Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,937

· Najnowszy użytkownik: Lukasz Wu

NASZ FANPAGE

Zobacz temat

Drukuj temat
km73
Szanowni,
Jak w temacie.

Zasiadki, Zloty, Spływy oraz wszelaki Survival.
Dokucza brak prądu do różnych urządzeń. Oczywiście, można korzystać z mało prądo pożeracza telefonicznego, czyli np. Samsung Solid.
Ale są też inne zapotrzebowania, np. fotki, którymi "żyje się przez całą zimę" w oczekiwaniu na kolejny sezon.

2 moje spływy pontonowe po Narwi ogarnąłem ładowarką solar, jak na zdjęciu S 6000.

sumowapasja.pl/images/imagehost/3cb9d940ef6f9905728039a5cf52ec08.jpg

Obecnie dostępne są też Power Banki o różnych pojemnościach. Dobre, ale na "chwilę".

Znalazłem w necie taki wynalazek. Wygląda ciekawie. Czy ktoś z Was miał styczność z takim urządzeniem?

Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Tomasz Karasiewicz
Podobne były w lidlu. Do naładowania nowego smartfona wystarczy niestety tylko na 1 może 1,5 ładowania. Również powieżchnia ogniwa jest dość mała i ładowanie słońcem jest bardzo wolne :-( Są w granicach 100zl połerbanki 20.000mAh (bez solara) i to wystarczy na 5-6 ładowań, oba banki przywiozę na zlot to obejrzysz. Przetwornicę 12/230v też mogę zabrać.

km73
Tomasz Karasiewicz napisał(aM

Podobne były w lidlu. Do naładowania nowego smartfona wystarczy niestety tylko na 1 może 1,5 ładowania. Również powieżchnia ogniwa jest dość mała i ładowanie słońcem jest bardzo wolne :-( Są w granicach 100zl połerbanki 20.000mAh (bez solara) i to wystarczy na 5-6 ładowań, oba banki przywiozę na zlot to obejrzysz. Przetwornicę 12/230v też mogę zabrać.

Tomek,
Dzięki za info. Chętnie oblukam.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Lucas
Ja kiedyś sprawę rozwiązywałem tak, że do akumulatora od elektryka czy też brałem jeden wiecej i podłączałem gniazdo zapalniczki na żabkach i działało. Teraz już instalacje mam na na łodzi i po problemie.

Piotrek86
Kolejnym rozwiązaniem awaryjnym jest podłączenie się pod aku do echo z ładowarką poprzez dodatkowe gniazdo samochodowe - działa, tylko nie wiem na ile wystarczy przy aku 7,2 Ah D

BartoszC
Stosuje następujący patent - 2 akumulatory agm/zelowe 120Ah, przetwornica DC12V/AC230V i mam 230V. Podlaczam lodowke kompresorowa, oswietlenie z czujnikiem ruchu, pompke napowietrzajaca zywca, ladowanie telefonu itd. Starcza na 2-5 dni. Liczylem czy oplaca sie panel sloneczny zamiast jednego aku i wyszlo na to ze nie ze wzgledu na pochmurne dni w ktorych takze trzeba to wszystko zasilic.

Szafa
Bartek, do tego wszystkiego sprzęt, wędki itd....jak się z tym całym majdanem zabierasz ?
Catfishing - Way of life
Zachęcam do subskrypcji kanału YouTube „SILURO TV”
https://m.youtube.com/channel/UCKwhUcP9q8umDUdfaiq1fNQ
Facebook:
https://www.facebook.com/Siluro-W%C4%99dkarstwo-Sumowe-258822917894365/

Lukasz Ciesielski
Parę kilo te aku ważą, ja od dwóch lat staram się ograniczać graty bo bywa że do suv-a sam się zmieścić nie mogłem U. ale tak jak Lukas pisał gniazdo zapalniczki na krokodylki i daje rade.

BartoszC
Szafa - spory samochod osobowy zapakowany pod dach ledwo sie domyka przy 2 osobach na przodzie samochodu D a zeby to zaladowac na lodz to zobacze jak to bedzie - jakos chyba sie uda... powinienem byc tuz ponizej max zaladunku lodzi na tyle sprzetu bo same akumulatory + obciazenie do boi i kotwicy swoje waza - tego zaladunku jeszcze nie sprawdzalem w praktyce

Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.19
7,869,900 unikalne wizyty