Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: CyharlesPaunk


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jan Brzozowski
Tak a propos zakazu wędkowania.

https://www.faceb...748639795/
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
km73
No litości!!! Po raz kolejny OTO POLSKA!!! Do parku nie można wchodzić, ale niebawem do kościoła nie w 5 (jak obecnie) osób, tylko w 50. O
I żeby nie było. Nie jestem przeciwny aby ludzie chodzili do kościoła. To ich sprawa. Ale NIE TERAZ!!! Q..wa bądźmy konsekwentni!!!

https://wiadomosc...&c=100
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
TobiKa
No krótko i konkretnie. Brawo
 
Piotrek86
Brak słów...
 
km73
Właśnie wprowadzono zakaz wchodzenia do lasów. Tylko patrzeć jak TIR'ówki staną pod Urzędem Pracy. I co One mają powiedzieć w Urzędzie, zapytane, co Pani robi w życiu? Daję dupy jak nasz "Rząd", który wprowadza ograniczenia swobód obywatelskich, bez równoległego wprowadzenia Stanu Wyjątkowego.
Jako obywatel RP, płacący podatki, utrzymujący stado darmozjadów, Q...WA!!! NIE ZGADZAM SIĘ Z TYM!!! Jest pandemia, jest KonstytucJA!!! jest litera prawa Stanów Wyjątkowych. I wtedy jako pierwszy powiem, Rząd dał radę!!! w imię ogólnego dobra społecznego i ratowania kraju.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Mariusz Kulinski
Te wszystkie ograniczenia są niezgodne z prawem! Żeby takie wprowadzić musi być ogłoszony stan wyjątkowy. Rządzący za dużo kombinują i łamią prawo.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
km73
Mariusz Kulinski napisał(aM

Te wszystkie ograniczenia są niezgodne z prawem! Żeby takie wprowadzić musi być ogłoszony stan wyjątkowy. Rządzący za dużo kombinują i łamią prawo.


Widzę Mariusz, że nie tylko ja tak myślę i nie tylko ja, nie boję się o tym pisać.
Dobry browarek przy najbliższej Zlotowej okazji. K
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
km73
Właśnie wojsko i policja wyjebu...je wszystkich wędkarzy z Kanału Żerańskiego.
Kumpel właśnie napisał. Albo spadasz, albo łykasz mandat.
I co? Czy wg ustawy są to..."Publiczne tereny zielone, czyli parki, ogródki jordanowskie, place zabaw, itp." wyłączone z korzystania? Oczywiście, że nie. Ale co zrobisz? Masz ochotę CWANIAKOWAĆ? i na pieprzać się kilka miesięcy w sądzie??? MASAKRA!!!
Ps. Ja od dwóch godzin stoję na dworzu w kolejkach na osiedlu, aby zrobić zakupy. Jest tu około stu mieszkańców na wolnym powietrzu. Wygląda to jak zgromadzenie, które obecnie są zakazane. I co? Przyjedzie wojsko i milicja i powie nam SPIERDALAĆ DO DOMU!!! Przez tydzień nie jecie!!! O
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Semi
km73 napisał(aM

Właśnie wojsko i policja wyjebu...je wszystkich wędkarzy z Kanału Żerańskiego.

I ma rację Maniek, ile można prosić, ja na ich miejscu już bym nie pytał tylko walił kary z górnej półki. Stan klęski żywiołowej niczego nie zmieni w myśleniu Polaków.

Powiedzcie w jaki sposób zdyscyplinować ludzi do tego aby się nie przemieszczali. Żreć trzeba żeby przeżyć, nie da się nie robić zakupów. Moim zdaniem restrykcje nadal są za małe, ja bym zamknął wszystko minimum na dwa tygodnie i napierdzialał kary aż by w końcu zrozumieli co poniektórzy, że to nie są żarty. Ludzie nadal nie rozumieją co się koło nich dzieje, zobaczycie, za dwa tygodnie zrozumieją i już żaden z Was nie będzie narzekał na przepisy które zabraniają Wam łowić. A tak na koniec, to sobie pomyślcie, siedzicie w domu, bezpieczni a tam ktoś zapier...a po nocach żeby to wszystko jakoś w kupie trzymać, a to przecież dopiero u nas się zaczyna i bez dyscypliny będzie to samo co we Włoszech i Hiszpanii tylko z lekkim poślizgiem.
A odnośnie zakupów, jeżdzę w tygodniu, rano i nie stoję w żadnych kolejkach w tłumie, w sobotę w tych czasach się zakupów nie robi.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Mariusz Kroczak
Semi sam dobrze wiesz że to co robią to łamanie prawa. Wiem że nie wszystko możesz napisać ale znam kilka osób które nie przyjęły mandatu za bieganie. Zobaczymy co sąd powie. Wprowadzą działania przewidziane w konstytucji skończy się polemika.
MotylU
 
Semi
Mariusz Kroczak napisał(aM

Semi sam dobrze wiesz że to co robią to łamanie prawa. Wiem że nie wszystko możesz napisać ale znam kilka osób które nie przyjęły mandatu za bieganie. Zobaczymy co sąd powie. Wprowadzą działania przewidziane w konstytucji skończy się polemika.


Słuchaj kolego, aspekty polityczne wogóle mnie nie interesują, zdaję sobie sprawę że wprowadzenie stanu klęski żywiołowej ułatwiło by służbom pracę, dla mnie najważniejsze jest ludzkie życie i w dobie kryzysu jak słucham jakie problemy ludzie mają to mi się gotuje. Wiem że za chwilę będę miał przejebane jak w ruskim czołgu, w sumie to już mam, bo pracy zdalnej to u nas nie ma, mam kontakt codziennie z masą ludzi i narażony jestem jak cholera a nie narzekam. Też bym chciał sobie przy tej pięknej pogodzie usiąść nad wodą z kijami, jednak przez takie właśnie nieodpowiedzialne Polaków podejście do sytuacji kryzysowej niestety niepredko będzie mi to dane.

Oficjalne stanowisko PZW.
http://www.pzw.or...ow_rowniez
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Mariusz Kroczak
Mnie też nie interesują aspekty polityczne, ale łamanie prawa już tak i to co oni ogłaszają prawem bym nie nazwał.
MotylU
 
Semi
Mariusz Kroczak napisał(aM

Mnie też nie interesują aspekty polityczne, ale łamanie prawa już tak i to co oni ogłaszają prawem bym nie nazwał.

Rozumiem Cię całkowicie, będzie jeszcze czas aby o tym porozmawiać, teraz są ważniejsze rzeczy niż zastanawianie się czy to zgodne z prawem czy nie, teraz się liczy aby uratować jak najwięcej ludzi.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
stan2010
Odpowiedzialność ludzi.... to, dlatego myśliwi mogą chodzić po lesie, żeby odstrzelić tych, co nie mogą H
Pozdrawiam I
 
Semi
stan2010 napisał(aM

Odpowiedzialność ludzi.... to, dlatego myśliwi mogą chodzić po lesie, żeby odstrzelić tych, co nie mogą H


Staszek, w Polsce równolegle trwa walka z dwoma wirusami i na jednego i na drugiego niewiele pomysłów jest, więc walczymy jak umiemy.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
Wiem że trzeba siedzieć w domu na dupie ja tak mogę bo mam swój lasek , budowę i warsztat mam przestrzeń a i nad Liwcem i Bugiem byłem
Podziwiam ludzi którzy w bloku wytrzymują tak długo i nie dziwie się że narzekają szukają winnych takiego stanu rzeczy .
Co by władza nie zrobiła i jaka by była , lewa czy prawa zawsze w takiej sytuacji będzie komuś źle i będzie narzekał pewnie mają ludzie racje ale jak Semi napisał .
Życie ludzkie nie ma wartości jak rodzinie wytłumaczysz że dziecko lub małżonek zmarł z czyjeś głupoty , beztroski i butności .
Trzeba zorganizować sobie zajęcie dbać o rodzinę i siedzieć na dupie nie rozmyślać za dużo .
Teraz można sobie wyobrazić co czują więźniowie z kilku letnim wyrokiem , którzy zostali skazanie niewinnie .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Semi
Sławek, ta cała sytuacja upewniła mnie tylko w jednym. Jak najszybciej uciekać na wieś, choćbym w kurniku miał mieszkać 4x4.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
Święte słowa Semi . I
W bloku bym wykitował po jednym dniu .Topór
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Lemiux
No teraz to już Stefan poleciał po całości U
https://youtu.be/...


Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 04.04.2020 23:21
----------------------------------------------
Raju nie ma tam gdzie chodzą wszyscy.
----------------------------------------------
 
Mariusz Kulinski
A ja siedzę w domu na postojowym.Dłubię w garażu.Zrobiłem duży przegląd motocykla.Przygotowałem i odmalowałem kurierek do ogrzewania warsztatu na chłody.A teraz robię konkretny stół warsztatowy.Ciągnie na rybki ,ale mam co robićU
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.14
18,614,277 unikalne wizyty