Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Robert Kuczma
Garmin Striker Vivid 5cv czy Lowrance HOOK Reveal 5 ?
Rzeka: środkowa Wisła.
 
Robert Kuczma
To spróbuję inaczej &
Co byście polecili w kwocie do 1 800 zł?
 
Mariusz Kulinski
Napiszę tak: echosondę kupuje się raczej nie na jeden sezon.Mam proste 5 cali i gdybym chciał zmienić to na pewno nie byłoby to kolejne 5 cali tylko 7 lub więcej.Jasny ,duży i czytelny wyświetlacz to podstawa.Reszta zależy od tego czego będziesz bardziej potrzebował: GPS to już standard.Może slot na kartę jeśli chcesz analizować mapki na kompie.Są z wifi jeśli się przyda.Podałeś kwotę do 1800zł ,już teraz za 2000 wchodzisz w 7cali a za chwilę Święta ,będą promocje i walka o klienta.Wiem ,że jest inflacja i kasa traci na wartości ,ale czasami warto troszkę poczekać.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Robert Kuczma
Dzięki za odpowiedź. I
Przekonałeś mnie.
7 cali to jednak na dzisiaj ok. 2 300 - 2 400 minimum. Być może będą jakieś promocje, jednak ta cholerna kasa na ten sport cały czas nie mała jest potrzebna O , a jeszcze chęć jest zakupić windę do kotwicy.
Jeszcze raz dzięki i proszę o sugestie co do 7 calowego echa w minimalnym budżecie.
 
Kniga
Cześć.
Mam ten sam problem, zamierzam kupić Garmina 7 , w połowie roku kosztował 2500-3000 zł, ostatnio widziałem na Pleciona w promocji 1999 z tym że nie było już w magazynie...!!!
Jednym słowem glowa do góry, do rozpoczęcia sezonu jeszcze pół roku , po nowym roku może wejdą nowe modele i ceny spadną...Z

Pozdrawiam
Kniga ze Szczecina
KNIGA
 
Robert Kuczma
Witam.
Niestety trudno liczyć, że ceny spadną. Raczej wszystko drożeje. Mam pytanie. Dlaczego garmin nie Lowrance?
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.05
18,470,369 unikalne wizyty