Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 6

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: CyharlesPaunk


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
stan2010
Ciekawe, skąd nadaje ten 'chiński ekspert' ??.... nieszkodliwy wirus.... Topór
Pozdrawiam I
 
Mariusz Kulinski
A gdzie jest napisane że na rybki w pojedynkę nie wolno jechać?
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
TobiKa
Można, a nawet trzeba. Psychicznie się odstresować, złapać witamine D. To tez jest ludzka potrzeba. Jestem obecnie 11dzien zamkniety w mieszkaniu, bez nikogo. Można zbzikować U
 
Semi
Oj kolego, nie był bym wcale tego taki pewny, współpracuję ostatnio co nieco z Policją i mówili dziś co innego. Wszelkie formy rekreacji związane z przemieszczaniem się nie będą zbytnio tolerowane według dzisiejszych wytycznych. No chyba że masz za domem bajoro i nigdzie nie musisz jechać.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
TobiKa
No zobaczymy ;) dziś rozmawiałem z sanepidem i pytałem czy mogę już w niedziele gdzieś odstresować się, to pani powiedziała, že jak najbardziej. Te przepisy są do końca nie zrozumiałe i prawdopodobnie każdy je inaczej interpretuje. Wyjdzie w praniu, pogonią to uciekne &
 
Semi
Panowie, apeluję o rozsądek. Pani z sanepidu to żadna wykładnia. Traficie na przemęczony patrol, który cały dzień użera się z ludźmi i polecą niepotrzebne spięcia, które wiadomo jak się zakończą. Wierzcie mi, funkcjonariusze mają już dość, a będzie jeszcze gorzej. Dziś poszedł apel rządowy a maksymalne wstrzymanie rekreacji, więc się nie dziwcie że Policja i inne służby które je wspierają, łącznie z Żandarmerią Wojskową i Wojskiem będą się czepiali ludzi. Trzeba jakoś zatrzymać tą epidemię. Nasze społeczeństwo jest na dzień dzisiejszy za mało zdyscyplinowane, można by było w miesiąc ogarnąć tą epidemię, ale niestety się nie da. Ci co mieszkają na wsi i mają blisko mało uczęszczane łowiska pewnie będą łowić i to bez żadnego zagrożenia zarażenia siebie i innych, niestety przepisami nie da się podzielić obywateli. Ale jak to starzy Polacy mówili, rozum każdy swój ma nie mam zamiaru prowadzić tu gównoburzy która od kilku dni trwa na forach wędkarskich.Trochę samolubny jestem i jak Was nie zdyscyplinuję to będę stał gdzieś na rogatkach na wyjeździe z jakiegoś miasta.M
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
TobiKa
Szczerze mówiąc to te przepisy, kontrole należało już dawno wprowadzić, z początkiem roku. My to wygramy o ile "góra" się wkońcu ogarnie. Jest coraz lepiej, ale to jeszcze za mało. Na granicy z początku kosmos się dział, jest dużo więcej osób zarażonych niż statystyki. Sam osobiście jestem za stosowaniem wszelkich środków ostrożności. Ale każdy powinien się pilnować sam. Jeżeli wsiąde w auto pojade na czystą od ludzi wodę, odpoczne, nie widze nic w tym złego. Należy tylko zachować ostrożność i trzymać się z dala od ludzi.
 
Semi
Ja też nic złego w tym nie widzę, ale sam widziałeś co się działo w ostatni weekend w polskich miastach, ludzie oleli wszystkie zasady.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
TobiKa
Oczywiście, dlatego napisałem, że wszystko zależy od góry. Obecnie w teori każdy może biegać i sobie zarażać... powinno się poprostu wszystko zatrzymać, przynajmniej na 3tygodnie. Niestety wszyscy musieli by się zatrzymać bez wyjątków. Zakaz wyjścia i koniec. Przykład? Chiny ;) choć podobno znowu nietoperze jedzą # chyba ten człowiek już taki głupi ;)
 
Mariusz Kroczak
Dlatego też te pajacyki na górze powinny zrobić to co zrobił nasz łazik na Marsie....
Zakłady pracy powinny zostać zamknięte działa tylko spożywka i apteki reszta na dupach w domu. Może wyjść jedna osoba z rodziny co drugi dzień na zakupy i tyle. Myślę że 3 do 5 tygodni i było by po lub w dużej mierze ogarnięte. A tak firmy kupują za grubą kasę maski i żele i dla szpitali nie ma.
A pakiet antykryzysowy..... firmy już zwalniają pracowników.
MotylU
 
Mariusz Kulinski
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-w-polsce-i-na-swiecie-co-nas-dopadlo-dwie-epidemie-w-jednej/2ppxqqr
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
TobiKa
O starszym pokoleniu też trzeba pamiętać ;)
 
Mariusz Kulinski
I dlatego na nich powinno się skupić wszelkie działanie i ochrona.Reszta i tak to złapie, prędzej czy później.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Jan Brzozowski
Mariusz Kulinski napisał(aM

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-w-polsce-i-na-swiecie-co-nas-dopadlo-dwie-epidemie-w-jednej/2ppxqqr

Czyli teraz teoria spiskowa (lub nie).
Skoro selekcja naturalna nie spełnia oczekiwań, to trzeba jej pomóc, nie?
Więc rozpowszechniono wirusa po to, aby wyeliminować starszych i słabych.
Tak to wygląda z punktu widzenia wielu ludzi. Jak jest naprawdę, nie dowie się chyba nikt.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
salto
Tekturowe państwo, zapraszam do lektury.

https://gazetakrakowska.pl/koronawirus-lekarz-z-krakowa-stracil-nerwy-i-mowi-prawde-o-rozlatujacej-sie-sluzbie-zdrowia-60-testow-na-caly-krakow/ar/c1-14890573

Niestety jak dodawałem post to dziwnym trafem wpis tego lekarza usunięto.
Edytowane przez salto dnia 01.04.2020 09:02
Robert
 
Mariusz Kroczak
Czytałem.
MotylU
 
Slawomir Tabor
Poczytajcie o szwedach co oni wyrabiają , zero opieki , przeżyje najsilniejszy .
Mam nadzieje ze to nie prawda bo inaczej długo wirus zabawi w Europie .
W tym czasie moje niewidoma znajoma 71 lat dostała mieszkanie komunalne , bez wody ciepłej bez gazu w jednym pokoju świeci się żarówka .
Nie mogłem sobie poradzić z instalacją a to mieszkanie po remoncie .
Po kilkunastu telefonach załatwiliśmy jej jedzenie do domu ale i tak musi codziennie jeździć na zabiegi i myć się do starego mieszkania .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Mariusz Kulinski
Są naukowcy którzy wiedzą kto to wypuścił. Pytanie czy ktoś z nich odważy się puścić parę. Wszystkie ostatnie wirusy: Ebola Hiszpanka ,SARS i Ptasia zawierają zmodyfikowane białko, a takie coś w przyrodzie nie występuje.Nietoperze można między bajki włożyć. Żółtki je jedzą od tysięcy lat i nagle zachorowali po nich&
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
km73
Panowie!
Informacja z ostatniej chwili.
Skoro nie ma przeciwwskazań aby głosować, to nie ma przeciwwskazań aby wędkować.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
jachu67
Scenarzysta filmu "Perła w Koronie" pisze już nowy scenariusz do filmu "Korona w Wirusie"&
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.13
18,614,410 unikalne wizyty