Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Slawomir Tabor
Na takie imprezy integrujące potrzebne jest schronienie przed deszczem ,wiatrem i słońcem.
Pawilony te z supermarketów są mało wytrzymałe o czy przekonałem się na spotkaniu na Wiśle.
sumowapasja.pl/images/imagehost/91c688df09e10bb7ab801c042334080b.jpg
Chcę wykonać pawilon z rurek stalowych ocynkowanych , dach z 1/2 cala a nogi z 1 cal. Będzie trochę ważyć coś za coś.Wymiary 2,5 m szerokości 4 m długości i 2,2 wysokości . Można by było zrobić z aluminium lub nierdzewki ale tego sam nie pospawam a dać do spawania to kasa. Dach chcę zrobić z cienkiej plandeki samochodowej żółtej na niej namalować nasze logo. Boki będą osłonięte wydrukowanymi banerami naszego forum i Pikefinder . Uwagi mile widziane , spawać zacznę w lutym .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Jacek Bartnik
Ile chcesz Sławek kasy na ten namiot przeznaczyć?
 
Arek Pawlak
Nie wiem, czy patrzyłeś na pawilony handlowe, takie co po targach rozstawiają... Wydają się solidne. Może chociaż stelaż odzyskać z jakiejś używki?
pikefinder.pl/images/pikefinder.jpg Pozdrawiam, Arek
 
www.pikefinder.pl
Semi
Trochę zabawy będzie , ale przynajmniej konstrukcja solidna. Poszycie można w każdej chwili wymienić, najważniejszy jest szkielet.I
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Jacek Bartnik
Mogę podać namiary na firmę która robi takie namioty.Możesz u nich nawet sam stelaż zamówić.Nie robią tandety,ceny też nie odstraszają .Tylko że namiot o wymiarach które podałeś będzie ważył ok.60 kg.
Pozostaje jeszcze opcja zakupu namiotu z demobilu,namioty duże ceny przystępne a jakość chyba też nie zła.
Edytowane przez Jacek Bartnik dnia 22.12.2013 22:33
 
Daroslawp
Przede wszystkim, co ma ten namiot wytrzymać, czy wiaterek do 30km, czy orkan?
Pasja jest czymś, co pozwala przeżyć nie tylko długość życia, ale także jego Wielkość B)
 
sumowapasja.pl
Slawomir Tabor
Jacek jeśli masz dobrą firmę która nie robi tandety dlaczego nie . Stelaż można kupić a resztę załatwić. U mnie też widziałem na targu takie namioty ale od 800 pln w gorę , bez boków tylko dach..
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Kiersnowski Artur
Każdy pawilon, znaczy materiał, wymaga dodatkowej impregnacji, zależnie od powierzchni to koszt rzędu 100-200 złotych, Mam sprawdzony Polski impregnat w sprayu. Naprawdę dobry i Polski.
Edytowane przez Kiersnowski Artur dnia 22.12.2013 22:50
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Jacek Bartnik
Zajrzyj Sławku na tą stronę http://www.gralech.com/.Zadzwoń pogadaj ,robią wszystko łącznie z nadrukami.

Ps.Większość namiotów na rynkach w Głuchowie i Tuszynie to ich produkcja.
 
Robert
W Wyszkowie jest kilka firm co robią plandeki. Mogę podjechać i zapytać co i jak i za ile .
Tylko musialbym wiedzieć co to ma być .
 
Daroslawp
Ja się zdam na znany portal, w Wyszkowie drogo jeżeli chodzi o sprawy reklam.
Pasja jest czymś, co pozwala przeżyć nie tylko długość życia, ale także jego Wielkość B)
 
sumowapasja.pl
Radek Uscinski
To chodzi o taki zwykły "namiot" z zabudowanymi ściankami i ewentualnie z logiem?Wiem, że są wymiary 3x3, 3x4 Po świętach zakręcę się u siebie i zobaczę jak to wyszłoby cenowo. Może udałoby się w jakiejś dobrej cenie takie coś wyrwać.
 
Slawomir Tabor
Jacek firma gralech za jedną ściankę 2 m x 4 m x 60 pln/m2 z nadrukiem weźmie 480 pln. Ja za taki baner z oczkami do montażu zapłacę teraz 65 pln. Myślę że albo się kupi jednorazowy namiot i dorobi banery na bok albo zrobię całość. Plandeka samochodowa to koszt 30 pln/m2 dach 12 m2= 360 pln . z zamocowaniem.

Robert w Wyszkowie robią plandeki na Białostockiej.
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 23.12.2013 14:21
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Jacek Bartnik
Slawomir Tabor napisał(aM

Jacek firma gralech za jedną ściankę 2 m x 4 m x 60 pln/m2 z nadrukiem weźmie 480 pln. Ja za taki baner z oczkami do montażu zapłacę teraz 65 pln. Myślę że albo się kupi jednorazowy namiot i dorobi banery na bok albo zrobię całość. Plandeka samochodowa to koszt 30 pln/m2 dach 12 m2= 360 pln . z zamocowaniem.

Robert w Wyszkowie robią plandeki na Białostockiej.


Widać że złapali za duży wiatr w żagleFPoleciłem ich dla tego ,gdyż jakieś 6-7 lat temu kupiłem u nich namiot dla siostry na działkę który stoi do dnia dzisiejszego.Za namiot sześciokątny 2x2 płaciłem wtedy 500 zł.Namiot z dachem bez boków.

Ps.Przy nadrukach nie pomogę ,ale jak znajdziesz jakąś tkaninę na boki np.ortalion.To mogę takie boki wykonać u siebie w pracy,posiadam maszyny do szycia, także uszycie takich boków wraz z obszyciem brzegów tkaniny lamówką,nie stanowi dla mnie żadnego problemu.U
Edytowane przez Jacek Bartnik dnia 23.12.2013 15:18
 
Daroslawp
Możecie podrzucić dokładniejszy namiar na tą białostocką, będę w Wyszkowie w Piątek, to mogę zajechać.
Pasja jest czymś, co pozwala przeżyć nie tylko długość życia, ale także jego Wielkość B)
 
sumowapasja.pl
Slawomir Tabor
W Wyszkowie będę kupić kartę to podjadę . Są dwie firmy które robią plandeki po prawej stronie za kościołem 1 km .Stara trasa na Białystok .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,469,417 unikalne wizyty