Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Piotrek7272
szymong napisał(aM

No to nowy temat jak to ugryźć& jak juz pisałem mam opcje jeździć dość często do Włoch dwa razy w miesiącu, każdy wyjazd to pięć dni nad wodą czyli dziesięć dni w miesiącu. Chciałbym to jakoś wykorzystać i trochę połowic. Raczej nie skupiam się na jednym odcinku rzeki ponieważ jestem trochę uzależniony od przewoźnika. ..pewnie często będą to inne rejony i tak ogólnie chciałbym się czegoś dowiedzieć. Licencje opłaty itd. Coś już wiem ale chciałbym być pewny żeby później się nie zdziwić nad wodą. Każde info się przyda. Dzięki z góry za pomoc


Ubezpieczenie łodzi we Włoszech ( minimum 5 000 000 euro) i zezwolenie kupisz na każdej poczcie koszt niecałe 23 euro miesiecy.
Edytowane przez Lucas dnia 20.01.2017 16:38
 
Piotrek7272
Ważne 12 miesiecy.U
 
Slawomir Tabor
Piotrek 5 milionów euro .G
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Piotrek7272
Ostatnio dostałem emaila od mojego ubezpieczeciela że na Włochy minimum 5 000 000 euro i polsa musi być podpisana przez własciciela.
 
szymong
Czyli ubezpieczenie Oki. a jak chodzi o licencję pozwolenia itd? Zależy to od danego odcinka ?
C&R!!!
 
Marek Bukowski
Ebro ,Pad ,Rugia sporo osób odwiedza samodzielnie europejskie łowiska ,ale konkretnych info dotyczących przepisów ,opłat ubezpieczeń dla osób nie korzystających z przewodników , na forach mało . Wszystko płatne jakby to jakaś tajemnica była , nawet część osób co była średnio wie co i jak G
 
szymong
Co zrobić. .. trudno jakoś się dowiem we własnym zakresie. Do Włoch blisko i mam fajna opcje z transportem, znajomy dwa razy w miesiącu jedzie i przebywa na terenie Włoch przez tydzień. Super opcja bo jeździ samochodem typu van i dla niego niema żadnego problemu ciągnąć łódź za sobą. Az żal było by nie skorzystać D teraz w niedziele jedzie postaram się żeby się czegoś dowiedział, za tydzień dam znać.
C&R!!!
 
Lemiux
szymong napisał(aM

Czyli ubezpieczenie Oki. a jak chodzi o licencję pozwolenia itd? Zależy to od danego odcinka ?

Sama Lombardia kosztuje 25 E rok, na cały Pad (bo nie wiem czy aż na całą IT) kosztuje 45 E. W większości sklepów wędkarskich mają druczki do wypełnienia, pomogą wypełnić, potem z takim drukiem na pocztę uiścić opłatę. Włosi po angielsku rozumieją tylko "Ok"
Na własnej skórze przekonałem się że rzeka daje ostro po dupie i że pierwsza samodzielna wyprawa(bez kogoś kto to ogarnia)najprawdopodobniej okaże się klapą. Polecam Wojtka, wiedza którą Ci sprzeda jest BEZCENNA.
 
Piotrek7272
Jak chcesz to moge dać wszystkie dane do przelewu i wzór druku.Na każdej poczcie sa druki wystarczy wypełnić i zapłacic 23 euro
 
szymong
Kumpel nawija calkiem dobrze mieszkał w Italii 15lat to coś mi tam pomoże. Pierwsza wyprawa najprawdopodobniej faktycznie okaże się klapą bo nie liczę nawet ze w ciągu pięciu dni poznam ta rzekę. .. ale z każdym kolejnym wyjazdem będę nieco mądrzejszy.
C&R!!!
 
szymong
Wiec rozumiem ze jest obowiązkowe ubezpieczenie łodzi i silnika również?
C&R!!!
 
Lucas
Każdy napęd mechaniczny.
 
szymong
Silniki elektryczne również?
C&R!!!
 
Marek Bukowski
Znajomy polecił mi zachodnią firmę ,jeszcze nie kupowałem ubezpieczenia ale chyba na Włochy będzie odpowiednie skoro jest ważne na wodach Euinl . Ubezpieczona będzie łódka ,silnik ,przyczepa .Chyba cena składki Oc jest uzależniona od wartości .

Wyceniono następujące ubezpieczenia (każdy z poniższych produktów można wykupić oddzielnie

1. Hull - Ubezpieczenie Casco

Suma Ubezpieczenia: 30.000 EUR

Udział własny: 1.000 EUR

Składka: 326,50 EUR



2. Third Party Liability - Ubezpieczenie z tytułu Odpowiedzialności Cywilnej

Opcja A:

Suma ubezpieczenia na jedno zdarzenie: 6.000.000EUR

Limit odpowiedzialności za szkody finansowe: 6.000.000EUR

Maksymalna odpowiedzialność za obrażenia jednej osoby: 6.000.000EUR

Składka: 65,50 EUR

Opcja B:

Suma ubezpieczenia na jedno zdarzenie: 10.000.000EUR

Limit odpowiedzialności za szkody finansowe 6.000.000EUR

Maksymalna odpowiedzialność za obrażenia jednej osoby 6.000.000EUR

Składka: 90,70 EUR



3. Personal Accident - Ubezpieczenie z tytułu NNW.

Opcja A

Odszkodowanie w wypadku śmierci: 75.000 EUR

Odszkodowanie w przypadku kalectwa: 150.000 EUR

Składka: 58,75 EUR

Opcja B:

Odszkodowanie w wypadku śmierci 150.000 EUR

Odszkodowanie w przypadku kalectwa: 300.000 EUR

Składka: 115,00 EUR

Opcja C:

Odszkodowanie w wypadku śmierci: 225.000 EUR

Odszkodowanie w przypadku kalectwa: 450.000 EUR

Składka: 171,25 EUR



Okres ubezpieczenia Po zawarciu ubezpieczenia jest ono ważne przez jeden rok i zostaje wznowione automatycznie. Umowę można wypowiedzieć pisemnie z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia.



Akweny żeglugi dla ubezpieczenia Casco i OC:
Europejskie wody śródlądowe: Europejskie wody śródlądowe. (EUINL)

Wyłączone akweny: Wyłączając wody Rosji, Białorusi, Ukrainy, Mołdawii i Gruzji.



Uwagi: Jacht przewidziany jest do użytku niekomercyjnego.

Uwagi: W przypadku wybrania tylko ubezpieczenia OC i NNW, składa za ubezpieczenie OC ulega podwojeniu.



Ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności za szkody, które miały miejsce przed opłaceniem składki ubezpieczeniowej. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od wskazanego dnia (w południe) i momentu opłacenia pierwszej składki.
 
Lucas
szymong napisał(aM

Silniki elektryczne również?


Tak. Musi być wpisany nawet jako pomocniczy.
 
szymong
Ciekawe ile to będzie kosztowało? Na początek będę chciał ubezpieczyć jedna łódź, ponton i pięc silników 3xelektryki i dwie spaliny 6km i 50km.
C&R!!!
 
Marek Bukowski
Kiedyś się pytałem o ponton na Włochy to odpisali 100 zł ale jakoś tej firmy nie mogę namierzyć ,może nie istnieje .
Na początek H pięć silników i dwie łódki samo Oc myślę że 150-200 euro .
 
Lucas
To wyjdzie ponad 200 euro na rok.
 
szymong
Haha no bo reszta w Polsce zostaje& raczej jedna łódź zostanie u znajomego rodziny żeby jej nie wozić cały czas.
C&R!!!
 
Marek Bukowski
Jakby parę zgranych osób jeździło tam dwa trzy-razy w roku to i łódkę można kupić tylko trzeba mieć gdzie trzymać . Słyszałem że tak robią , dobrze pomyśleć to nawet pewnie część kosztów by się zwróciła .
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11
18,636,123 unikalne wizyty