Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jacek Bartnik
Piotr napisał(aM

Torba na razie tworzy się w bólach, materiały z grubsza ogarnięte ale powstał problem techniczny krawcowa przeszarżowała z możliwościami uszycia w sposób "estetyczny" na sprzęcie które ma na zakładzie, no cóż takie ryzyko przy robienie czegoś nowego. Na chwilę obecną szukam zakładu z „cięższym” sprzętem, który nie skasuję za to usługę jak za zboże.


Ja szacuję uszycie takiej torby na 80-100 zł(jeśli ma wytrzymać kilka sezonów)
Można kupić tkaninę kaletniczą tzw.kodurę za 5 zł za metr w Polimexie(totalny szajs) i można kupić porządną za 20 zł za metr, podobnie jest z nićmi i taśmą suwakową.A co do szycia to niestety łatwe nie jest i ciężko się operuje takimi tkaninami na zwykłych maszynach do szycia.
Edytowane przez Jacek Bartnik dnia 24.09.2014 11:14
 
Piotr

Ja szacuję uszycie takiej torby na 80-100 zł


Jacek tyle to nie którzy „artyści” potrafią krzyczą tyle za samą obróbkę zamków, nie mówiąc o szyciu i klejeniu. W tym przypadku branie czego kol wiek z Polimexu to nie porozumienie byłem, widziałem i wyszedłem D .
Na sobotę jestem umówiony z kaletnikiem z polecenia, ja nie u niego to poszukam innego.
Postępowe idee dają z reguły marne (jak nie zbrodnicze) owoce, natomiast zawsze koncertowo ogłupiają ludzi...
 
Lukasz Karasiewicz
Odświeżam temat, trochę nowych kolegów przybyło na forum. Ja chętnie też bym nabył taką torbę.
Uwolnij pasję
 
Jacek Bartnik
Jak znajdziecie jakiś wzór torby która wam odpowiada,to mogę coś pomyśleć w tym temacie.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.04
18,639,295 unikalne wizyty