Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
julian
W ,,moje " miejsca na Wiśle też już nie mam co chodzić .
Pozdrowienia.
 
km73
Fakt, wody jest bardzo mało B Mapa rzek na Pogodynce wygląda słabo :( W-wa 60-70 cm.
Można zrobić spacer po swoich miejscach i przynęty odzyskać, choć to słabe pocieszenie...
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
julian
Dokładnie robię to samo co Ty . Zapamiętuje stan wody w ,,moich " miejscach i już nie muszę jeżdzić. Wystarczy że sprawdzę stan wody w pogodynce. A za punkt odniesienia mam tą ,,główkę " przed mostem gdańskim . W tej chwili do normy na mojej miejscówce na Tachominie brakuje około 1,5 m.
Pozdrawiam
 
Slawomir Tabor
Przerywam tą dyskusje na temat poziomu wody w waszych miejscówkach .
Wracamy do tematu .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Slawomir Tabor
W czwartek byliśmy z Marcinem na Szuminie .
Tak wygląda ujście Szumina do Bugu .

sumowapasja.pl/images/imagehost/9cf6c6f515db51add5b0ae647d568199.jpg
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
julian
Sławku dziękuję ( przynajmniej ja) za zdjęcia - będę wiedział czego mogę się spodziewać.W przyszłym tygodniu wybieram się w ,,tamte " okolice. Szumin ,Wywłoka może te starorzecze lipieniec. Zanęty i robaków zostało po wypadzie na Mazury który był jedną wielką porażką. Byłem nad Zyzdrojem - efekt . Zaje....ali mi siatkę z pomostu i fajną podpórkę którą od córki dostałem . Jednym słowem Q...estwo w wodzie i Q.....estwo nad wodą .
Pozdrawiam
 
Slawomir Tabor
Byłeś Julian na starorzeczach . Dziś byłem na Lipieńcu jutro rano znowu jadę ale ze spiningiem . jakby kto pytał 7 razy byłem za szczupakiem i go nie widziałem .
Na starorzeczach już w piątek w dzień leprze miejscówki są pozajmowane przez amatorów karpi . Mam jedno miejsce zanęcone od kilku dni znajomy do jutra siedzi , nie wiem jak wytrzyma bo u nas leje .H
Edytowane przez Slawomir Tabor dnia 18.07.2018 22:04
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
julian
Byłem w czwartek na Lipieńcu . Na odległościówkę , z gruntu Nic . Zupełna kapota. Ale na pewno ryba była ( pewnie drobnica ) bo szczupak albo większy okoń zaczął szaleć mi w łowisku. Próbowalem na gnoma, obrotówkę , woblerek - cwana bestia olał. Gdzieś o 13 .00 się zwinąłem .Chciałem jeszcze po drodze do Wywłoki zajrzeć ale jak już ruszyłem i zapakowałem manele to mi się niechciało. Było paru ludzi . Po drugiej stronie mieli rozbity namiot , próbowali na szczupaka z łódki ale też efektów nie widziałem.
Pozdrawiam
 
Slawomir Tabor
Ze znajomym 4 godziny biczowania wody za szczupakiem na Lipieńcu i Wywłoce zero kontaktu z rybką napotkani wędkarze to samo . Nie napisze co mówili na temat Okręgu Mazowieckiego bo bym od tetryków bana dostał za wulgaryzmy .
Rozmawiałem z gościem który łowił na Lipieńcu od dwóch dni , złowił kilka karpi do 1 kg i małego linka .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Robert
No to czas na komercje i wyjazd z PZW
 
salto
Wystarczy trochę chęci i działania wędkarzy a wody mogą być rybne. Wiadomo że nie wszystko na raz, ale stopniowo można wszystko osiągnąć.
Robert
 
Semi
Muszę podreperować reputację starorzecz Bugu, zabiorę się za to od poniedziałku już pewnieX, pod koniec sierpnia jak wrócę z urlopu napiszę w temacie jak to jest z tymi starorzeczami Bugu.& A tak między nami, to o tej porze roku w dzień nie ma co siedzieć na starorzeczami, ja jadę wściekle rano i później po południu dwie trzy godziny przed zachodem słońca. Mozna cały dzień bez brania przesiedzieć a jak przyjdzie wieczór... ^
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
Dziś ze znajomym byłem o wschodzie słońca nad wodą , tak się poświęciłem H
Semi wiem że ta woda jest rybna na 100% tylko jak się do tych rybek dobrać .
Właśnie teraz chce codziennie jeździć może wstrzelę się w czas żerowania , no i ta pogoda to pada za chwile parzy słońce , za chwilę wieje .
Widziałem na Lipieńcu karpiarzy a obok nich pływające maty z karpiami naprawdę dużymi . Na pewno te karpie wróciły do wody i sobie pływają .
Wiem że są dorodne liny i karasie ale ostatnio nie kręci mnie siedzenie cały dzień i czekanie na kilka brań .Tym bardziej samemu .
Może jesienią jak ludkowie do domów wrócą i będzie w miarę spokojnie nad wodą .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
julian
Nie wiem jak jest w weekendy bo przyjeżdżałem w ,,tygodniu" . Jedno co mi się podoba to ten spokój i cisza. Było Nas ( wędkarzy ) parę osób ale towarzystwo przyzwoite a to najważniejsze. Od domu mam 80 km no to już wyprawa. Żona zaczyna złośliwe uwagi robić że ,,wycieczki " sobie urządzam.Nie wspomnę już o koleżane żony która za dużo TVNu i Polsatu ogląda - Jak na pewno mam gdzieś kochankę a ryby to pretekst to pewnie mnie gdzieś tam ukatrupią nad wodą. Za dużo Malanowskiego , Policjantów etc. No ale jak pisał Sławek może wreszcie kiedyś się wstrzele .
Pozdrowienia
 
Marek Bukowski
Slawomir Tabor napisał(aM

Ze znajomym 4 godziny biczowania wody za szczupakiem na Lipieńcu i Wywłoce zero kontaktu z rybką napotkani wędkarze to samo . Nie napisze co mówili na temat Okręgu Mazowieckiego bo bym od tetryków bana dostał za wulgaryzmy .
Rozmawiałem z gościem który łowił na Lipieńcu od dwóch dni , złowił kilka karpi do 1 kg i małego linka .


Może trzeba tego spróbować .D

sumowapasja.pl/images/imagehost/0825287a9a08099ebdaac7b6ca7bc7ce_resized.png
 
Slawomir Tabor
Marek ale ryby w starorzeczach nie są tyle warte .

sumowapasja.pl/images/imagehost/647dec627eeba35fd95ed90641f344a7.png

Może bym kupił ale nie dają gwarancji na piśmie , że coś złowię .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Semi
Wczoraj i dzisiaj taki sam zestaw ryb złowiłem, czyli po karasia pospolitym i linku.U Brań było więcej, ale skurczybyki takie delikatne i niezdecydowane..... Zdjęcia powrzucam jak wrócę, bo z telefonu nie umiem pomniejszyć.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
Prawie zapomniany temat , tak mało się łowi na starorzeczach Bugu . Na Wilczogebach dziś sobie połowiłem szczupaków .
Co mnie martwi to śmierdząca woda na starorzeczu Lipieniec . Mało wody dużo zgnilizny i zanęty na karpie w wodzie swoje robi .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Slawomir Tabor
Małe ale cieszy .Po przeniesieniu się na Wilczogęby znowu kontakt z rybką , jeden szczupak ponad wymiar .

sumowapasja.pl/images/imagehost/bf9104f0b699dafd6839dd0695bcc6c4.jpg

czy ktoś z Was opanował program Pikaso 3
Edytowane przez Slawomir Tabor dnia 15.09.2018 14:59
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Semi
Slawomir Tabor napisał(aM

czy ktoś z Was opanował program Pikaso 3


Ja nim zmniejszam fotki sobie.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.12
18,475,881 unikalne wizyty