Radzio
 
To Mi
Super
 
Robert
Jaka wydajnosc maja wasze natleniacze SCHEGO i jakim prądem sa zasilanie
Edytowane przez Robert dnia 25.08.2018 00:03
 
Lucas
No musisz szukać na 12V. Mój ma 150l /h
 
Lemiux
Czy spotkaliście się gdzieś z natlenianiem żywcy za pomocą pompek wodnych?
Hamerykanie wtłaczają wodę do rurki z otworami która pod dużym ciśnieniem wpada do zbiornika. Zastanawiam się co jest efektywniejsze, klasyk powietrzny czy pompa wodna? Ma ktoś jakieś przemyślenia?
Nie wiem co wepcha więcej tlenu w samą wodę, wiem za to że pompki powietrzne strasznie nagrzewają wodę w zbiorniku wtłaczając powietrze które nie raz ma temp ponad 30'. Plan jest taki by bakistę w łodzi uzbroić w pompkę z zaworem zwrotnym by oprócz natleniania wody, miała opcję wypompowania wody poza burtę. Do takiego zbiornika można dodatkowo dorzucić kilka zamrożonych butelek z wodą. plus jest taki że po godzinach pływania mamy schłodzoną mineralkę U Filmik YT dla zobrazowania. gdyby film nie działał "https://youtu.be/akyyg9R0E3o?t=110"

YouTube Video

Edytowane przez Semi dnia 13.03.2020 17:08
----------------------------------------------
Raju nie ma tam gdzie chodzą wszyscy.
----------------------------------------------
 
Mariusz Kulinski
Mam taki system w akwarium i działa super od kilku lat. Bardzo efektywnie natlenia wodę.I
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Janusz81
Mariusz Kulinski napisał(aM

Mam taki system w akwarium i działa super od kilku lat. Bardzo efektywnie natlenia wodę.I

Potwierdzam. Też miałem taką deszczownię. Ruch wody powoduje lepsze wchłanianie się tlenu.
CATCH & RELEASE
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11
18,617,383 unikalne wizyty