Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 5

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wisnia
Koledzy i koleżanki, od paru dni mocno studiuję forum - prawdziwa skarbnica wiedzy. Dziś w poszukiwaniu namiotu natrafiłem na wątek spania nad wodą i problemy które są z tym związane.

Jeśli zbędnie założyłem wątek bo gdzieś zostały rozwiane wszystkie wątpliwości proszę moderatorów o usunięcie go. Jeśli nie, mam nadzieję, że w tym wątku uda mi się w najbliższych dniach rozwiać wszystkie nasze wątpliwości. Taki mały cel przed sezonem oraz chęć dania czegoś od siebie w zamian za tę ilość wiedzy którą otrzymałem.
Świeżak Taniec
 
Szuwar7
Problemem nad wodą,to albo pogoda,albo komaryDJeśli chodzi o namiot, to tego jest naprawdę spory wybór w sklepach.Najczęściej to spimy pod chmurką lub w aucie.Akurat tam gdzie łowie,da radę dojechać prawie do samej wody.
 
Semi
Ja to wiem jedno. Im człowiek starszy się robi tym bardziej szuka wygody. Na początku też miałem w nosie namiot i spałem w bagażniku, rano człowiek postękał co nieco, porozciągał się i jakoś leciało. Teraz wolę byle jaki namiot z materacem i śpiworkiem niż bagażnik, chociaż zdarza mi się kimnąć kilka godzin w kombiaku, ale dwie noce to już jednak namiot.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Lucas
Wiśnia, na tą chwilę to nie zadałeś pytania U domyślam się że chodzi o namiot, osobiście najwięcej nocy śpię na samym łóżku pod gołym niebem, na komary w ubiegłym roku zakupiłem moskitiere na łóżko bo żyć nie dawały nawet na środku rzeku. Co do namiotu to najlepszy stosunek jakości do ceny mają namioty z decathlonu, szybko się rozkładają i nie ciekną.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.04
18,476,331 unikalne wizyty