Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Marek Bukowski
[quote]Marek Bukowski napisał(aM

U Hds3 z rynku USA czy Eu nie ma żadnych blokad map itp,robiłem kilka razy aktualizację z strony Us .Na stronie producenta również jest to potwierdzone w instrukcjach obsługi czy użytkowania . ^[/quot

Uwaga Uwaga
Podobno nie jest tak kolorowo jak pisałem z blokadami z rynku Usa pomimo że moja wersja eu przechodzi aktualizację -tak twierdzi osoba która te blokady usuwa.Ale pamiętam jak szukałem dwa lata temu że pisano na stronie Lowrance brak geofencingu -blokady .Dzięki Łukasz W za info .
 
pejot CF
Są blokady na jezyk i mapy Panowie... gdyby tak było nasi dystrybutorze w Polsce nie mieliby czego szukać... za łatwo by było ;)
 
Marek Bukowski
Jutro chyba maila z zapytaniem wyślę do serwisu to będzie dokładnie wiadomo jak jest z hds gen3 .
 
7mka
Zawsze był jakiś problem z gps i mapami ,język był polski ale gps i mapy nie działały
 
Marek Bukowski
Dobra ale jak wgrałem do wersji Eu aktualizację z strony Us również poprawnie gps i mapy działały ,może aktualizacja nie obejmuje całego softu .Maila wysłałem z zapytaniem.
 
7mka
Trzeba dopytać może przez te 2 lata coś się zmieniło lowrence rządzi się swoimi prawami Ł
 
lukasz w
Wczoraj rozmawiałem z gościem ktory ściąga blokady. Twierdzi że na 100.% jest blokada na wszystkich gen hds'ach. Dodam że koszt odblokowania z j.polskim 500 zł
 
Marek Bukowski
Info na temat usuwania blokady . Cygaro

https://blog.goryachev.org/2016/06/24/lowrance-geofencing-unlock/
 
lukasz w
Marek Bukowski napisał(aM

Info na temat usuwania blokady . Cygaro

https://blog.goryachev.org/2016/06/24/lowrance-geofencing-unlock/


Niestety słabo u mnie z rosyjskim. Tłumaczyłem przez Google tłumacz. Z tego co zrozumiałem to można samodzielnie odblokować. Ktoś może już z was tak robił lub da radę zrobić prosta instrukcje po polsku. Fajnie ze się da ale nie wiem czy nie wolę dać tych 500 słów i mieć pewność że czegoś tak nie zdupie że zostanie tylko czarna plama na wyświetlaczu. U
 
Marek Bukowski
Łukasz sam nie wiem czy to działa , chyba u nas na forach to się za bardzo nikt nie chwalił ,może coś się wyjaśni jak otrzymam info jak jest z geo-fencing z serwisu Lowrance (jak nie to zadzwonię) . Trochę mnie to ciekawi jak to jest zabezpieczone i jak odblokować a z tego co gdzieś tam dzisiaj wyczytałem to nr seryjny i wersja softu odgrywa ważną role w tej zagadce.
Edytowane przez Marek Bukowski dnia 22.12.2016 14:57
 
Marek Bukowski
Szkoda że już nie mam swojego hds-a to spróbowałbym tym sposobem przestawić na AMER i z powrotem ROW czyli reszta świata . Cygaro
 
LeoGeo
odblokować dowolny Lowrance Geofence. dodam dowolny język zdalnie. wszystko odbywa się za pomocą kodu bez autopsji.
geofenceleo@gmail.com
telegram @GeoLeo7
 
Semi
LeoGeo napisał(aM

odblokować dowolny Lowrance

A Ty tu się pokazać tak tylko na chwilę dla reklamy czy na dłużej?
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Jan Brzozowski
Już zablokowany.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
18,617,379 unikalne wizyty