Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Mateusz Mateusz
Witam. Czy jest ktoś na forum kto używa wędzisk tej firmy? Interesuje mnie każdy model. Każda opinia będzie pomocna.
 
Lemiux
Cześć.
Mam model Snow Catfish, Hazard, dwie karpiówki, jakiegoś feedera i w drodze okoniówkę.
Feeder do dupy, ale Sumówki i karpiówki są naprawdę świetne.
W Bielsku-B jest sklep stacjonarny z tymi kijami.
----------------------------------------------
Raju nie ma tam gdzie chodzą wszyscy.
----------------------------------------------
 
Adi
Mam Delphin Walhalla .
Mega mocny kij , ciężko go napiąć na zrywce.
Ogólnie kupiłbym drugi.
 
Mateusz Mateusz
Lemiux napisał(aM

Cześć.
Mam model Snow Catfish, Hazard, dwie karpiówki, jakiegoś feedera i w drodze okoniówkę.
Feeder do dupy, ale Sumówki i karpiówki są naprawdę świetne.
W Bielsku-B jest sklep stacjonarny z tymi kijami.


Kolego mógł byś powiedzieć coś więcej o "Hazardach"? jakiej długości kij posiadasz? Jak z wielkością uchwytu kołowrotka? Mógł byś może wrzucić dokładniejsze zdjęcia wędziska i samego uchwytu?
 
Lemiux
Mateusz Mateusz napisał(aM

Lemiux napisał(aM

Cześć.
Mam model Snow Catfish, Hazard, dwie karpiówki, jakiegoś feedera i w drodze okoniówkę.
Feeder do dupy, ale Sumówki i karpiówki są naprawdę świetne.
W Bielsku-B jest sklep stacjonarny z tymi kijami.


Kolego mógł byś powiedzieć coś więcej o "Hazardach"? jakiej długości kij posiadasz? Jak z wielkością uchwytu kołowrotka? Mógł byś może wrzucić dokładniejsze zdjęcia wędziska i samego uchwytu?

Średnio mam czas na zdjęcia. Mam w nim zapiętego największego multika od finnora, pasuje bez zająknięcia. Pierwsza przelotka dość maława, w sam raz pod multik.
Napisz na PW to mogę Ci coś podesłać na Whattsupie. kij 285 500 gram. Parabola
----------------------------------------------
Raju nie ma tam gdzie chodzą wszyscy.
----------------------------------------------
 
BartoszC
Czesc,
Mam Walhalla. Sporo przelotek, przelotki bardzo solidne jak również i uchwyt kołowrotka. Na YT masz filmik z ugięcia pod mega obciążeniem.

Na zrywce się delikatnie tylko ugina, ale na fali jak podbija boję to widać ,że sztywną pałą nie jest. Blank w mojej ocenie gruby i mógłbym podnieść całą wędkę poziomu trzymając za pierwszą za szczytową przelotkę albo nawet wyżej. Suma niestety nią nie holowałem, mam ją z 1.5 miesiąca, ale wygląda na to ,że miałaby spory zapas mocy.
Bardzo fajna na dalekie wywózki.

Jakbym nie miał kompletu wędek to kupiłbym drugą. Możliwe ,że w przyszłym sezonie którąś sprzedam i kupię Wallhalę ponownie.
Do Delphina byłem nastawiony bardzo sceptycznie ale jak zobaczyłem Walhallę i
Mamuta to jednak stwierdzam, że Delphin wszedł z buta w rynek sumowy i za tą ceną i jakością produktów wymiata konkurencję.
Im więcej zrobisz dla wyznaczonego celu tym większa satysfakcja z jego osiągnięcia.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.05
18,473,216 unikalne wizyty