Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: Bradleybip


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
roberto7
Dziś wprawiono mnie w ciężki szok .Piszę ze sklepem w usa na temat echosondy i dowiaduję się że nie sprzedadzą ! Dziwnie tłumaczą że echo nie może opuścić usa bo urząd celny nie pozwoli na wypływ z terytorium usa urządzeń gps . Bez znaczenia czy wysyłkowo czy osobiście odbiorę ,bez znaczenia czy gotówka czy karta . Coś wspomnieli o ITAR czy jakoś tak . Szok po prostu .
 
Robert
orzesz ty a o jakie echo chodzi
 
roberto7
Pytałem o echomap i strikera
 
roberto7
Wystarczy w cabelasie wejść na czat i zapytać to odpowiedzą .
 
Robert
Ale o co pytałeś ?czy ci sprzedadzą jak jestes z Europy?
 
roberto7
Pytałem czym różnią się modele bo oni mają np 93 sv .Tzn mają dwa identycznie opisane egzemplarze różniące się ceną i droższy opisany jako NEW . Jak zobaczyli że piszę nie w ich języku ,napisali że będziemy używali tłumacza . Sprawdzali i trwało to trochę w końcu zapytali czy chcę to urządzenie wywieżć z usa . Odp że tak . To poinformowali że sprzedać mogą ale nie wyślą do polski a jakbym osobiście kupił to mogę mieć problemy z wywozem bo prawo federalne coś tam przeszkadza . Coś pisali o celnikach i jakimś ITAR .
 
JanuszKR
Z ITAR w wielkim skrócie chodzi o to, że firmy które chcą transferować (sprzedawać) technologię poza U.S. muszą mieć na to zgodę jakiegoś tam ichniejszego departamentu (chodzi o obronność).
W przypadku naszych echo chodzi o GPS.
Nie było by problemu poza tym, że taką zgodę trzeba uzyskać odpłatnie i wymaga to w ogóle zabiegów samego sprzedawcy, a nie jest przyznawane z automatu. W tym kontekście wcale nie dziwne, że nie jest to w ich interesie.
 
Robert
Nadal nie rozumiem jak to możliwe ,masa ludzi kupuje w USA gps-y ,echosondy, samochody z gps itd i nie ma problemu .
 
roberto7
Wejdż na czat i pogadaj z nimi . Nie wiem może to zależy od stanu ? Trudno powiedzieć w ogóle jak orientują się że z sprzedaży nici to mało rozmowni się robią .
 
mpruszek
Pytanie do osób które ściągnęły echo z USA. Zapłaciliście cło ? Vat ?
 
Robert
To loteria - łut szczęścia , któremu zgodnie z prawem trzeba czasem pomoc .
 
mpruszek
Panowie ma ktoś sprawdzone adresy sklepów do ściągnięcia Echo ? Potrzebuje ściągnąć Helixa
 
Robert
Kliknij do mnie na priw ,adresów jest duzo ,ale to nie o to biega .Pisz - pomyślimy M
 
roberto7
Szczegóły zamówienia:
Nr zamówienia Data zamówienia Status zamówienia Metoda wysyłki Metoda płatności
2479 2017-04-15 22:20:58 wpłynęło Darmowy kurier płatność przy odbiorze

Zamówione produkty:
Produkt Cena jednostkowa Ilość Cena brutto
Garmin GPSMAP 1022xsv [1022xsv] 2642,00 zł 1 2642,00 zł
Razem: 2642,00 zł

Taką ofertę znalazłem ale okazało się że błędna cena .
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
18,617,082 unikalne wizyty