Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: Bradleybip


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Inteligentny
Witam, szukam kija do połowów stacjonarnych na Odrze, raczej małe odległości. Do wydania mam mniej więcej 400-450zł, myślałem nad tym modelem MAD White Deluxe 275 G2 - 2.75m 150-350g. Ktoś może go posiada, ponieważ ciężko znaleźć opinie o nim. A może jakieś inne propozycje?
Edytowane przez Semi dnia 24.01.2018 19:53
 
Jan Brzozowski
W tym dziale jest opisanych sporo kijków. Żaden Ci nie przypasował?
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Jacek Gebala
Jeden za 400-450 zl - czy dwa wędziska do stacjonarki ?
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Inteligentny
Troszkę czytam szukam opinii o wędkach jest sporo tego ale nie ukrywam że chciałbym też dość świeży kij a w tym temacie już ciężej o jakieś konkretne opinie dlatego zainteresowałem się tym mad catem jestem początkujący w temacie sumów będę wędkował głownie na odrze metoda z bojką a nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto dlatego ciągle szukam przeglądam jeszcze czas jest do rozpoczęcia sezonu ale powoli się zbroję D

Te pieniążki na jedną wędkę
 
jachu67
275 cm może być za krótki. Pomyśl o 300 cm. Osobiście wolę 330 cm, ale to na Wisłę. Jak nie chcesz wyrzucić pieniędzy, weź pod uwagę szklaka lub używkę.
Edytowane przez jachu67 dnia 25.01.2018 20:38
 
bodzio
Szklaki w Askari potrafią być w dobrych cenach .
Ostatnio na innym forum kupiłem Mikado MLT catfish za trochę ponad stówkę .
Dołożyłem parę przelotek ,i wyszedł b. dobry kijek do stacjonarki .
Może idż tą drogą .
 
Inteligentny
Panowie nie chce wyrzucić pieniędzy w takim sensie że nie chcę wydać tych pieniędzy na model nie warty ich raczej w takie kombinowanie z dokładaniem przelotek bawić się nie chcę hmm będę zestawy wywoził na dość bliskie odległości stąd ta długość
 
Sumiarz
Kogha viper 300cm cw. 500g w askari 345zł.
 
sumomaniak
Podepnę się do tematu . Szukam kija do stacji który podoła wywozą po 200/250 metrów i pozwoli na odpowiednie napięcie zestawu. Głównymi metodami to boja i podwiązka. Moge przeznaczyć 500-600 zł. Co byście doradzili drodzy koledzy U
 
Szafa
sumomaniak napisał(aM

Podepnę się do tematu . Szukam kija do stacji który podoła wywozą po 200/250 metrów i pozwoli na odpowiednie napięcie zestawu. Głównymi metodami to boja i podwiązka. Moge przeznaczyć 500-600 zł. Co byście doradzili drodzy koledzy U


Dokładając około 200zł do swojego budżetu dostaniesz ZECK pro CAT 3m 400g. Świetna tyka, solidne wykonanie, zapas mocy a zarazem frajda także z mniejszych sumaków. Temat wędzisk już wielokrotnie poruszany.....
Catfishing - Way of life
Zachęcam do subskrypcji kanału YouTube „SILURO TV”
https://m.youtube.com/channel/UCKwhUcP9q8umDUdfaiq1fNQ
Facebook:
https://www.facebook.com/Siluro-W%C4%99dkarstwo-Sumowe-258822917894365/
 
Michal Sip
Tak jak Szafa pisze Zeck świetny kijek, a jeżeli nie możesz dołożyć lub po prostu nie chcesz to ja proponuje tobie MadCat White Deluxe. Mieści się w twoim budżecie i poradzi sobie z takimi odległościami.
 
sumomaniak
Michał Sip a masz tego MadCata możesz coś więcej o nim powiedzieć?
 
Michal Sip
Zakupiłem dwa i czekają na nowy sezon i jakbyś był zainteresowany to napisze tobie gdzie są najtańsze bo rozpiętość cen sięga od 400 do 580 zł. Co mnie przekonało do zakupu , a to że są świetnie wykonane, podobają mi się wizualnie bo to też ważne. Nie miałem okazji zbyt długo go ''testować'' bo raptem trzy dni mogłem poobserwować jak się zachowuje i jakie dystanse odpowiadają temu wędzisku. Potwierdzeniem może być dwójeczka dosłownie wyrwana z korzeni i tu miałem możliwość sprawdzić moc, bo nie dość że ryba siedziała w zaczepie to jeszcze musiała znosić mało profesjonalne sterowanie pontonem z trójką załogi. A więc cena , moc i jakość wykonania na plus.
 
Mariusz Awarski
Michał orientujesz się może czy do tego MadCat White Deluxe stopka spinfishera 10500 wchodzi normalnie?
 
Michal Sip
Mariusz oczywiście że wchodzi bo akurat mam 10500 przy niej i jakby jeszcze ktoś pytał to Fin Nor Off 95 też pasuje.
 
Mariusz Awarski
Michał dzięki za info.
 
sumomaniak
Dzięki Michał Sip daj znać gdzie można go dostać w dobrej cenie . U mnie będzie współpracował ze Slammerem III 10500
 
Inteligentny
Akurat ten model mad cata u nas w sklepie stacjonarnym jest za 430zl więc lepszej ceny raczej nie dostanę wliczając koszty przesyłki zastanawiam się jeszcze dość mocno nad mad catem commando którego sprzedawca z wieloletnim doświadczeniem mi polecił dość mocno się nad nim zastanawiam chociaż nie podoba mi się on tak jak white u mnie póki co te zestawy będą chodzić na combatach 10000.Ktoś może się wypowiedzieć na temat commando? Zbroje się dość mocno póki wpadają lewe pieniążki wczoraj zakupiłem sygnalizatory mad cata z centralką prezentują się bardzo dobrze i piszczą że zmarłego by obudziły zobaczymy jak się spiszą nad wodąD
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,616,288 unikalne wizyty