Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
pepe79
1 lipiec od godziny 00:00 T
 
Semi
Mam wuja w Sieradzu i kilka lat temu śmigaliśmy nad Jeziorsko. Zbiornik piękny. Wykupowałem pozwolenie u rybaków i próbowałem cokolwiek połowić. Ale co tu złowisz na zbiorniku na którym stoi non stop ponad 20 km sieci. Jedyne co połowiłem poniżej zapory na Warcie. Wiosną piękne płociska biorą. Teraz podobno już PZW przejęło ten zbiornik, to może coś tam się odbudowało z rybostanu naturalnymi sposobami. Jak będzie zlocik to też przyjadę, samo mam urlop, pasowało by wuja odwiedzić. U
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Robert Dubis
Szukajcie innego zbiornika, sieciami wytrzepali wszystko co duże, kiedyś tak było na Zalewie Sulejowskim, do dzisiaj ciężko odbudować pogłowie sandacza, okonia czy szczupaka.
Edytowane przez Beno Grudner dnia 30.11.2013 22:38
Witam pasjonatów wędkarstwa.X
 
Jacek Bartnik
Robert Dubis napisał(aM

Szukajcie innego zbiornika, sieciami wytrzepali wszystko co duże , kiedyś tak bylo na Zalewie Sulejowskim, do dzisiaj cięzko odbudowac pogłowie sandacza, okonia szczupaka.


Ja w ciebie Robert wierzę że ty tam coś znajdziesz na pewnoM i to duuuużegoooO
 
Semi
Panowie, trzeba się naprawdę zastanowić czy jest sens tam jechać. Tak jak tam siatami trzepali to teraz przez 10 lat trzeba to odbudowywać. Białoryb szybko się odrodzi, gorzej z drapieżnikami. Warta to niewielka rzeka, jej rybostan nie jest w stanie na szybkie odrodzenie tak potężnego zbiornika.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
Będę w święta w Uniejowie i chce trochę powędkować na Jeziorsku i Warcie .Doradzić proszę jak mam kupić zezwolenie, na miejscu w święta nie kupię. Siedleckie ma porozumienie ale trza zapłacić 50 % składki to 48 pln .E
 
Semi
Kiedyś można było kupić w Gospodarstwie Rybackim, w niedzielę wykupowałem. Teraz przejęło zbiornik PZW i trzeba by było szukać po sklepach wędkarskich w Sieradzu lub innych pobliskich większych miejscowościach.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Jacek Bartnik
Tu masz Sieradz tu jednodniowa kosztuje 15 zł zbiornik z tego co wyczytałem należy do Sieradza

http://www.pzw.org.pl/287/cms/4634/skladki_na_2014_r_w_okregu_pzw_w_sieradza
Edytowane przez Jacek Bartnik dnia 12.04.2014 16:22
 
Lucas
Na Jeziorsko mam chęć w tym roku Fishing
 
maciek1982
Szukam towarzysza do połowów na Jeziorsku w tym sezonie
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09
18,469,702 unikalne wizyty