Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Radek Uscinski
Panowie potrzebuję zakupić dwie fotopułapki, ale ni w ząb się nie znam.
Może ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie i podpowie?
Znajomy polecił mi https://orllo.pl/...orllo.html
Edytowane przez Radek Uscinski dnia 13.05.2019 12:49
 
Longin Bojanowski
Ale podstawa to pytanie do czego. Czy wystarczy jak nagra czy ma też przesyłać. czy występuje zagrożenie, ze ktoś może zniszczyć lub ukraść. Czy ma nagrywać film w dzień czy również w nocy.A może wystarczy tylko jak zrobi fotkę.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Radek Uscinski
Wystarczy jak zrobi fotkę i prześlę mmsa.
Oczywiście istnieje ryzyko kradzieży/zniszczenia, bo sprzęt służyć ma do pomocy w złapaniu kolesi, co siatami czeszą stowarzyszeniowe stawy. W dzień jest sporo wędkujących i głównie nocą skurwe... kłusują Z
Z policją jesteśmy już dogadani tylko trzeba ich wystawić K
 
Longin Bojanowski
Jeszcze jedno, czujniki ruchu w takich kamerkach maja zazwyczaj zasięg ok. 20-25 m i na taką odległość musi ktoś podejść aby uruchomić nagrywanie lub wykonanie fotki. Dlatego wydaje się ze będzie lepiej jeżeli dołożymy sterowanie. Dla przykładu masz tu z możliwością wykonania fotki na żądanie. Oczywiście trzeba do tego doliczyc karty sim i SD.

https://allegro.pl/oferta/kamera-lesna-fotopulapka-1080p-300m-mms-sms-pir-7904623237?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Kamery&gclid=EAIaIQobChMI8KH--L2Y4gIVBMAYCh2ErgXeEAYYByABEgKdwvD_BwE
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Mariusz Kulinski
Niestety oświetlacz na podczerwień bardzo łatwo wykryć.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Longin Bojanowski
Wykryć można ale jak podejdą, żeby zniszczyć to powinno fotkę zrobić i wysłać.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Radek Uscinski
Mariusz Kulinski napisał(aM

Niestety oświetlacz na podczerwień bardzo łatwo wykryć.


Nie ten poziom kłusownictwa żeby kolesie sprawdzali teren czy nie ma przypadkiem czegoś zastawionego na nich U
 
robix
Tak ustaw 2 szt żeby jedna łapała drugą z opcją wysyłania mmsa lub zdjęc na e-mail .Karta pamięći klasy 10 ,musi być szybka nie maksymalna 32gb tylko np16gb . Karta sim najlepiej zdarmowymi mms. Tyle wiem od osoby która stosowała ja jako fotopułapkę przy obserwcji w lesie zwierząt.Wielkość zdjeć ustaw na najniższą 720 , masz opcje samych zdjęć lub video plus zdjęcia.
Konfiguracja nie jest taka prosta tak żeby wszystko śmigało ,trzeba troche poczytać lub pooglądać na you tube .Suntek czy HC300M to jedno i to samo .
Jak masz około 3-4tygodni czasu to najtaniej masz na Aliexpress ok 250zł.

Złodzieje wiedzą co robią podejdą z tyłu fotopułapki , zalożą kominiarkę ale zawsze jest szansa że na takich nie trafisz.Pozdrawiam.
 
julian
Jeśli już można wtrącić te swoje 3 grosze. Takie ,,rzeczy " działają jak obosieczna broń. Czasami ,,zainstalowane " w szczytnych celach stają się zparzeczeniem tych celów. Znam to z autopsii . Kiedy to pewien ,,innowator " podobny cel sobie założył - jak pracowałem jeszcze w energetyce. Permanentna inwiligacja - no i złapali Naszego ,,Brygady Tygrysa " inva- grantii a jeszcze z promilami. Skończyło się rozwodem ,, z obydwu stron" i wypier.... z pracy Naszego Lewa - o przepraszam Tygrysa. Akurat - to już parę lat ale kanalii nie żałuję.
O drugiej w nocy np.na Jagiellońskiej w Warszawie gdzie 0 ( zero ) ruchu nie przejeżdżaj bo trafisza jak ja Życzliwego.
Ps. Po mojemu kamerki są po to aby się bronić a nie podpierda...... ać .
 
Semi
No i tu chłopaki właśnie chcą się bronić przed kradzieżą ryb.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.07
18,473,476 unikalne wizyty