Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jacek Bartnik
km73 napisał(aM

Jacek Bartnik napisał(aM

Rozmawiałem z Mańkiem, wszystko wolne. Pozostaje ustalić termin.


Mi pasuje każdy. &

Ja też jestem elastyczny D
 
Semi
Nie ma co czekać aż noce się dłuższe będą robiły. Pierwszy weekend października? W sumie to piątek 30.09 - niedziela 02.10. Jeszcze może by człowiek ze spławikiem ze dwie godziny posiedział. Oczywiście jak aura pozwoli, bo jak będzie lało to nie ma co się pchać w błocko i przełożylibyśmy na kolejny tydzień. Ja chyba w październiku będę w miarę dyspozycyjny.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Jacek Bartnik
Ja zamykam firmę na koniec września i do końca września muszę opróżnić lokal. Nie wiem czy się wyrobię na 30 września.
 
Semi
No to następny weekend.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Jacek Bartnik
PasujeI
 
Semi

Noo i gitara, to wstępnie planujemy 07-09.10. W piątki pracuję do 13.00 a jak się postaram to o 11.00 mogę się zerwać, także do wieczora mogę dojechać. Organizujemy jakiś wspólny transport? Maniek, masz czym jechać? Kupiłem żonie Yariskę, także mondziaka mam do dyspozycji. Zagazowany, także cena paliwa nie rujnuje portfela.
No to co Panowie, jak na razie jest nas trzech, jeszcze ktoś chętny? Tetryki może by dupska przewietrzyli.D
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Jacek Bartnik
Ja przyjadę z kolegą i może moja małżonka się wybierze, ale to pod znakiem zapytania.
 
km73
Semi napisał(aM


Noo i gitara, to wstępnie planujemy 07-09.10. W piątki pracuję do 13.00 a jak się postaram to o 11.00 mogę się zerwać, także do wieczora mogę dojechać. Organizujemy jakiś wspólny transport? Maniek, masz czym jechać? Kupiłem żonie Yariskę, także mondziaka mam do dyspozycji. Zagazowany, także cena paliwa nie rujnuje portfela.
No to co Panowie, jak na razie jest nas trzech, jeszcze ktoś chętny? Tetryki może by dupska przewietrzyli.D


Tomek,
Ja mogę w piątek wziąć urlop i dojechać do Ciebie SKM'ką. We dwóch zawsze raźniej i ściepkę na wachę zrobić. U Ps. Volvo jeszcze u doktora. Turbo zrobione ale wentylator dmuchawy to rozbiórka "pół" samochodu.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Semi
km73 napisał(aM

Tomek,
Ja mogę w piątek wziąć urlop i dojechać do Ciebie SKM'ką. We dwóch zawsze raźniej i ściepkę na wachę zrobić. U Ps. Volvo jeszcze u doktora. Turbo zrobione ale wentylator dmuchawy to rozbiórka "pół" samochodu.

No i gitara, bliżej terminu ugadamy się dokładnie co, jak i o której.M
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
Siedzę cicho bo mi firma ma montować pompę ciepła na początku października tz mają zamontować w/g umowy do 7 ale jak znam życie to termin może ulec zmianie.
Do tego rozbudowa fotowoltaiki na dniach i przyłącze gazowe .
Kurde za dużo tego mam na stare lata na głowie .
Nie wiedziałem , żeby zamontować skrzynkę gazową na ścianie domu musze uzyskać zgodę konserwatora zabytków .
Bo rynek w którym mieszkam jest objęty nadzorem konserwatora . O
Jadów od 1.01.2023 roku będzie miastem , musze zmienić obuwie z filców na gumowce .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Mariusz Kulinski
1000 mieszkańców i miasto O
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Slawomir Tabor
Mariusz władzy sodowa uderzyła do głowy .
Gumofilce zadowoleni że w mieście zamieszkają
ale że koszty utrzymania wzrosną to się nie martwią .
W moim pięknym parku postawili piękną fontannę
a przy niej płatny kibelek dla meneli , wygląda to super .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Mariusz Kulinski
Koszt wzrosną i to znacznie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Strza%C5%82kowo_(wojew%C3%B3dztwo_wielkopolskie)
Tu się bronią jak mogą ,a wioska liczy ponad 5000 mieszkańców.Ja mieszkam w mieście -2700 mieszkańców T
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Slawomir Tabor
Mariusz zaśmiecamy temat .
Powodzenia w łowach na Mańkowych bagnach .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
km73
Sławku, raczej pojechać, przeżyć i wrócić. D
U Mańka nie ma przebacz! D
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Semi
No i jak tam, jeszcze ktoś się wybiera? Prognozy pogody pomyślneI, około 18 stopni i bez deszczu. Jeszcze ze spławikami posiedzę sobie chyba, bo mnie znów rwa kulszowa łupi i łazić ze spinem zbytnio nie dam rady. Maniuś, bierzemy piątek wolny? i rano jedziemy?
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Radek Uscinski
Jacek ma być już w środę,ja pewnie w czwartek po pracy będę jechał
 
km73
Semi napisał(aM

No i jak tam, jeszcze ktoś się wybiera? Prognozy pogody pomyślneI, około 18 stopni i bez deszczu. Jeszcze ze spławikami posiedzę sobie chyba, bo mnie znów rwa kulszowa łupi i łazić ze spinem zbytnio nie dam rady. Maniuś, bierzemy piątek wolny? i rano jedziemy?


U mnie ważą się losy wyjazdu.
Czekam na info. co ze szpitalem u ojca i jak to ogarnąć, aby pojechać. Jeżeli się uda, to w piątek rano dzida.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
km73
km73 napisał(aM

Semi napisał(aM

No i jak tam, jeszcze ktoś się wybiera? Prognozy pogody pomyślneI, około 18 stopni i bez deszczu. Jeszcze ze spławikami posiedzę sobie chyba, bo mnie znów rwa kulszowa łupi i łazić ze spinem zbytnio nie dam rady. Maniuś, bierzemy piątek wolny? i rano jedziemy?


U mnie ważą się losy wyjazdu.
Czekam na info. co ze szpitalem u ojca i jak to ogarnąć, aby pojechać. Jeżeli się uda, to w piątek rano dzida.


Muszę zostać w Warszawie i ogarnąć szpital w Otwocku. GGG
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Semi
Szkoda, że nie możesz jechać, no ale cóż, są rzeczy ważne i ważniejsze. Ja się powoli pakuję, wstanę rano, zjem śniadanie, wypiję kawę i jadę, na obiad zajadę.M Jacek Bartnik z kumplem już są od wczoraj, dzwonił dziś do mnie, że przed północą byli na miejscu. Czaiłem się żeby dziś jechać, ale nie chce mi się po nocy gonić.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.13
18,618,022 unikalne wizyty