Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 6

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Longin Bojanowski
W W-wie masz Fishing Center, pewnie byś dobrał nici i przelotki (ale drogo), jak masz jakiegoś szewca lub kaletnika to u nich nici możesz zakupić. przelotki Jaxona czy Dragona w sklepach wędkarskich nawet całe zestawy. Lakierów innych jak specjalistyczne nie stosowałem ale do nich tez trzeba mieć maszynerię bo muszą się obracać w czasie suszenia. Ale pewnie jakimś Domalux-em da się pomalować. Nie używaj żadnych na acetonie.
Specjalistyczny, to już jak chcesz ma pracownia we Wrocławiu (w razie czego i nici.)
http://fishingrod.pl/pl/Kleje-i-Lakiery/Pacific-Bay/Lakier-do-omotek-Pacific-Bay-p55c24.html
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Marek Bukowski
Miałem przygodę w tym roku jak łoś wlazł mi na wędki ,dolna część feedera połamana , naprawić się nie da .Jak ten Twój uszkodzony to ultraviolet 360 do 120g to mam dwa składy .
 
Semi
Mój to Silstar(dokładnie EUROSTAR) 15-sto letni i tylko ma uszkodzoną przelotkę, blank jest ok. Takich kijów już nie robią więc będę go łatał, posłuży jeszcze bardzo długo.I
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Semi
Patrzcie, prawie półtora roku się przybierałem, łowiłem cały zeszły sezon na oba kije z brakami przelotek.H W tygodniu przyszły mi małe zakupy ze sklepu wysyłkowego, między innymi przelotka do feedera i dwie do matchówki, chociaż miałem ułamaną jedną, ale druga też już słaba była więc dwie wymieniłem. Użyłem nici szewskich do skóry, cholernie mocne, cienkie i gładziutkie, myślę że będą ok. Jak na pierwszy raz to nawet coś tam wyszło. Nie mieli akurat czarnych więc wziąłem szare.

sumowapasja.pl/images/imagehost/41a8e97f2360c9254b96062b9b111df8_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/b596c05d4cb58b3153e72f3453798e9f_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/6927c3ed4d4c10cf122fdf5ecff7e7cd_resized.jpg

Pozostało mi tylko polakierować, jeszcze nie wiem czym to zasmaruję, ale czegoś muszę poszukać w małych ilościach. Loniek, jak wiesz gdzie kupić lakiery w małych pojemnikach to daj namiary, znalazłem w sieci w saszetkach, ale niedostępne aktualnie.G
Edytowane przez Semi dnia 11.02.2018 20:09
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Longin Bojanowski
Warto by zadzwonić i sprawdzić ale na stronie jest.
http://fishingrod.pl/pl/Kleje-i-Lakiery/Pacific-Bay/Lakier-do-omotek-Pacific-Bay-p55c24.html
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Semi
Loniu, na zielono wyświetla że brak w magazynie, już wcześniej tam szukałem.G
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Longin Bojanowski
No to zadzwoń do innych
https://sklep.brc.com.pl/pl/p/Lakier-do-omotek-Lamar-by-ThreadMaster-LiteBuild-LB-Roddancer-2x5ml-w-strzykawkach/666
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Semi
Dzięki Loniu, kupiłem ten z linku który mi podałeś.I Masz jakieś specjalne zalecenia do tego lakieru?
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Longin Bojanowski
Kładź w 2;3 cienkich warstwach, bo inaczej popłynie. Najlepiej przez pierwszą godzinkę co jakiś czas przekręcać blank o 180 stopni.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Robert Pytka
Semi jak chcesz to suszarkę masz do dyspozycji .
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
18,470,681 unikalne wizyty