Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jan Brzozowski
Ciekawa plecionka, firma posiada niezłą renomę, używał jej ktoś?
Cena ok. 120 zł za 230m.

sumowapasja.pl/images/imagehost/91b90308c7637c8b05d340af01bc91ad_resized.jpg

Opis producenta.
Plecionka nowej generacji – okrągła w przekroju, mocna, pozwalająca na łatwe i dalekie rzuty. Matrix Pro jest plecionką jedyną w swoim rodzaju, oferuje użytkownikom bardzo wysoką wytrzymałość przy niewielkiej średnicy, łatwość rzutów, zerową rozciągliwość. Jest okrągła w przekroju dzięki specjalnemu procesowi produkcyjnemu opatentowanemu przez firmę Sufix. Technologia skrywana pod nazwą MATRIX™ pozostawiła w tyle konkurencyjne wyroby. Matrix Pro to lepsze wyczucie brań, szybsza reakcja i pewny hol. To skuteczność! Przewaga technologiczna firmy Sufix pozwoliła na połączenie większej ilości mikrowłókien w tej samej średnicy linki, powodując wzrost wytrzymałości liniowej i na węźle.

0,16 mm - 6,80 kg.
0,18 mm - 9,10 kg.
0,23 mm - 13,60 kg.
0,36 mm - 27,20 kg.
0,38 mm - 37,00 kg.
0,50 mm - 56,00 kg.
0,58 mm - 68,10 kg.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Jacek Wrobel
Ja używam Jaśku takiej plećki, tyle tylko, że tej w opcji color na morze. Sprawdza się nieźle, choć ja mam na kołowrotku nieco cieńszą D bo 23'

bialaryba.pl/images/6171.jpg
Aby stać się lepszym, nie mu­sisz cze­kać na lep­szy świat.
Phil Bosmans
 
Jan Brzozowski
Jak wygląda z parametrami, Jacku? Z pewnością wytrzymałość jest mniejsza, niż deklaruje producent, tylko o ile? No i czy wymiar nie jest zbyt bardzo pogrubiony?
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Jacek Wrobel
Generalnie Sufix i tak ma zaniżone parametry swoich plecionek i żyłek. Moja sprawuje się całkiem fajnie, nie widać żeby była "zmęczona" użytkowaniem. Jeśli chodzi o grubość, hm nie mierzyłem , ale wydaje mi się że jest nieco przegrubiona.
Aby stać się lepszym, nie mu­sisz cze­kać na lep­szy świat.
Phil Bosmans
 
Mariusz Kulinski
Moja 832 opisana jako 0,38 ma realnie 0,40.
 
Jan Brzozowski
To niedużo przegrubiona. A jak z realną wytrzymałością w stosunku do deklarowanej?
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Krzysztof Poniewierski
Z produktów Sufix chwaliłem sobie żyłki Magic Touch. Plecinek nigdy nie używałem choć ponoć są dobre.
Pielęgnując pasję U
K-Pon
 
Jan Brzozowski
A co z tą kolorową, którą mój synek na marcowy zlot kupił Tobie, Tomkowi i mnie?
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Krzysztof Poniewierski
Nawinięta na Ryobi Arctica 7000 ktorej pękł chwyt kabłąka w powrocie z Ebro. Nie używana od wtedy :(
Pielęgnując pasję U
K-Pon
 
Jan Brzozowski
To trzeba naprawić X
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Jan Brzozowski
Właśnie leci nowy (2014 r) odcinek Rzeczne potwory. Jeremy Wade powiedział, wybrał najlepszy na świecie sprzęt do połowu. Wymienił kołowrotek z Japonii (multik Shimano) wędkę robioną na zamówienie w USA i plecionkę.... uwaga, uwaga...tak jest, zgadliście. Nie PP, tylko Sufix
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Lucas
Janek na temat plecionki się nie wypowiem ale w wszystkich programach mówią o tym za co im płacą U Z resztą chyba każda firma ma w swojej ofercie lepsze produkty oraz te nie do końca udane.
 
Mariusz Kulinski
http://www.wedkarstwotv.pl/wedkarstwotv-przeglad/felietony/1252-pogromcy-kitow-plecionki
 
Jan Brzozowski
Kupiłem i nie żałuję. Wytrzymała 35 kg. Szkoda tylko, że nie kupiłem rozmiaru 0,50 mm, weszłoby więcej na moje Penny 9500. Tej 0,58 mm wejdzie ok. 180 m, nie wiem, co zrobię z resztą. Chyba, że tą co kupiłem odsprzedam i wezmę cieńszą.
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 23.09.2014 20:14
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Jan Brzozowski
Zapomniałem napisać, więc robię to teraz -
Na Penn 9500 SS wchodzi ok 220m - 230m sufix matrix pro o grubości 0,58.
Natomiast 0,50 jakieś 250m.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09
18,472,844 unikalne wizyty