Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Przemyslove
Witam, problem jak w temacie. Zastanawiam się, czy istnieje jakiś inny patent poza uchwytem, który niespecjalnie do mnie przemawia. Natrafiłem na patent montażu przetwornika opaską do silnika elektrycznego (mam na myśli miejsce w okolicach śruby napędowej). Ponoć producent echo sam rekomenduje taki montaż. Zastanawiam się tylko, czy drgania silnika nie będą miały złego wpływu na przetwornik ?
 
Lucas
Wiesz ciekawe czy nie będzie też zakłóceń od ruchu wody czy nawet jak echo będzie podpięte pod ten sam akumulator. Jak uchwyt do przetwornika Ci nie pasuje to spróbuj na przyssawkę. Sporo osób chwali to rozwiązanie. Ja też narzekałem na uchwyty, kolega z forum rozwiązał mi próbem robiąc uchwyt z nierdzewki.
 
Michal Wilk
Ja do pontonu mam przymocowane oryginalnym zestawem i nie ma żadnego problemu
www.fosimg.com/images/CatalogItemVariation/9777/Humminbird-740011-1-MHX-HS-Transom-Mounting-Hardware-img2.jpg

Co do montażu na silniku działa jak należy nie ma też zakłóceń jeśli chodzi o pracę echa i silnika z jednego aku. Ale dla mnie był tylko jeden problem, bałem się że jak gdzieś przyhaczę silnikiem to i transducer dostanie po dupie. A że mój kosztuję 1400 to wolałem nie ryzykować..
 
Przemyslove
Mój silnik od spodu posiada "płetwę" więc nie ma ryzyka zahaczenia. Dodatkowy atut to to, że przy wpłynięciu na płytką wodę wystarczy, podciągnąć sam silnik i nie trzeba myśleć o dodatkowych uchwycie na przetwornik. Wiercić w pawęży nie chcę.
 
Michal Wilk
Przemyslove napisał(aM

Mój silnik od spodu posiada "płetwę" więc nie ma ryzyka zahaczenia. Dodatkowy atut to to, że przy wpłynięciu na płytką wodę wystarczy, podciągnąć sam silnik i nie trzeba myśleć o dodatkowych uchwycie na przetwornik. Wiercić w pawęży nie chcę.


Mój również posiada tą płetwę ale nie przemawiało to do mnie... Nic nie trzeba wiercić 3 wkręty do drewna trochę silikonu i przetwornik mam na wysokości dna i zero zmartwień P
 
roberto7
Panowie . Jak rozwiązać problem mocowania przetwornika do pontonu . Chodzi o to że na pawęży jest za mało miejsca i przy skrętach silnikiem śruba może uszkodzić przetwornik a co więcej kolumna silnika zasłania widok bocznego . Sprawdzi się mocowanie do pawęży wychodzące w bok za burtę .Jakby nie było zrobi się dzwignia . Przetwornik GT 40 też ma spore gabaryty .
 
szpieg
Zrób mocowanie opasające od góry jeden z balonów mocowane do góry pawęży. Kolega ma tak zrobione i działa to mu już drugi rok z garminem 7sv.

i.imgur.com/ca6EbNN.jpg
 
roberto7
Ooo właśnie o takim czymś myślałem .
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.07
18,638,258 unikalne wizyty