Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Semi
Ciąg dalszy moich nalewkowych psot.
Dostałem od kumpla 15 kg bardzo dojrzałego słodkiego winogrona, aż grzech żeby się zmarnował, więc władowałem do pojemnika i już sobie cicha rurka fermentacyjna podskakuje. Wziąłem się w końcu za dereń i tarninę, zalałem alkoholem 70% i z miesiąc tak postoi. W czwartek narwałem ze trzy kilo owoców pigwowca, wczoraj cały wieczór miałem zajęcie. Do tego moje mirabelki już czas odcedzić z nastawu, owoc zasypię jeszcze cukrem, odda z siebie jeszcze co nieco dobroci, na nalewkę dla żony.
sumowapasja.pl/images/imagehost/3c1c0f5e2a48beb9d7cd18259dadd52c_resized.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/3767293a24793624f4e27c914dce5a51_resized.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/366eb2f190879f178c1ec079a0a0a3cb_resized.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/f6c788b9a7fe59cf7babd76a6c77edaf_resized.jpg
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
km73
Semi, wygląda zacnie I
Byłem dzisiaj z synem w nowej chacie. Targaliśmy graty do odnowienia mieszkania. Syn już wytypował miejsca na domowe przetwory i takie tam swojskie "co nie co". U
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
jachu67
Semi : muszę się przyznać ,że jak zobaczyłem twoje przetwory,do mi ślinka pociekła ..IOzory
 
Semi
Mirabelka już ledwie opiera, kwaskowata, braciak mówi że za bardzo a mi wchodzi jak złoto, a jeszcze w drineczku to normalnie poezja, zarówno z czerwonych jak i żółtych śliwek. Dziś w końcu przyszła pora coś przygotować na święta i sięgnąłem po dereniówkę i tarninówkę, golnąłem sobie po porządnym garnuchu jednego i drugiego, w przyszłym roku robię tego dużo więcej, dawno takiego dobrego trunku nie piłem.D Pigwówka ciut za słodka jak dla mnie, ale się rozrobi z czymś czystym i będzie lux, jak na razie to dziewczyny mi ostro podpijają, bo mocna ale mocy nie czuć tak po słodyczy wchodzi. Dwa kieliszeczki piją i wesolutkie.M
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
km73
Semi I
Zapraszam do mnie w odwiedziny nad Żerański z tymi cudami. Oczywiście jak już ogarnę chatę, aby była opcja noclegu, bo samochodem tego samego dnia nie wrócisz. D
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Semi
Jeżyny mi w tym roku mocno obrodziły, więc kilka literków jeżynówki trzeba zrobić.
sumowapasja.pl/images/imagehost/e70784b378ce44c2d35d4f2ed94cb079_resized.jpg
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Lukasz Ciesielski
O jeżyny to super produkt będzie bomba smaków.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06
18,470,695 unikalne wizyty