Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 5

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
krzysiek
Kolego mi się wydaję że jeśli ja taka noga do komputerów daje rade to każdy poradzi. Ostatnio nawet z telefonu poradziłem. Także na spokojnie i na pewno poradzisz.
 
Semi
Retro napisał(aM

Lipa, do dupy te wstawianie zdjęć, robię wszystko z instrukcją obsługi.
Makabra można cholery dostać.B

Jak już wgrasz zdjęcie to pod nim masz napisane Link do grafiki, klikasz w ten napis i pojawiają się kody, kopiujesz kod 800/600. Pod oknem w którym piszesz posty są ikonki, między innymi ikonka zdjęcia, klikasz i w oknie posta pojawia się znacznik [img][/img]z małej litery, wklejasz pomiędzy znacznik link 800/600 i musi się wyświetlić prawidłowo. Ot cała filozofia.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Retro
Na razie dam spokój ze zdjęciami, może założę jakiś treningowy temat i będę tam ćwiczył wstawianie zdjęć.Z

Wstawianie zdjęć przypomina mi mój pierwszy samochód z lat młodzieńczych, a w zasadzie dziecięcych, najpierw trzeba było dobrze się nakręcić korbą, a jak już zapalił dopiero można było wsiąść i jechać.H
 
Longin Bojanowski
A mnie takie zachowanie kojarzy się z człowiekiem wszystko wiedzącym, który nie przeczytał nawet instrukcji obsługi urządzenia które ma obsługiwać.Z
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Retro
Slawomir Tabor napisał(aM

Retro łódka do wędkowania w komfortowych warunkach powinna mieć moim zdaniem minimum 165 cm szerokości i długości minimum 370 cm .


Miałem parę lat temu taką Vałkę 350/165 zrobiłem na profesjonalnym kadłubie łódki ślizgowej z Trzebiatowa, idealna wielkość i szerokość, sprzedałem była dla mnie (najczęściej pływam sam) za duża.
Twierdzenie, że łódka do wędkowania powinna mieć minimum 3,7/1,65 m jest małą przesadą, oczywiście nie może być za mała i powinna być na tyle stabilna aby bez problemu operować kijem muchowym.
Jeśli chodzi o namiot ten z linku to jest za wąski, łódka ma w 2/3 swojej długości szerokość 1,4 m,
a namiot tyko w najszerszym miejscu 1,3 m.
 
Lemiux
Longin Bojanowski napisał(aM

A mnie takie zachowanie kojarzy się z człowiekiem wszystko wiedzącym, który nie przeczytał nawet instrukcji obsługi urządzenia które ma obsługiwać.Z

Eh Longin, przywaliłeś w samo sedno U Co więcej, ten ktoś wie lepiej niż mówi instrukcja UUU
 
Retro
Trudno żebym zatrudniał informatyka do obsługi tego forum, bywam na wielu forach i to jest jedyne, z którym mam takie problemy.
A wstawianie zdjęć do forów może było takie, ale 20 lat temu, ba ja osobiście się z tym sposobem nie spotkałem.
Obsługa forów powinna być prosta a niezniechęcająca.
 
Semi
Ale gość, jestem na kilku forach i ten hosting jest najlepszy i prosty jak budowa cepa.H Nie trzeba zmniejszać fotek bo sam zmniejsza, a na większości for trzeba obrabiać żeby wrzucić.P
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Longin Bojanowski
Podejrzewam, że ponad 90 % ludzi na forum nie jest informatykami. Nie interesuje mnie czy się z takim sposobem wlepiania fotek spotkałeś czy nie> Jest jaki jest i koniec na tym. Jeżeli zaś obsługa tego forum Cie zniechęca to nie masz obowiązku z niego korzystać, korzystaj z tych wielu na których jesteś i nie masz problemów.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Lemiux
Retro napisał(aM

Trudno żebym zatrudniał informatyka

No ja mam dwóch informatyków by to ogarniać. Jak już Longin pisał, instrukcja obsługi może być tańsza od informatyka.
Retro napisał(aM

A wstawianie zdjęć do forów może było takie, ale 20 lat temu.

Podobno lubisz retro UUU
 
Retro
Panowie to Wy mnie zniechęcacie, bo piszecie byle, co i nie na temat po to żeby tylko napisać.P

Radzę Wam przeczytać, jaki jest temat.H

Gdzie jest „Zgłoś do moderatora”?S
 
Lemiux
Retro napisał(aM


Gdzie jest „Zgłoś do moderatora”?S

Spoko, jesteś już zgłoszony U
 
Slawomir Tabor
Bardzo proszę kogoś kto umie obsługiwać komputer ( w wersji podstawowej ) aby zrobił osobny temat dla Retro
Pod tytułem
,, Najprostsze sposoby zniechęcenia do siebie ludzi "

W poście powyżej napisałem o moich wymiarach łódki to nie znaczy żebyś Retro mnie musiał słuchać .
Najlepszym rozwiązaniem dla niektórych wodniaków jest pychówka lub kajak morski do łowienia rekinów .
Edytowane przez Slawomir Tabor dnia 18.11.2017 23:14
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Retro
Dziś skończyłem łódkę, jutro ja wytargam na dwór
(tylko około 100 kg) i zrobię zdjęcia.Radość

Przymierzyłem nawet namiot, no i tak jak przewidziałem łódka powinna być trochę dłuższa, E
4 m to za mało, trzeba coś wymyśleć.Kawa

Mogę np. sprzedać łódkę i zrobić nowa np. 5 m, I
a może lepie będzie pokombinować z namiotem.Taniec
 
Jan Brzozowski
Jak nabędziesz wprawy w dodawaniu zdjęć, byłoby fajnie, gdybyś zrobił fotorelację z budowy. Na pewno będzie wielu zainteresowanych tym tematem.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Mariusz Kulinski
Gdybym łowił z łodzi ,to właśnie takie coś bym kombinował -nawet o jedno przęsło więcej.
Rozkładanie/składanie błyskawiczne.I
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Retro
[img]sumowapasja.pl/images/imagehost/25bed5a09c426d22b51d7ae8adf34503.jpg[/img]

No udało mi się.
Łódka 400S, czyli 4 m z laminatu zrób to sam.
Edytowane przez Retro dnia 21.11.2017 18:34
 
Slawomir Tabor
Ładna łódka a jakie są jej wymiary .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Retro
Dla pewności dokładniejsze wymiary:

Długość 4 metry a raczej 399 cm
Szerokość 1,4 m a dokładniej 138 cm
Wysokość wolnej burty 45 cm
Waga około 100 kg

Ile kosztowała?

Tego nie da się przeliczyć na złotówki
mogę podąć przybliżoną cenę materiałów:

Nie mniej jak 1000 zł i nie więcej jak 1500 zł.
 
Jacek Gebala
A coś takiego brałeś pod uwagę ?

sumowapasja.pl/images/imagehost/7f983d7fe3b826216ccce911f88ffdd4.jpg

Na ponton i łodzie o długości minimum 360cm. Firma Tokarex ma też podobne w asortymencie
Edytowane przez Jacek Gebala dnia 21.11.2017 20:54
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.16
18,617,641 unikalne wizyty