Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: evetboole


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
lukasz w
Jest ktoś kto ma lub miał styczność z silnikiem z I pilotem?
Ciekawa zabawka, tylko cena.
Ciekawi mnie jak silnik idzie na pilocie w nurcie, pod prąd, czy nie obraca jakoś bardzo łodzią?
Zastanawiam się jak silnik będzie się zachowywał gdyby był wspierany przez spalinę. Spaline ustawić na sztywno minimalne obroty i to tego ustawić kurs i uruchomić I pilota.
 
Piotrek7272
W sobotę będe pierwszy raz pływać,to opiszę czy daje rade.
 
lukasz w
Piotrek7272 napisał(aM

W sobotę będe pierwszy raz pływać,to opiszę czy daje rade.

Jaki model ? będziesz miał go podpięte go do echo
 
Piotrek7272
Riptide ulterra 80.Mam kable do echa tylko nie wiem gdzie je podłączyć.Model na 2017 a instrukcja dopiero się drukuje w drukarni.
 
Marek Bukowski
Piotrek7272 do jakiego modelu echa G .
 
Piotrek7272
Do silnika chce podpiąć Lowrance elite 5 a z tyłu łodzi chce mieć lowrance 7 total scan,tylko nie wiem czy będą oba jednoczesnie dobrze działać.
 
Lucas
A minn kota jest kompatybilna z Lowrance?
 
Piotrek7272
Kabel przedłużający 4 m i końcówke do lowrance elite kupiłem u przedstawiciela minn kota.
 
Marek Bukowski
Lucas napisał(aM

A minn kota jest kompatybilna z Lowrance?


No właśnie tak niby opisują i-Pilot Link is compatible with most Ethernet-equipped Humminbird fishfinder units. Minn Kota -Humminbird .

A z Lowrance -Motor Guide po sieci nmea2000 jak zegary i czujniki .

sumowapasja.pl/images/imagehost/c816d3828e793392bbc079e8767cecc2.jpg
Edytowane przez Marek Bukowski dnia 03.03.2017 10:53
 
Lucas
Właśnie tak też mi się wydaje, że lowrance to MotorGuide, a Humminbird i minnkota. Piotrek musisz dokładnie to sprawdzić.
 
lukasz w
Piotrek7272 napisał(aM

Do silnika chce podpiąć Lowrance elite 5 a z tyłu łodzi chce mieć lowrance 7 total scan,tylko nie wiem czy będą oba jednoczesnie dobrze działać.

Nie myślałeś o tym aby z przodu dać tablet i sparować z echem z bocznym.
 
lukasz w
Lucas napisał(aM

Właśnie tak też mi się wydaje, że lowrance to MotorGuide, a Humminbird i minnkota. Piotrek musisz dokładnie to sprawdzić.

ogólnie takie są informacje i chyba tak jest. przynajmniej w sieci tak piszą. Czy jest możliwość innego zestawienia trza było by dokładnie sprawdzić. może są jakieś adaptery czy jakiś inny wynalazek.
 
lukasz w
Ciekawe jak to będzie w praktyce.Najbardziej obawiam się że łodzią może kręcić. Hm może sobie sprawimy taka zabawkę. Może jakis używany za dobrą kasę gdzieś się pokaże.
 
Lucas
Łodzią Ci nie będzie kręcić, jak masz na rufie to kręci bo pcha silnik łódź. Jak jest na dziobie to ciągnie a łódź układa się w kierunku nurtu lub wiatru.
 
Piotrek7272
Kable już odesłałem z lowrance nie działa.
 
Lucas
Zmiana echa czy silnika?
 
Piotrek7272
Silnik zostanie,teraz chcę kupić Lowrance Elite 7 Ti Touch 83/200 455/800 kHz TotalScan Heckgeber i zamontować z tyłu łodzi a potem pomyśle o jakimś echu do tego silnika by mi przynajmniej głębokość pokazywał .W sobotę zwodowałem łódz ale zapiekła mi się linka od kierownicy i nie popływałem dziś po pracy od razu jadę ją wymienić i na wodę.Radość
 
Lucas
Piotrek pomyśl nad Helixem 7 lub 9. Powinien współgrać z minn kotą. Lub jakimś starszym z wyższych modeli HB. W Ti dotyk nie działa na "sucho" z tego co czytałem.
 
lukasz w
Piotrek,
Jak popływasz troszkę na tym silniku to daj znać jak wrażenia. Jak łódź zachowuje się na kotwicy. Jak płynie na pilocie?
Przyjemnego.
 
Piotrek7272
Pływałem całą sobotę i pół niedzieli,załadowana łódź i trzy osoby na pokładzie .Na rzece jest wysoka woda mocny uciąg ale silnik sobie radził bez problemu.Funkcja kotwicy trzymała łódź w miejscu nawet w silnym nurcie i w zawirowaniach.Mam dwa akumulatory AGM 120 Ah i po sobotnio-niedzielnym pływaniu wskaznik naładowania akumulatorów pokazywał połowę.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
18,609,095 unikalne wizyty