Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,438

· Najnowszy użytkownik: bkBiawl


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach » SPRZĘT WĘDKARSKI NA SUMA I NIE TYLKO WĘDZISKA » WĘDZISKA SPININGOWE NA SUMA
 Drukuj temat
krisspin
Witam. Potrzebuję opinii o ww kiju od osób, które go użytkują. Potrzebuję kija pod duże woblery sumowe, jaki kołowrotek dobrze go wyważa, u mnie będzie to Shimano technium 6000 z plecionką 400g. Pozdrawiam
 
Jozek Pojedyniec
Ja mam 2,60 light spina , a kołowrotek z pletką coś koło pół kilo i ciskam nim woblerami jak z katapulty I
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
krisspin
Wybór już dokonany. Zastanawiam się jeszcze nad długością. Ale myślę że 260 będzie ok. Dziękuję za info i pozdrawiam.
 
Lucas
Ten kijek to jedna z lepszych opcji obecnie na rynku. Bardzo lekki, fajnie się ładuje pod rybą. Wersja 260 cm będzie takim małym kompromisem pomiędzy brzegiem, a łowieniem z łodzi.
 
szymong
Bardzo fajny i mocny kij testowaliśmy go na "sucho" i ma zapas mocy I jednak silu spin wypadł troszkę lepiej ale to tylko testy wytrzymałościowe U silu podnosił 12kg kiedy odmówił posłuszeństwa U light przy 10kg złożył się jak zapalka U
C&R!!!
 
krisspin
U mnie ostatecznie wybór padł na długość 280. Kijek rewelacja i z czystym sumieniem polecam. Panowie dzięki za pomoc w dokonaniu wyboru.
 
Mariusz Awarski
Koledzy ta nowsza wersja jest równie atrakcyjna orientuje się ktoś? Czy lepiej zakupić tę starszą wersję puki jeszcze kije są dostępne na rynku?
 
Lucas
Jeszcze za wcześnie na jakieś wnioski... Lepiej poszukać starej na tą chwilę.
 
Mariusz Awarski
Dzieki Lucas.
 
Lukasz Ciesielski
Mam 2.4 od dwuch lat i jest to rewelacyjny kijek, w tym roku na Rybomani kupiłem nową wersję o długości 2.8 pod Spinning z brzegu i na kuter do dalekich rzutów. Tak jak Lukas napisał ciężko je teraz porównać po sezonie będzie można coś powiedzieć, w ręku zachowują się bardzo podobnie. Nowa wersja ma przelotki pod większym kątem i tradycyjne mocowanie kołowrotka wykożystywane w wersjach vertical i Firebal. Przelot w tym krztałcie mogą kosmetyczne poprawić odległość rzutów a uchwyt w Firebal mi się poluzował i kijek poszedł do reklamacji. Mając pierwsza wersję zdecydowałem się na zakup drugiej jednak pierwsza zaraz zniknie i będzie niedostępna a to naprawdę rewelacyjny kijek więc chyba warto kupić puki jest.
 
Lucas
Pierwszą wersję ja również mam w dł. 260 cm, na brzeg i łódź &, trochę łowiłem na niego i bardzo mi pasuje ale żadnego byka na niego nie miałem.
 
Mariusz Awarski
Właśnie widziałem na forum, że macie te kije. Sztuk starej serii coraz mniej, więc nie mam na co czekać. Dzięki jeszcze raz.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
18,615,341 unikalne wizyty