Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 5

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
WROBEL
Witam,

tym razem pochwała dla PZW Zielona Góra. Sprawa dotyczy ZAKAZU zabierania ryb z miejsc, gdzie udają się na zimowisko. Jestem pozytywnie zaskoczony ponieważ w zeszłą zimę u nas w miejscowości szkodniki dzień w dzień tępiły ogromne ilości ryb z miejsc, gdzie te zimowały. Tym razem PZW stanęło na wysokości zadania.
Zapraszam do lektury:
http://www.pzw.org.pl/zozgora/wiadomosci/197551/60/no_kill__zlow_i_wypusc__aktualizacja
 
km73
I I I
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Semi
U mnie nad Bugiem typowe zimowiska ryb( a jest ich trzy na moim odcinku rzeki) są całkowicie wyłączone z łowienia od 01/11 do 31.03 już kupę lat. Kiedyś siedziało masę kormoranów na dwóch nogach na lodzie jeziorka połączonego z rzeką i waliło w łeb wszystko co się dało. Dzięki temu ze są odcinki wyłączone od 01.11 masę sandaczy przeżywa zimę i z tego co mówią znajomi spinningiści to poprawiło się pogłowie sandacza na tym odcinku znacząco, widzę też że pogłowie płoci grubszej i klenia rośnie co zauważyłem jesienią.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Mariusz Kulinski
sumowapasja.pl/images/imagehost/6d5d39a5416489e3124d72bb559384b9.jpg

Na Warcie też są od kilku lat.I
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
WROBEL
takie też mieliśmy... ale było to jedno jedyne ujście kanału. W zeszłym roku z uwagi na niski stan wody ryba rozeszła się po innych ujściach i tam była tępiona. W tym roku wyciągnęli wnioski i z tego się cieszę.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.04
18,473,011 unikalne wizyty