Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: CyharlesPaunk


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jacek Gebala
Marek Bukowski napisał(aM

Jak wygląda pogoda w pażdzierniku, listopadzie nad Padem ,woda już sumowa .?
Dzisiaj słyszałem że upały w Włoszech to i pewnie wody mało. Wybieram się jak ta Sójka za morze a bo mi się chce i nie chceG , ale może się zmobilizuję .X


To może się dołączysz !? M Jadę nad Pad w październiku od 14.10 do 21.10.17 I Koszt to 400 Euro od osoby S

Październik nad Padem to początek sezonu jesiennego i zazwyczaj okres opadów i zmian poziomu wody. Temperatura w dzień (o ile nie pada )około 20-stu, max. 25 stopni w nocy około 10°C. Jak trafi się na deszczowy tydzień to najłatwiej złapać ale przeziębienie H
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Marek Bukowski
Propozycja kusząca I ,czyli ciepło jak na jesień no i ciekawie z tymi zmianami poziomu wody .
 
Jacek Gebala
A swoją drogą Pad ma jak na razie bardzo niski stan wody i nie zanosi się na szybką zmianę tego stanu rzeczy. G
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Gregoo
Cześć, ile w tym roku kosztuje karta na Lombardie ? czy zmieniło się coś od zeszłego roku ?
 
slawomir frach
Gregoo napisał(aM

Cześć, ile w tym roku kosztuje karta na Lombardie ? czy zmieniło się coś od zeszłego roku ?

Jesienią 2016 było to 43 euro. Kiedy się tam wybierasz? U
 
Gregoo
Wybieramy się kwietniu,
nie mogę nigdzie znaleźć jaki jest koszt licencji na ten rok
 
Lucas
Na samą Lombardię to chyba jeszcze taniej było. Jak pisałem, w tym roku chyba się nie wybiorę ( no może jesienią) to nie orientowałem się. A w jakie okolice jedziecie?
 
slawomir frach
To dam Ci znać przed świętami bo prawdopodobnie w lany poniedziałek tam jadę z kolegą na własną rękę. Miałem jechać do Wojtka ale niestety nie znalazłem kompana z moich okolic :/
Radziłbym Ci kupić na całe Włochy bo granica między prowincjami jest dosyć zawiła a Oni uwielbiają za to dawać mandaty U
Lucas może szukasz towarzysza na jesień? U
 
Lucas
Na tą chwilę nie myślę o jesieni tylko o wiośnie ale w innym kierunku M jesień to będzie zależała od tego ile pogoda pozwoli u nas łowić.
 
slawomir frach
Licencja na ten rok i całe Włochy kosztuje 53euro. Dzisiaj rano kolega mi pisał U
Pozdrawiam
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06
18,614,135 unikalne wizyty