Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: Bradleybip


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Robert
Mariusz Kulinski napisał(aM

Cała ta akcja zbyt ogólnikowa, takie bicie piany bez składu i ładu. Do takiego czegoś trzeba się przygotować, jakieś zdjęcia, filmiki z odłowow jakąś prowokację z zakupem ryb u rybaków. Takie materiały i wtedy szum i zgłoszenie do organów ścigania. Wydźwięk byłby zupełnie inny
A tak rozejdzie się po kościach.


Nie zgadzam się z tobą ,Ci co tam byli nie bija piany bez składu i ladu ,moze nie sa pierwszorzędnymi mówcami ,i ale to nie o to w tym wszystkim chodzi , bija ja tacy jak ja, tu na forum -a oni tym się różnią od nas ze coś zrobili ,jako piersi ruszyli tyłki ,poświecili czas i pojechali na Warszawę a nie tylko klikali w klawiaturkę bo tak jest najwygodniej .
 
Mariusz Kulinski
Ale chyba zgodzisz się z tym ,że gdyby były jakieś materiały ,zdjęcia więcej danych -byłoby bardziej wiarygodnie.Takie publiczne oskarżanie bez twardych dowodów może się dla niektórych źle skończyć.
 
Robert
Tak masz racje ze byłoby, aleeeeee ,Next time będzie na pewno wiecej profesjonalnie ,bo nie mysle ze na tym sie skończy .Ważne ze coś się dzieje
 
Mariusz Kulinski
Myślę ,że panowie z PZW w papierkach mają wszystko ok. i może być problem cokolwiek im udowodnić.Jednak chwała im za to ,że próbują-może chociaż sieci da się usunąć.
 
Jacek Skupien
http://pzwbielsko.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=6&t=790&start=10#p9564
 
Semi
Mandat 500 zł za tyle zmarnowanych sandaczy to śmiech na sali. Fajnie że jest ekipa która pilnuje swoich wód, dobrą robotę chłopaki robią.I
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Janusz81
Chyba maksymalnie 500zł mogli dostać, bo takie przepisy G Ja bym im dał po min 5000 i każdemu następnemu też
CATCH & RELEASE
 
Mariusz Kulinski
http://www.pzw.org.pl/zgpzw/wiadomosci/130743/60/pismo_prezesa_zg_w_sprawie_gospodarki_wedkarskorybackiej_w_pzw

Na razie są takie efekty tej akcji i na razie tylko na papierze -pożyjemy ,zobaczymyM
 
Semi
He he, śmiać mi się z tego chce, ograniczyć połowy do minimum.H
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Mariusz Kulinski
No, wykazują dobrą wolę D
 
Longin Bojanowski
Jaja sobie robią ale będzie można powiedzieć, ze podjęto działania.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Jan Brzozowski
No wreszcie jakaś trochę większa kara dla kłusola. Choć według mnie i tak za mała.

http://www.pzw.or...klusownika
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Robert
Kara slaba ,powinna byc od 10.000 wzwyż ale dobre i to
 
Marek Bukowski
Mała i niemała jak może jakiś chłopina trochę ryby nie na handel złapać .Nieraz to więcej spinem szkody narobią jak tymi siatkami .^
 
Robert
Marek ZBaty
 
Jan Brzozowski
I znów kolejny kłusol. Kara śmiesznie niska, według mnie.

http://www.rybomania.pl/filetowal_niewymiarowe_sandacze_i_chowal_w_rekla,397.html
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Mariusz Kulinski
Dostał karę za wykroczenia związane z połowem.Za zaatakowanie strażnika pewnie dostanie wyrok.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
julian
Zawsze twierdziłem i będę twierdził że największy złodziej to ten legalny złodziej na ,,prawie" . To taka sama dyskusja jak ta czy drogówka brała(że) w łapę.Nie chodzę na komercję ze względów ideologicznych. Ale tam sprawa jest czysta , klarowna i jasna . Facio prowadzi działalność, ponosi koszty, rozlicza się i nie ma dotacji. Tu funduje Nam się za Nasze pieniądze jakieś łowiska specjalne ( tak jak za Gierka sklepy komercyjne) , podobna sytuacja z gastronomią ,,patronacką " przy PZW. Za tego lina w galarecie to ja dwa razy zapłaciłem raz w momencie opłacania składki na zarybianie drugi raz przy rachunku. Tylko tak się zastanawiam czy jak mówił kolega przy stoliku wpisać go do rejestru czy nie.
Dzięki takim ludziom sytuacja może sie poprawi życzę duuuużo zdrowia bo trzeba mieć końskie zdrowie , czas i nerwy.
 
Sumiarz
Mała szkodliwość społeczna, dlatego taki mandat. Nie wiem dlaczego za zabicie sarny to więzienie a za ryby to grzywna. Najgorsze kłusownictwo jest pod przykrywką karty wędkarskiej.
 
Michal Wilk
Policja równie dobrze mogła skierować sprawę do sądu... to oni wybierają środek karny... a mandat nie mały bo najwyższy jaki mogli nałożyć...
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.14
18,616,424 unikalne wizyty