Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: Robertfug


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
roberto7
O gustach nie ale o braku już można UMiałem librę i venus , z ryobi 3 zaubery i arcticę . Jakość na korzyść tica nie porównywalna . Fakt że to było dawno nie wiem jak z jakością obecnie . Jeden potrzebuje do targania zestawów po 0,5 kg a drugi do machania spinem cały dzień . W każdym razie tica zwłaszcza venus pozytywnie mnie zaskoczyła trwałością ,kulturą pracy i nawojem . Co z tego że plastik ,ale dobry plastik nie z przemiału skrzynek po piwie . Pamiętam że wszystkie inne moje kołowrotki były z czarnego plastiku a tica jakiś jasny ,biało zielonkawy i malowany . Zaubery ryobi działają ,kręcą się ale kilkanaście wyjazdów i czuć różnicę a po sezonie czasem dwóch orki zwyczajnie klekoczą .

Producenci sprzętu mają albo zakaz albo korzystają z braków na rynku i wciskają co mają . Wskażcie mi kołowrotek z hamulcem walki porządnym , nie jakiś chińczyk za 100 zł ale taki powyżej 300 zł innej marki niż shimano ? No jest jakiś procaster ale to lipa i jakiś cormoran fbi też nie za mocny . Albo ja nie widzę albo nie ma czegoś na poziomie np stradica lub gt .
 
IDAHO
Warto jeszcze wspomnieć o jednej bardzo ważnej rzeczy, czego ani tu, ani na innych polsko języcznych stronach nie umieszczono...mianowicie;
Modele 3500 - 5500 posiadają mechanizm zbijający kabłąk. Niestety od modelu 6500 do 10500 trzeba ręcznie zamykać. I lepiej o tym wiedzieć i pamiętać bo gwarancji nie uznają.P

...tu można o tym poczytać.
http://best-spinningreels.com/penn-slammer-3-spinning-reel-review-2017/
 
mariucha
Używa ktoś z forum tego kręcioła? Możecie napisać jak się spisuje i czy wart swojej ceny. Interesuje mnie model 9500 do metody stacjonarnej.
 
Jan Brzozowski
Mam model 9500 SS. Praktycznie to samo, tylko wcześniejsza wersja. Wchodzi około 220 metrów plecionki 0,58. Czasem przydałoby się więcej, więc teraz brałbym 10500.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
mariucha
Jan Brzozowski napisał(aM

Mam model 9500 SS. Praktycznie to samo, tylko wcześniejsza wersja. Wchodzi około 220 metrów plecionki 0,58. Czasem przydałoby się więcej, więc teraz brałbym 10500.


Dziękuję za odpowiedź. Panie Janie może Pan napisać jeszcze jaka to plecionka?
 
Jan Brzozowski
Mam plecionkę Sufix Matrix pro.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06
18,611,797 unikalne wizyty