Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
mariusz kowalski
Zakładam nowy temat o starych silnikach,wszystkie porady będą mile widziane,na pewno znajdą się osoby które mniej lub więcej mieli do czynienia z takimi silnikami więc liczę na ich pomoc.Nabyłem dziś takie cukiereczki którym dam drugie życie,będzie co robić w przyszłą zimę U i marzy mi się jeszcze sprzęt do którego by pasowały idealnie,ale to niespodzianka &
Wiem ze te silniki to żaden cud techniki ale myślę że po doprowadzeni ich do stanu świetności posłużą mi wiernie.Tylko bez kpin proszę S bo to poważna reanimacja będzie tym bardziej że nie mam zielonego pojęcia na ten temat Ł
sumowapasja.pl/images/imagehost/29e3dcad377a23d6ef8dfec994aea791_tsmall.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/b9985438c5b7278c7e9fdc46459bc752_resized.jpg
 
Lukasz Karasiewicz
Sprzęt z duszą, wiesz może Mariusz jaką ma siłę uciągu ten elektryk?
Uwolnij pasję
 
Slawomir Tabor
Mariusz na pewno nie obejdzie się bez żartów .Rzuciłeś się na bardzo głęboką wodę , wiem tylko tyle na temat silników Wirtalok że jak trzeba żeby działały to nie działają,są kapryśne ,nieprzewidywalne. Życzę powodzenia i wytrwałości , będzie to ciekawy temat.
 
Semi
Garść świec zapłonowych na wymianę mile widziana.&
Ludzie rożne rzeczy poddają renowacji, ja swojego czasu zajmowałem się doprowadzaniem silników od WSK do używalności. Teraz nie mam czasu ani możliwości, a i ludzie już coraz mniej tych sprzętów mają. Warto dawać Mariusz życie takim rzeczom, to naprawdę daje cholernie dużo satysfakcji przy pierwszym udanym rozruchu.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
pellet
Semi napisał(aM

Garść świec zapłonowych na wymianę mile widziana.&
Ludzie rożne rzeczy poddają renowacji, ja swojego czasu zajmowałem się doprowadzaniem silników od WSK do używalności. Teraz nie mam czasu ani możliwości, a i ludzie już coraz mniej tych sprzętów mają. Warto dawać Mariusz życie takim rzeczom, to naprawdę daje cholernie dużo satysfakcji przy pierwszym udanym rozruchu.

Oj tak... miałem kiedyś Junaka,którego 2 lata remontowałem na nowych częściach wygrzebywanych z całej Polski...... ale to chyba nie ten temat :-) i nie to forum :-)
 
mariusz kowalski
Silnik spalinowy to 2 konny Salut a elektryczny to nie mam pojęcia,ale do zimy podkład teoretyczny mam nadzieję zdobyć.Roboty się nie boję,z przyczepą poszło też lepiej niż myślałem więc i z tymi silnikami dam radę I
 
MarcinMistkowski
Dla mnie temat w dychę bo w zeszłym roku kupiłem saluta 2km i wymieniłem wszystkie simeringi , teraz chcę się zabrać za czyszczenie baku paliwa i tu pytanie ,może soda kaustyczna ? Wyczyścić muszę ponieważ przed filtrem paliwa pojawiło się sporo rdzawki . Filtr to mój pomysł więc poprzedni właściciel nie miał filtra i chciałbym gaźnik rozebrać do czyszczenia ale nie wiem czy te gaźniki są rozbieralne ? Będzie trochę luzu to zacznę się bawić U Jeszcze pytanko o mieszankę paliwową,jak będzie optymalna do saluta?
 
Kiersnowski Artur
http://www.pogawedki.wedkarskie.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=17812

Tutaj macie Koledzy podobny wątek, gdzie również jest podane kilka namiarów zwłaszcza pompowo-gaźnikowych.
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 09.03.2015 18:37
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.07
18,477,000 unikalne wizyty