Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 10

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Piotrek86
Kwestia gustu jaki kij wybierzesz - NC jest szklany przez co "lejący" tak jak i Kogha, za to naprawdę ciężko je uszkodzić. MLT jakoś mi nie leży ale to pewnie kwestia gustu - na pewno będzie bardziej sprężysty niż powyższe dwa. Ja używam jako drugiego kija Mikado Station Unlimited 330 i jest to zdecydowanie inny kij - fajny sprężysty, znacznie szybszy niż szklaki, ale i cena inna U


Pytanie jeszcze do czego chcesz dokładnie używać i czy z wywózki czy rzutu.
 
Lucas
Jak będziesz na targach w Poznaniu to wpadnij na stoisko sklepsumowy.pl, będę to Ci pokaże kilka patyków i pomacasz sobie tego WFT. Nie jest to szybki kij ale nie jest też klucha, dużych ryb się nie będzie bał. Moim zdaniem świetna propozycja do rozpoczęcia zabawy z sumami. Te kije mikado w/w też były w porządku. Tylko nowego cormorana czy jaxona nie kupuj.
 
Szuwar7
Aprop o w jakiej cenie te kijki, WFT tak 3 m na stacjonare?
 
Lucas
Coś około 230 zł.
 
Szuwar7
Dzięki
 
WROBEL
A ktoś może powiedzieć jakie różnica są między wędkami:
WFT Jacub Vagner CNC Cat 200-1000g
WFT Never Crack 250-1000g
Lucas - będziesz miał obie na targach ?
 
Lucas
Tak powinny być, to bardzo podobne blanki. Ten Vagner ma więcej przelotek, jest smuklejszy, uchwyt dodatkowo na blanku ale to bliźniacze konstrukcje.
 
WROBEL
No i stało się. Ja nabyłem kij Mikado MLT 3.0m - dostałem w fajnej cenie. Kołowrotek trochę przekroczył budżet Ale wg opinii to o wiele lepszy wybór. Miał być Dam combat 10000 a jest tica cybernetic 10000.
 
Mariusz Kulinski
Bardzo dobry wybórI
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06
18,473,282 unikalne wizyty