Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Lucas
Panowie potrzebuję kij pod mutlik do stacjonarki. Cena raczej nie gra roli ale długość musi być 300 cm. Raczej do dalekich wywózek. Chciałbym żeby chętnie przechodził w parabolę. Najlepiej coś w stylu Daiwy exceler catfish. Bym mógł kupić taki drugi ale lubię mieć różne zestawy. Moim typem jest Black Cat Freestyle ale jeszcze bym się może rozejrzał bo nie wiem czy do końca przypadnie mi do gustu jego praca. Oglądałem filmiki to wiem, że działa z multikiem i stałą szpulą.
 
Szumi89
Lucas a może przypadł by Ci do gustu ESOX Cat Fish 3m 200-400 g. Parabolik zarówno pod multika jak i pod stałą szpule. Konkretny kij pod konkretne sztuki. Przynajmniej według mnie.
"Nie możemy rozwiązywać problemów używając takiego samego schematu myślowego, jakim posługiwaliśmy się w trakcie ich pojawienia się. "
 
Lucas
Masz jakieś zdjęcia jak to się wygina?
 
Lucas
Myślałem o jolce ale to już by musiała być do fin-nora a na razie nie chcę stałej szpuli. Może jako czwarty zestaw kiedyś kupię.
 
Marek Bukowski
Może taki jednoczęściowy ,akcja paraboliczna ,wysłałem maila z do Mikołaja może przyniesie .M

YouTube Video
 
lukasz reczek
Mam Freeslyle 3.0m ale taki parabol to się robi przy dużym obciążeniu, poza tym kij super
 
Longin Bojanowski
Marek Bukowski napisał(aM

Może taki jednoczęściowy ,akcja paraboliczna ,wysłałem maila z do Mikołaja może przyniesie .M

YouTube Video


Marek, nie wiem czy Mikołaj ma sanki tak długie aby paczkę zmieścić.D
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Lucas
Marek fajny ten patyk... Jak zobaczyłem zapowiedź to chciałem go mieć ale... No właśnie, ma dwa duże minusy dla mnie-długość transportowa i jest za krótki na moją wielką rzekę.

Łukasz co do freestyle to on będzie na duże ryby D

Exori Siluro Gladiator by był fajny ale moment bym go obrał z lakieru na dolniku, nie może być dzielony...
 
lukasz reczek
Na pewno Never Crack Bank Cat 315cm 200-1000g - WFT jest pełen parabol ale czy on taki dobry to nie wiem i według mnie wyrzut przesadzony bo gnie się cały przy 250g.I pod multik tez się nadaje.
 
Marek Bukowski
Według mojego światopoglądu to ten kij mógłby być 5 cm jeszcze krótszy .no i mam już cztery trzy metrowe kije .

Loniek Mikołajka dostała zgodę na rozpakowanie,w czasie transportu kij ma służyć jako bat do poganiania reniferów . U
Edytowane przez Marek Bukowski dnia 13.12.2016 21:13
 
Petryk_05
A czy ktoś miał styczność z kijami Hell Cat? Modele Kronos (310cm 400-600g) oraz Frosky (300cm 200-400g)
 
Longin Bojanowski
Marek, do Ciebie pewnie jakiś inny Mikołajek dojeżdża. mi to zawsze jakiś kawałków na zostawia i dodatkowo kartkę "to se q.. ukręć". G
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
sumomaniak
Co do Never Crack Bank Cat 315cm 200-1000g - WFT ugięcie przy 6 kg

sumowapasja.pl/images/imagehost/ae401040fa7d66b7b94c0509a98b2f1a.jpg
 
Grego
Witam kolegów. Moje pytanie dotyczy kija pod multilikator do połowów stacjonarnych. Posiadam multik niskoprofilowy morski. Chciałbym dobrać do tego wędzisko w cenie do 200 zł. Dużo czytałem na te tematy że zwykła wędka się nie nadaje bo akcja przy multiku na górze będzie odwrotna itd. Nie chce mi się w to wierzyć że w budżetowych wędkach producent układał blanki specjalnie do ich akcji pod przelotką. Wypatrzyłem wędkę jakson antris hti catfish. Posiada ona przy długości 255cm 12 niskoosadzonych przelotek co może świadczyć że bedzie sie pod multiplikator nadawać. Jakie jest kolegów zdanie na temat takiej wędki. Ewentualnie inne sugestie. Z góry dzięki
 
Mariusz Kulinski
Nie za krótki jak na połowy z brzegu-no chyba ,że ma też być uniwersał -na łódkę/ponton również.Co do budowy i przelotek pod multika to są tu fachowcy od tego ,niech się wypowiedzą.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Lucas
Jaxony strzelały z niewiadomych przyczyn... Ale fakt, przelotki ma pod multik. DO 200 zł ciężko będzie coś znaleźć po multiplikator, do stałej szpuli by było kilka propozycji.
 
Mariusz Kulinski
http://allegro.pl/wedka-sumowa-robinson-siluro-catfish-cast-3-30m-i7134764227.html
http://allegro.pl/wedka-robinson-siluro-catfish-cast-330cm-do-350g-i7081467054.html
Tu masz kij nadający się do połowów z brzegu i pod multik ,dłuższy i tylko nieznacznie przekracza Twój budżet.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Grego
Bardzo dziękuje za odpowiedz. Koledzy powiedzcie co ma charakteryzować kij na suma pod multiplikator. Chodzi mi o to czym odróżnia się kij do którego można zastosować multik? Na allegro człowiek sprzedaje mistrall olimpic boat za dobre pieniądze. Może się nadać? Mariusz Robinson wygląda sensownie a wędka kogha na pierwszy rzut oka nie do kupienia.
 
Grego
Dlatego nie do kupienia bo brak ofert sprzedaży w normalnym sklepie. Czy ten sklep askari to jest godny polecenia? Pierwsze o nim słysze. Jeśli koledzy macie jakieś typy wędek pod multika to chętnie wysłucham a jak nie to wybiore robinsona albo koghe bo dobre opinie ma. Dzięki za pomoc
 
Mateusz Wisniewski
Też mam Kogha Gianthunter Wels 330 cm, co prawda nie kupione w Askari ale znajomy 300 cm tam kupił i także było ok P
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,644,590 unikalne wizyty