Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: CyharlesPaunk


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
joke00
Witam.
Jaką wędkę lepiej polecacie na suma typowo z brzegu? Która wędka wytrzyma większego:
1) Wedka-UNI-CAT-Catnapper-3%2C00m-180-400g/24391
2) Black-Cat-Passion-Pro-DX-3%2C00m-600g-2cz/40888
 
Mariusz Kulinski
Żadna z tych.
Zapraszamy do powitalniM
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Piotrek86
Mariusz, a ciekawości bo sam zastanawiam się na DX nowym - czemu się nie nada? U
 
Mariusz Kulinski
Było na forum ,że lubią pęknąć.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Piotrek86
Lipa :( dzięki za informację.

Żeby nie zakładać nowego tematu - coś ciekawego polecicie w podobnym budżecie w długości 320-330cm. Szukam kija raczej sztywniejszego a przynajmniej sprężystego, nie lejącego się. Mam szklaka Kogha Gianthunter 330cm i jest kapitalny, ale chciałbym coś "szybszego" Drugi kij jaki mam to Mikado Station Unlimited 330 cm i ten bardzo mi odpowiada, ale budżet na teraz trochę za wysoki U

Nie raz wertowałem forum jakiś czas temu, ale nie znalazłem nic ciekawego więc wybaczcie jeżeli "zaśmiecam".
 
Mariusz Kulinski
https://allegro.pl/oferta/wedka-sumowa-symbol-cat-310cm-500g-2cz-delphin-10525335412
Trochę krótsza ale cenowo spoko.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Lukasz Ciesielski
Miałem jednego Dx 330 bardzo jasny kijek jeśli chodzi o parametry, niestety połamałem jak wielu.
Jednak teraz jest nowa seria passion i myślę że poprawili bo mieli mnóstwo zwrotów ale pewności żadnej czy będzie inaczej. Niemniej jednak fajne patyki czas pokaże.
 
Mariusz Kulinski
Też zmieniłem miękkie kije -UniCat Destroyer ,na coś sztywniejszego - Delphin Hazard 330/500g. Zobaczymy jak będą się sprawować jak trafi się jakaś konkretna rybcia.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Piotrek86
Nie napawacie Panowie optymizmem - dziś je "pomacałem" na żywo i sobie odpuszczę, cena OK, ale nie do końca do mnie przemawia - przede wszystkim cienkie ścianki, z ciekawości sprawdziłem jak to wygląda u mnie i może Kogha nie jest tu wyznacznikiem bo to prawie pręt szklany D , ale mikado ścianki mam wrażenie że ma grubsze.
 
Mariusz Kulinski
Jakie pomacałeś?
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Piotrek86
Nowego passion'a. Oprócz blanku nie podoba mi się uchwyt kołowrotka, wygląda "delikatnie" w poprzedniej wersji był masywniejszy.
 
mariucha
Koledzy a co sądzicie o wędce DAM MADCAT GREEN Deluxe 3.20m 150-300g? Warto zakupić do stacjonarki? Pozdrawiam.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.07
18,613,486 unikalne wizyty