Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Lukasz Karasiewicz
Rodzina się powiększa więc trzeba pomyśleć też o większym aucie, dotychczasowa Skoda Fabia 2 w hatchbacku jeszcze daję radę ale w listopadzie to się zmieni. Myślałem nad mini vanem spodobał mi się Citroen Grand C4 Picasso lub kombi pokroju Skoda Octavia, Hyundai i30 wagon. Wiek auta ok. 5 lat. Jakie auta możecie polecić? Z góry dziękuję za pomoc.
Uwolnij pasję
 
jachu67
Moje propozycje to : VW Tuareg, Volvo XC 90, BMW X5.I
 
Lukasz Karasiewicz
Jachu za mały budżet. Nie sprzedajesz toyoty?
Uwolnij pasję
 
km73
Łukasz,
Mi rodzina się nie powiększa, ale też myślę o zmianie. Podobne oczekiwania jak u Ciebie.
Muszę popytać tu i ówdzie, ale chodzi za mną Toyka Avensis II kombi w benzynie.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Mariusz Kroczak
Łukasz jaki jest charakter twojej jazdy? Miasto czy trasy? Jeżeli koło komina głównie to może coś pokroju caddy max? Miejsca w środku od ch i trochę.
MotylU
 
Lukasz Karasiewicz
Mariusz głównie bliskie odległości. Caddy mi by odpowiadał ale żonie się kojarzy się z autem roboczym. Czasami wypad jakieś 160 km na weekend. W przyszłości wyjazd do Chorwacji. Rocznie robię ok. 15 tys km.
Uwolnij pasję
 
jachu67
Lukasz Karasiewicz napisał(aM

Jachu za mały budżet. Nie sprzedajesz toyoty?


Moja córka się do tego auta przykleiła.Polecam takie auto : Avensis kombi. Ja mam 2.0 diesel. Przejechało 225 tys. km bez awarii. Super. A w środku dużo miejsca.Nie raz spałem z Waldkiem będąc na rybach I
 
Robert
Jedyne słuszne auto to Pontiac Trans Sport -moj jeszcze jeździ a ma tylko 28lat ,i 410tys mil , 0 rdzy -))))) ,NIE SPRZEDAJE ,jest u mnie do końca jego ,lub mojego .
Przy wyborze bierz takie aspekty jak pojemność bagażnika wózki musza sie zmiescic wraz z zgrzewka pampersów -)) ,oraz wysokość auta -jak nie chcesz by zona miala problemy z kręgosłupem przy wysiadaniu z dzieckiem w koszu jest nienaturalna pozycja i przeciążenia -wiem co pisze -dla tego auta jakie polecam dla rodziny to nie żadne kombi tylko minivany -nie ma lepszych rodzinnych aut .
 
km73
Robert napisał(aM

Jedyne słuszne auto to Pontiac Trans Sport -moj jeszcze jeździ a ma tylko 28lat ,i 410tys mil , 0 rdzy -))))) ,NIE SPRZEDAJE ,jest u mnie do końca jego ,lub mojego .
Przy wyborze bierz takie aspekty jak pojemność bagażnika wózki musza sie zmiescic wraz z zgrzewka pampersów -)) ,oraz wysokość auta -jak nie chcesz by zona miala problemy z kręgosłupem przy wysiadaniu z dzieckiem w koszu jest nienaturalna pozycja i przeciążenia -wiem co pisze -dla tego auta jakie polecam dla rodziny to nie żadne kombi tylko minivany -nie ma lepszych rodzinnych aut .


Robert,
Zawsze marzyła mi się taka bryczka jak Twoja. Ale są jeszcze inne aspekty, które Karaś i wielu z nas musi brać pod uwagę. Możliwość parkowania. Nie wiem jak w innych miastach, ale w Wa-wie czasami walczy się o każdy centymetr i tak jest przerąbane. Przykład mojego kumpla. W nowym bloku ma miejsce w garażu. Jest tak usytuowane, że musiał zrezygnować z zakupu Volvo bo się nie złamie. Wybrał Kia i też jest na styk. G
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Lukasz Karasiewicz
Mam garaż i jak wjeżdżam służbowym Doblo maxi to muszę się trochę nakręcić kierownicą. Jeszcze wpadł mi w oko Ford Tourneo Connect.
Uwolnij pasję
 
Tomasz Karasiewicz
Dacia MCV
 
Lukasz Karasiewicz
Najprawdopodobniej będzie Hyundai i30 wagon 2017r 1.4mpi, jak dobiję targu to wrzucę kilka fotek.
Uwolnij pasję
 
Lukasz Karasiewicz
Wybór padł na Toyotę Auris II ts kombi 2016r. benzyna 1.6 + LPG. Teraz trzeba sprzedać Skodę.
Uwolnij pasję
 
jachu67
Moim zdaniem , to dobry wybór. Przejechałem Aurisem kombi bardzo dużo kilometrów, dobrze się prowadzi, choć jak dla mnie, to trochę za krótkie siedzenie i na długich trasach , jest to odczuwalne , ale dla Ciebie Łukasz będzie OK ! Gratuluję wyboru !I
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09
18,613,325 unikalne wizyty