Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
km73
Szanowni,
Jak w temacie.

Zasiadki, Zloty, Spływy oraz wszelaki Survival.
Dokucza brak prądu do różnych urządzeń. Oczywiście, można korzystać z mało prądo pożeracza telefonicznego, czyli np. Samsung Solid.
Ale są też inne zapotrzebowania, np. fotki, którymi "żyje się przez całą zimę" w oczekiwaniu na kolejny sezon.

2 moje spływy pontonowe po Narwi ogarnąłem ładowarką solar, jak na zdjęciu S 6000.

sumowapasja.pl/images/imagehost/3cb9d940ef6f9905728039a5cf52ec08.jpg

Obecnie dostępne są też Power Banki o różnych pojemnościach. Dobre, ale na "chwilę".

Znalazłem w necie taki wynalazek. Wygląda ciekawie. Czy ktoś z Was miał styczność z takim urządzeniem?


Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Tomasz Karasiewicz
Podobne były w lidlu. Do naładowania nowego smartfona wystarczy niestety tylko na 1 może 1,5 ładowania. Również powieżchnia ogniwa jest dość mała i ładowanie słońcem jest bardzo wolne :-( Są w granicach 100zl połerbanki 20.000mAh (bez solara) i to wystarczy na 5-6 ładowań, oba banki przywiozę na zlot to obejrzysz. Przetwornicę 12/230v też mogę zabrać.
 
km73
Tomasz Karasiewicz napisał(aM

Podobne były w lidlu. Do naładowania nowego smartfona wystarczy niestety tylko na 1 może 1,5 ładowania. Również powieżchnia ogniwa jest dość mała i ładowanie słońcem jest bardzo wolne :-( Są w granicach 100zl połerbanki 20.000mAh (bez solara) i to wystarczy na 5-6 ładowań, oba banki przywiozę na zlot to obejrzysz. Przetwornicę 12/230v też mogę zabrać.


Tomek,
Dzięki za info. Chętnie oblukam.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Lucas
Ja kiedyś sprawę rozwiązywałem tak, że do akumulatora od elektryka czy też brałem jeden wiecej i podłączałem gniazdo zapalniczki na żabkach i działało. Teraz już instalacje mam na na łodzi i po problemie.
 
Piotrek86
Kolejnym rozwiązaniem awaryjnym jest podłączenie się pod aku do echo z ładowarką poprzez dodatkowe gniazdo samochodowe - działa, tylko nie wiem na ile wystarczy przy aku 7,2 Ah D
 
BartoszC
Stosuje następujący patent - 2 akumulatory agm/zelowe 120Ah, przetwornica DC12V/AC230V i mam 230V. Podlaczam lodowke kompresorowa, oswietlenie z czujnikiem ruchu, pompke napowietrzajaca zywca, ladowanie telefonu itd. Starcza na 2-5 dni. Liczylem czy oplaca sie panel sloneczny zamiast jednego aku i wyszlo na to ze nie ze wzgledu na pochmurne dni w ktorych takze trzeba to wszystko zasilic.
 
Szafa
Bartek, do tego wszystkiego sprzęt, wędki itd....jak się z tym całym majdanem zabierasz ?
Catfishing - Way of life
Zachęcam do subskrypcji kanału YouTube „SILURO TV”
https://m.youtube.com/channel/UCKwhUcP9q8umDUdfaiq1fNQ
Facebook:
https://www.facebook.com/Siluro-W%C4%99dkarstwo-Sumowe-258822917894365/
 
Lukasz Ciesielski
Parę kilo te aku ważą, ja od dwóch lat staram się ograniczać graty bo bywa że do suv-a sam się zmieścić nie mogłem U. ale tak jak Lukas pisał gniazdo zapalniczki na krokodylki i daje rade.
 
BartoszC
Szafa - spory samochod osobowy zapakowany pod dach ledwo sie domyka przy 2 osobach na przodzie samochodu D a zeby to zaladowac na lodz to zobacze jak to bedzie - jakos chyba sie uda... powinienem byc tuz ponizej max zaladunku lodzi na tyle sprzetu bo same akumulatory + obciazenie do boi i kotwicy swoje waza - tego zaladunku jeszcze nie sprawdzalem w praktyce
 
km73
Byłem grzeczny U to i kurier przyjechał.
Power Bank Baseus 30.000 mAh
Już "chwilę" będzie można w krzakach siedzieć. Zabiorę na Zlot. U

sumowapasja.pl/images/imagehost/e1a98a4ef1e8e83ca77e7000c8d13568.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Jan Brzozowski
Jeśli chodzi ładowanie telefonu, aparatu lub laptopa, to wystarczy takie ustrojstwo. Oczywiście potrzebny jest akumulator. Wystarczy kawałek kabla dwużyłowego podpiąć krokodylkami do aku i gotowe.

sumowapasja.pl/images/imagehost/940e94008f27ed4a5869c7d1f45e70da_tbig.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/0c645da237b6de2482b5071c97d37719_tbig.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/007b343588977c0ed6fb52169f3990c7_tbig.jpg
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06
18,476,569 unikalne wizyty