Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Slawomir Tabor
Użytkownicy którzy wykupują zezwolenie na wędkowanie w PZW Siedlce niech się wstrzymają do 15 stycznia jeśli mogą. Jak wiecie Mazowiecki PZW nie podpisało porozumienia z PZW Siedlce chodzi o kasę podobno Mazowieckie za swoje wody kazało sobie zapłacić 420 tyś. pln. do tej pory było 210 tyś pln 11 stycznia ma się zebrać komisja i może dojdzie do podpisania porozumienia. PZW Siedlce ma umowę na dzierżawę wody do 2020 r. do tej pory bardzo dużo kasy wydano na zarybienia dzierżawionych wodach , choćby starorzecze Lipieniec i rzeka Bug . Poczekajcie zobaczymy szkoda wydawać kasę na dopłatę do karty na wody PZW Mazowsze.
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Petryk_05
Bardzo przydatna informacja, a właśnie dzisiaj miałem iść opłacić.
 
Slawomir Tabor
Okręg PZW w Siedlcach zawarł porozumienia o wzajemnym honorowaniu składek na wodach ogólnodostępnych na 2014 rok z następującymi okręgami:

Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Lublin
Rzeszów
Tarnobrzeg
Zamość
Wałbrzych
Legnica
Sieradz
Ponadto z Okręgiem w Radomiu:
obwód rybacki rzeki Wisła nr 2 - 15.00 zł,
wszystkie wody nizinne ze zbiornikiem Domaniów - 56,00 zł.
Okręg w Łodzi - 50% składki okręgowej,
Okręg w Piotrkowie Trybunalskim - 50% składki okręgowej,
Okręg w Częstochowie - 50% składki okręgowej,
Okręg w Kielcach - 50% składki okręgowej.

Największym problemem
jest brak porozumienia z okręgiem mazowieckim, który oficjalnie odmówił jego podpisania.

W najbliższych dniach będą trwały dalsze negocjacje członków Prezydium naszego okręgu z ZO w Warszawie w sprawie udostępnienia wód mazowieckich naszym wędkarzom.
Edytowane przez Slawomir Tabor dnia 31.12.2013 13:13
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Semi
Już któregoś roku płaciłem w Siedlcach, aby mieć możliwość łowić w Białej Podlaskiej i w mazowieckich wodach. Teraz gdym miał zapłacić dwa okręgi, to wydałbym 280 złotych. Dobrze że dałeś cynka, Siedlce zawsze mają z Białą podpisaną umowę, także możliwe że coś z tego wyjdzie i na tym skorzystam. I
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
Wyczytałem dla nas stawiających żywce na suma o zarybieniu Buga kroczkiem karpia w ilości 250 kg co stanowi że można na niego łowić na żywca w Bugu.
http://www.pzw.org.pl/siedlce/cms/1304/zarybienia_
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Slawomir Tabor
Semi już od dawna wiem że Bug wschodni ma potencjał i dla tego kupuję kartę u nas w Siedleckim.
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Semi
Ja pochodzę z Janowa Podlaskiego, a teraz mieszkam w Warszawie, więc nie mam wyboru. Nad Bug jeżdżę często, mam tam rodzinę najbliższą, muszę mieć opłaty i na mazowieckie i na Białą Podlaską.
Przez dwa lata mieli podpisane porozumienie to było super, a teraz znów coś cudują.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
pellet
Sławciu a jak to jest teraz z wędkarzami z mazowieckiego, mogą łowić wedle nowego podziału na Bugu tam gdzie się poznaliśmy ?
 
Slawomir Tabor
Na kartę z Mazowieckiego łowisz tam gdzie byliśmy.
Obwód rybacki Brok Nr 1 -
rzeka Brok od źródeł do jej
ujścia do rzeki Bug
Bug Nr 5 Obwód rybacki obejmuje wody:
a) rzeki Bug na odcinku od ujścia
rzeki Nurzec do ujścia rzeki
Liwiec,
b) zbiornika Sterdyń14
Uwaga: Nadbużański Park
Krajobrazowy
My byliśmy na terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego.

Nadbużański Park Krajobrazowy swym zasięgiem obejmuje
lewobrzeżną część doliny Dolnego Bugu od ujścia rzeki Tocznej
w miejscowości Drażniew w gminie Korczew do ujścia rzeki Liwiec
w pobliżu miejscowości Kamieńczyk, a także fragment dolnej Narwi
od miejscowości Zambski Kościelne (powyżej Pułtuska) do umownej
granicy wsi Stawinoga i Pogorzelec – 47 km rzeki Narew. Obowiązuje
zakaz używania jednostek pływających z silnikami spalinowymi, poza szlakiem żeglownym tz na starorzeczach.
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
pellet
Wielkie dzięki. Właśnie opłaciłem kartę... Q i mogę łowić.
 
Slawomir Tabor
Na kartę wykupioną w PZW Siedlce mogę łowić tylko w jednym obwodzie Nr 5 Mazowieckiego bez dopłaty .
Rzeki Bug na odcinku od ujścia
rzeki Nurzec do ujścia rzeki
Liwiec, starorzecza Bugu ; szumin , wywłoka , lipieniec .
Tak więc żeby łowić na Narwi i Bugu powyżej Kamieńczyka , Zegrze , muszę wykupić dopłatę na PZW Mazowsze .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
SYMBIOZA
Sławku,
tutaj pisze co ustalono dwa dni temu...

" Wędkarze okręgu siedleckiego mogą nieodpłatnie wędkować na wodach obwodu nr 5 rzeki Bug (od ujścia rzeki Nurzec do ujścia rzeki Liwiec) po otrzymaniu dodatkowego zezwolenia. Druki zezwoleń mają trafić do kół w przyszłym tygodniu, wg zapewnień ZO w Warszawie. Okręg siedlecki zapłaci 1/3 kosztów utrzymania obwodu.

Członkowie kół okręgu siedleckiego (zapłacili składkę członkowską 68 zł w naszych kołach), którzy wykupią składkę roczną w okręgu mazowieckim, są uprawnieni do okręgowej składki członkowskiej ulgowej w wysokości 60 zł podstawowa, 30 zł ulgowa 50% i 15 zł ulgowa 75%. Składka ulgowa upoważnia do wędkowania na wodach wszystkich okręgów wymienionych w zezwoleniu oraz do korzystania z wód okręgów, z którymi podpisano porozumienia na takich samych zasadach, jak opłacający składkę okręgową pełną. Niestety brak zgody na przekazanie w komis naszemu okręgowi zezwoleń i znaków okręgu mazowieckiego.

Członkowie kół innych okręgów mogą korzystać z wód okręgu siedleckiego po opłaceniu składki członkowskiej okręgowej podstawowej. Nie będą uprawnieni do wędkowania na wodach okręgów, z którymi okręg siedlecki zawarł porozumienia. "

Pozdrawiam
 
Robert Dubis
Mnie te zezwolenia wyjdą z tysiaka, złodzieje.E
Witam pasjonatów wędkarstwa.X
 
Semi
Czyżby okręg siedlecki nic więcej nie wywalczył?? Niedobrze, będę musiał zapłacić frycowe w Warszawie i Białej Podlaskiej, prawie trzy stówki.Z
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Kiersnowski Artur
Wycięło całą pisaninę więc wklejam ponownie http://www.pzw.or...__2014_rok

W skrócie wygląda tak opłacamy skladkę 68 okręgową w siedlcach i zniżkową 60 na zarybianie oraz pełną na zarybianie w mazowieckim 118zł. Tym sposobem mamy całą ścianę wschodnią + mazowieckie i kilka na dolnym śląsku.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Semi
Zapłaciłem w czwartek jadąc w rodzime strony okręg Biała Podlaska. Dopiero dziś poczytałem zezwolenie i nóż w kieszeni się otworzył. Zabuliłem okręgową 104 zł i nie mogę łowić w okręgach z którymi Biała Podlaska podpisała porozumienie, dali mi gołe wody okręgu który opłaciłem. Myślałem że tylko Mazowsze leci se w bambuko, a tu widzę że PZW to PZW, liczy się kasa nie wędkarz.Topór
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Radek Uscinski
Oni nie polecieli w bambuko z Tobą. Rozumiem, że miałeś wykupione mazowieckie(składka członkowska+ wody)i jadąc do domu wykupiłeś zezwolenie na wody w okręgu BP. Jako członek PZW możesz być przypisany tylko do jednego koła i jednego okręgu i tylko jednego okręgu(tego macierzystego) obowiązują Cię porozumienia.
 
Semi
A tam, dla mnie to walenie w bambuko. Żałuję że w Siedlcach nie zapłaciłem całości, a dopłata na Mazowsze, ale kurde jak byłem w Łosicach to samo znaczków nie mieli dziady i jakoś tak lipnie to wszystko wyszło. W przyszłym sezonie nie dam się orżnąć.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11
18,640,156 unikalne wizyty