Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Mariusz Kulinski
sumowapasja.pl/images/imagehost/e7ba384e4270ad1ce88ef83d9cfa0a0c.jpg

Kolorowa echosonda Garmin Fishfinder 350c to uniwersalne rozwiązanie dla większości wędkarzy, ceniących sobie precyzyjny, jasny i czytelny wyświetlacz o dużej przekątnej ekranu.

Praca w trybie dwuwiązkowym oraz szerokie kąty stożka - 60 i 120 stopni - sprawiają, że ta echosonda jest wszechstronna.

Echosonda ta doskonale sprawdzi się zarówno na wodach płytkich, jak i głębokich

Wędkarz ma możliwość skorzystania z maksimum możliwości tego urządzenia, praktycznie na wszystkich rodzajach wód, a 5-calowy wyświetlacz gwarantuje odpowiedznią szczegółowość podczas odczytów i interpretacji obrazu.
Główne cechy echosondy Fishfinder 350c:

Sonar skanujący Garmin pracujący w trybie HD-ID,
Zaawansowany przetwornik wspierający technologie HD-ID,
Kolorowy ekran QVGA o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 480x272 pixeli,
Moc sygnału 2400W (300 RMS) zapewniająca doskonałą pracę na wszystkich wodach śródlądowych,
Szerokie wiązki sygnału 60 i 120 stopni,
Wygodny uchwyt uchylno-obrotowy z mechanizmem zwalniającym ekran echosondy,
Gotowe zestawy mocujące dla przetwornika - na pawęż oraz do silnika trollingowego.

Sonar HD-ID

Wyjątkowa technologia śledzenia celów HD-ID firmy Garmin zapewnia zwiększoną skuteczność rozróżniania obiektów i lepszą rozdzielczość obrazów. Zapewnia to bardzo przejrzysty obraz obszaru pod lustrem wody oraz doskonałą separację obiektów.
Prostota montażu

Dzięki uchwytowi uchylno-obrotowemu z szybkim mechanizmem zwalniającym oraz zestawowi do montażu przetwornika na kolumnie silnika lub pawęży, echosonda jest gotowe do użycia w zaraz po przybyciu na łowisko. Dzięki temu możesz natychmiast rozpocząć połowy.
Inne cechy

Ekran echosondy umożliwia cofnięcie zarejestrowanego obrazu oraz płynne skalowanie zakresu głębokości, dzięki zastosowaniu funkcji Smooth Scalling.

Standardowy zestaw zawiera uchwyt uchylno-obrotowy z mechanizmem zwalniającym ekran echosony oraz zestawy mocujące dla przetwornika - pawężowy oraz na silnik trollingowy.

(Uwaga! Maksymalna głębokość zależna jest od motażu przetwornika, stopnia zasolenia wody, typu dna i innych warunków wodnych).
Przetwornik echosondy

W skład zestawu wchodzi dwuwiązkowy przetwornik pawężowy pracujący przy częstotliwościach 77 i 200 kHz.
Zapewnia on pracę przy dwóch szerokościach wiązki sygnału 60 i 120 stopni.
Wymiary 15.2 x 15.0 x 4.6 cm
Wymiary wyświetlacza, WxH 7.4 x 10.16 cm; 12.7 cm przekątna
Rozdzielczość, WxH 480 x 272 pikseli
Typ wyświetlacza QVGA, 256 kolorów
Waga 499 g
Klasa wodoszczelności IPX7
Technologia Garmin HD-ID™
Moc transmisji: 300 W (RMS)
Głębokość sondowania: do 457 m (1500 stóp, wody słodkie) do 182 m (600 stóp, wody słone)
Szerokość wiązki: do 120 stopni
5-calowy, kolorowy wyświetlacz, czytelny nawet w pełnym słońcu
Uchwyt uchylno-obrotowy, przetwornik, zacisk i uchwyt pawężowy silnika trolingowego

Co można o niej powiedzieć na podstawie parametrów?Co sądzicie o sondach Garmina -używa ktoś?
Jest teraz w promocyjnej cenie 650zł i zastanawiam się czy Lowrance 3X czy ten Garmin?
 
Mojzesz81
Mam tego Garmina. Co do Lawrance 3x nie mogę się wypowiedzieć bo nie używałem i nie miałem styczności. Natomiast jeśli chodzi o Garmina to jestem jak najbardziej zadowolony. Wcześniej miałem Huminbirda ale starszy model i nie do porównania z Garminem. Wszystko działa płynnie i prawidłowo. Odczyty pokazuje, brak zakłóceń nawet przy płynięciu w ślizgu. Sumy widać... Fajna opcja z dzieleniem ekranu. Ustawiam sobie na górze 77Hz a na dole 200hz. Widzę co mam pod łodzią i w okolicy łodzi. Wiem że pewnie oczekiwałeś stwierdzeni lepsza bądź gorsza, ale tak nie umiem się wypowiedzieć bo nie miałem w rękach tego drugiego.
 
Lucas
Mariusz tą 3x bym zdyskwalifikowł choćby za wielkość wyświetlacza. W słońcu to Ty kompletnie nic tam nie zobaczysz... 5 cali to nie jest dużo a co dopiero 3,5 cala które oferuje 3x...
 
Mariusz Kulinski
Posiadam już tego Garmina i jak na razie złego słowa nie powiem.Mogłem porównać z 3X i już wiem ,że dobrze wybrałem.
 
OM
Hello , I am a Garmin Fishfinder 350c sounder, how to turn off the demo mode , because I can not register my installation and each time he reset my configuration ( Reboot ) .
Thank you
 
Jan Brzozowski
No, panowie, odpowiedzcie koledze OM, jak wyłączyć to nieszczęsne demo U
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Mariusz Kulinski
Jak się podłączy czujnik to demo się nie uruchamia, startuje gdy wykrywa brak czujnika. Czujnik oczywiście lepiej zanurzony w wodzie, bo może się uszkodzić.
 
Tom
Właśnie kupiłem w/w 350C i mam problem bo urządzenie nie
wydaje dźwięków ostrzeżeń i sygnału pojawiających się ryb. Oczywiście w ustawieniach włączyłem taką opcję. Dziękuje za pomoc.
 
Outlawsokon123
witam!
Właśnie zamierzam kupić ten model i jestem ciekaw jak się sprawuje na wodzie.
Łatwo idzie się nauczyć czytania?
Jak na aku trzyma takim 7Ah?
I ogólnie jak wrażenia jak na tą półkę cenową.
Wędkarz uczy się wody całe życie...
 
Wisniewski Michal
Bardzo dobre echo, używałem cały poprzedni sezon i szczerze powiem, że jeśli miałbym zmieniać to tylko na SI. Łatwe, czytelne, oszczędne i warte tych pieniędzy. Aku 7ah starczylo mi na 3dniowy wyjazd.
 
Wisniewski Michal
Dorzucam film z "pracy z sumem" na tej echosondzie.
Jaki jest, taki jest, ciężko było trzymać wędki, filmować i być w gotowości, ale jak widać, echo sobie świetnie radzi.

YouTube Video
 
Mariusz Kulinski
Najlepsze echo do 1000 zł, a cicho o nim bo lobby Lowrancowe jest bardzo liczne na forach.
 
Outlawsokon123
Mariusz Kulinski napisał(aM

Najlepsze echo do 1000 zł, a cicho o nim bo lobby Lowrancowe jest bardzo liczne na forach.



Wiedziałem, że jest jakiś haczyk D P
Wędkarz uczy się wody całe życie...
 
Outlawsokon123
Wisniewski Michal napisał(aM

Dorzucam film z "pracy z sumem" na tej echosondzie.
Jaki jest, taki jest, ciężko było trzymać wędki, filmować i być w gotowości, ale jak widać, echo sobie świetnie radzi.

YouTube Video


I wziął? D
Wędkarz uczy się wody całe życie...
 
Wisniewski Michal
Outlawsokon123 napisał(a)
I wziął? D


No niestety nie, wybrzydzał U
 
roberto7
Z tym lobby to akurat jest coś na rzeczy . Wystarczy na jerku coś wspomnieć to ujadają że pojęcie przekracza .
 
Mariusz Kulinski
Jak chciałem się coś o nim dowiedzieć to założyłem tematy na kilku forach. Dzisiaj nie mogę ich znaleźć -chyba pousuwane. Echo kupiłem, będę je teraz używał trzeci sezon i polecam wszystkim.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,642,366 unikalne wizyty