Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Longin Bojanowski
Używam PP i tej starszej i 8, obie są ok. Zawsze kupuję z dużej szpulki sprowadzanej ze stanów. Ale PP używam tylko grubych takich na sumka. najcieńsza u mnie to 0,32.
Do lżejszego spina używam najczęściej Daiwy turnamenta a na jesieni namówili mnie na Dragona Jiggin Braid. Trenowałem jesienią cienka 0,12. Bardzo mocna, dobrze się rzuca, odbarwia się trochę bo jest czerwona. Na ten sezon zakupiłem sobie trochę mocniejszą 0,18.

sumowapasja.pl/images/imagehost/317e39952f03f2e90f101fb7685ee49e.jpg
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 23.09.2014 19:40
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Jacek Bartnik
Ja na szczupaka używam takiej,wcześniej łowiłem na Berkleya.Ale ta Dragona według mnie jest dużo lepsza i przede wszystkim tańsza.
sumowapasja.pl/images/imagehost/e7c0a227ec96a359e008d7f52bede957.jpg
 
Krzysztof Poniewierski
Longin Bojanowski napisał(aM

Używam i tej starszej i 8 obie są ok. Zawsze kupuję z dużej szpulki sprowadzanej ze stanów. Ale PP używam tylko grubych takich na sumka. najcieńsza u mnie to 0,32.
Do lżejszego spina używam najczęściej Daiwy turnamenta a na jesieni namówili mnie na Dragona Jiggin Braid. Trenowałem jesienią cienka 0,12. Bardzo mocna, dobrze się rzuca, odbarwia się trochę bo jest czerwona. Na ten sezon zakupiłem sobie trochę mocniejszą 0,18.

sumowapasja.pl/images/imagehost/317e39952f03f2e90f101fb7685ee49e.jpg


Ww. pletka sygnowana przez DRAGON'a to ponoć produkt MAMOI, odpowiednika MAMOI TAKUMI JIGING BRAID. Jak się mylę proszę o sprostowanie.
Pielęgnując pasję U
K-Pon
 
tomek sztanka
Przeszedłem przez wiele plecionek różnych firm teraz używam PP i Browning/ta ostatnia gówno warta- od razu mówię/a w tym roku zakupię Berkley U.C.M.G. 0,75 lub Huprovka 0,9-1,0. do ciężkiego łowienia z gruntu.
T.
 
Mateusz Wisniewski
Panowie w sobotę poleciałem sobie nad Bug trochę pogruntować, i mam zła wiadomość przy 4 rzucie ciężarkiem 200g plecionka Jaxon Sumato Fluo 0,32 pękła odziwo nie na węźle
 
Cecula Damian
Mateusz Wisniewski napisał(aM

Panowie w sobotę poleciałem sobie nad Bug trochę pogruntować, i mam zła wiadomość przy 4 rzucie ciężarkiem 200g plecionka Jaxon Sumato Fluo 0,32 pękła odziwo nie na węźle


Za czym rzucasz taką mocną plecionkę??

Na grunt za Leszczem?
 
Longin Bojanowski
A może ten Jaxon Sumato to plecionka leszczowa.D
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Mateusz Wisniewski
sprawdzić czy jamki zostały na swoim miejscu P okazało się że nie P
 
Kiersnowski Artur
Krzysztof Poniewierski napisał(aM

Longin Bojanowski napisał(aM

Używam i tej starszej i 8 obie są ok. Zawsze kupuję z dużej szpulki sprowadzanej ze stanów. Ale PP używam tylko grubych takich na sumka. najcieńsza u mnie to 0,32.
Do lżejszego spina używam najczęściej Daiwy turnamenta a na jesieni namówili mnie na Dragona Jiggin Braid. Trenowałem jesienią cienka 0,12. Bardzo mocna, dobrze się rzuca, odbarwia się trochę bo jest czerwona. Na ten sezon zakupiłem sobie trochę mocniejszą 0,18.

sumowapasja.pl/images/imagehost/317e39952f03f2e90f101fb7685ee49e.jpg


Ww. pletka sygnowana przez DRAGON'a to ponoć produkt MAMOI, odpowiednika MAMOI TAKUMI JIGING BRAID. Jak się mylę proszę o sprostowanie.


Ja słyszałem (koledzy na forum multikowym pisali) że jest to to samo co Daiwa Braid.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Robert Pytka
Setki razy było wałkowane tematy plecionek i jedno jest pewne im tańsza tym większy badziew . Moja odpowiedz jest prosta WFT KG Strong Zielona . Rozumiem że na mieście jej nie dostaniecie ale można zamówić internetowo . Po co kombinować . Jeżeli nie już to Dragon HM 8X . Przynajmniej starczy na następny sezon.

Jeżeli taniocha to mistrall . X
 
Lucas
Też zamówiłem wft kg strong na dwa kołowrotki, chłopaki ze sklepu ją bardzo polecali, mi kitu by nie wciskali... Będę ten sezon testował na verta i spina.
 
Longin Bojanowski
A ja po testuję to to. (dostarczycielowi dzieki!!!)
sumowapasja.pl/images/imagehost/e5a2abc701930a0defc55e6f0c7e6ae8_resized.jpg
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Robert
A co będzie obsługiwała
 
Longin Bojanowski
Trol, spin.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Jacek Gebala
Longin Bojanowski napisał(aM

A ja po testuję to to. (dostarczycielowi dzieki!!!)
sumowapasja.pl/images/imagehost/e5a2abc701930a0defc55e6f0c7e6ae8_resized.jpg


Używam od dwóch lat białej - 0.60 do stacjonarki i 0.90 /1.1 na przypony i jak na razie nie mam jej nic do zarzucenia I
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Longin Bojanowski
No to pewnie i ta do spina się sprawdzi.Na przyponiki dostałem 1,00mm.
Jacek, a nie próbowałeś cieńszych? Mnie kusiło spróbować takich pod spina na sandałka 0,11 czy 0,14.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Jacek Gebala
Longin Bojanowski napisał(aM

No to pewnie i ta do spina się sprawdzi.Na przyponiki dostałem 1,00mm.
Jacek, a nie próbowałeś cieńszych? Mnie kusiło spróbować takich pod spina na sandałka 0,11 czy 0,14.


Ne,jakoś nie przyszło mi to głowy, ale to dobry pomysł. Trzeba będzie następnym razem coś zamówić pod "normalny" spining I
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Marek Bukowski
Z 12-splotowych dostępna u nas jest jeszcze Daiwa morethan . ^
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,618,014 unikalne wizyty