Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
dask190
Na przypon strzałowy to założyłem
 
Mateusz Mateusz
WROBEL napisał(aM

Mam, ryby nie złowił ale wygląda solidnie pomimo, że korpus jednak grafitowy. Pierwsze co, to rozebrałem na części żeby zobaczyć bebechy i one też wyglądają solidnie. Jedyne co musiałem dopracować, to uchwyt kabłąka koło rolki. Przy pełnym nawoju plecionka ocierała. Trzy ruchy pilnikiem do piły i załatwione. Biorąc pod uwagę cenę około 220zł to dobry sprzęt. Coś więcej będę mógł powiedzieć jak wyciągnie jakiegoś smoka ze 180cm ;)

Myślę dask że pilnik w tym przypadku zrobi robotę tylko nie przesadzaj z piłowaniem
Jaką plecionkę masz? Chodzi mi o średnicę i ile nawoju weszło?
 
dask190
To nie ja pisałem o tym pilniku ;)
Na jedną aliexpress 0.60 weszło około 280m a na drugą madcat 0.60 weszło około 250m do tego na obydwie po 15m strzałówki
 
Szuwar7
Ja też posiadam mamuta 10-jak i 12 000.Polecam,bardzo dobre maszynki!
 
Mariusz Kulinski
WROBEL napisał(aM

Mam, ryby nie złowił ale wygląda solidnie pomimo, że korpus jednak grafitowy. Pierwsze co, to rozebrałem na części żeby zobaczyć bebechy i one też wyglądają solidnie. Jedyne co musiałem dopracować, to uchwyt kabłąka koło rolki. Przy pełnym nawoju plecionka ocierała. Trzy ruchy pilnikiem do piły i załatwione. Biorąc pod uwagę cenę około 220zł to dobry sprzęt. Coś więcej będę mógł powiedzieć jak wyciągnie jakiegoś smoka ze 180cm ;)


Niektórzy sprzedawcy podają że ma przekładnię ślimakową. Pewnie chodzi o napęd posuwu szpuli.
Jak jest w rzeczywistości?
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
WROBEL
Napęd posuwu szpuli jest mimośrodowy, a przekładnia główna hipoidalna więc nie wiem dlaczego tak piszą. Może mylą przekładnie hipoidalną ze ślimakową...
 
Mariusz Kulinski
Tak myślałem, w tej cenie to raczej ślimaka na szpulę nie będzie.Dzięki.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
tomek sztanka
Mateusz, ładnie wyglądają te kołowrotki z pletkami, tylko co zrobisz jak spuchną po nocy? Trzy obroty i ...piasek w ustach, oby.B
 
Mariusz Kulinski
Okazuje się że na tym korpusie i mechanice bazuje sporo kołowrotków różnie firmowanych. Różnice są w szpulach i rotorze.Np.: UNI CAT VENCATA PX-10000, MISTRALL AXTAR-S80 FD, Cormoran Big Cat 5PiF 8000. Niemniej jednak Mamut 12000 ma największą szpulę.Również zakupiłem jednego i Cormorana.&
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Mateusz Mateusz
Gdyby jakichś informacji ktoś kiedyś szukał to kołowrotki wycholowały kilkanaście ryb w przedziale 120-150cm i wszystko ok. Czekam cały czas na te upragnione 200
 
Slawomir Tabor
Mateusz gdzie zdjęcia .G
Łowicie rybki a zdjęć na forum brak .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
marek1151
Witam wszystkich.Także posiadam od ubiegłego roku takie młynki, narazie tylko dwa razy użyte z rybą nie miały jeszcze kontaktu ale fajne tanie kręcioły.
Jedyny minus który wyszedł podczas transportu to osłona taka mała czarna dolna kołowrotka z napisem mamut,sprzedający bez problemu dosłał nową.wyhaczyłem je na allegro za 390zł więc cena naprawdę fajna
 
Robert
Czy można przełożyć korbę na prawą łapę
 
Mariusz Kulinski
Można przełożyć.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Robert
Dasz instrukcje bo nie cholery nie wiem jak do tego się zabrać
 
Robert
Ok opanowałem
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09
18,470,840 unikalne wizyty