Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,438

· Najnowszy użytkownik: Donaldgoard


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
tomek sztanka
Jacku, też chętnie obejrzę. To są dwa w jednym? No i czy atest jest, bo Chinole pryskają niemiłosiernie...tego się obawiam najbardziej.
 
jachu67
Co koledzy mi na dzień dzisiejszy doradzą: spędzam nocki bez namiotu, przy kijach, siedząc na fotelu. Potrzebny w zakresie +15- -5 st.C. ?
 
Kiersnowski Artur
Ja mam i mi się doskonale sprawdzał polski śpiwór firma no name ze szwalni spod Łodzi, taki klasyczny, rozpięty robił jako koc, zapięty można się było wsunąć i owinąć.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Semi
Jachu a z tymi MON-owskimi 729MON miałeś do czynienia? są ciepłe i pojemne, wiadomo że w samych gaciach w nim nie pośpisz przy mrozie, ale ja w namiocie w bieliźnie i w skarpetkach przy -10 na łóżku polowym spałem. Najważniejsze to odizolować się karimatą porządną od podłoża i daje radę. Do tego są duże że i Waldi bez wniku wlezie, bo widzę że też coś szuka podobnego. W sklepach sportowych też coś konkretnego można znaleźć, pewnie lepszego od tych MON-owskich, można też i karpiarzy wypytać, oni koczują kilka nocy to dbają o ciepłotę ciała i mają pojęcie o porządnych śpiworach.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
jachu67
Rozmawiam, jadąc z żoną, przez telefon z Waldkiem o śpiworach. Po zakończonej rozmowie żona mówi: a my mamy fajny śpiwór w domu !
Gdy przyjechałem to mi go dała ( właśnie chyba wojskowy).
Kiedyś otrzymał go w prezencie mój syn.....U.
Problem się na jakiś czas rozwiązał.U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.04
18,612,840 unikalne wizyty