Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
dzino
Fishing
 
Semi
Aleś się rozpisał nie ma co. Jak już zakładasz jakiś temat to tytuł i jeden emotikon to chyba za mało.Baty
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Jacek Wrobel
Dokładnie tak jak piszesz Semi. Dżino jak już masz konkretne zapytanie to je ściśle precyzuje, bo jak Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie??? Jeśli chodzi o inwestycje to zdecydownie wolę walutę, numizmaty i drób ozdobny, plećka jest daleko z tyłuU
Aby stać się lepszym, nie mu­sisz cze­kać na lep­szy świat.
Phil Bosmans
 
Longin Bojanowski
Trochę tekstu przydało by się.

A tak swoją droga to większość tematów zakładanych przez dzino, wygląda jak badanie rynku.

-Czy warto inwestować w plecionki morskie ?
-ROBINSON shotgun 806
-Nada się ?
-Kołowrotek daiwa emcast sport.
-Plecionki BLACK CAT.
-Jaki kij polecicie
-Kołowrotek Uni Cat Destroyer II

Sądzę, że niedługo nikt nie będzie odpowiadał na takie pytania.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Mariusz Karpowicz
Nie warto, ja polecam ziemię; Głównie grunty orne, łąki, działki budowlane mniej, bo przewiduje, że nasza mieszkaniówka i budowlanka w końcu padnie. No i oczywiście ziemi nikt nie dorobi; jest jej tyle ile jest- więcej nie będzie. Natomiast takiej plecionki jakiś Chińczyk naprodukuje kilka kontenerów, wrzuci to na rynek, i cena spada na łeb na szyje.
 
Jacek Wrobel
Świete słowa Maniek o ziemi zapomniałem.U
Dżino uściślij o co konkretnie Ci chodziło w Twoim pytaniuI
Aby stać się lepszym, nie mu­sisz cze­kać na lep­szy świat.
Phil Bosmans
 
Slawomir Tabor
Pierwsza moja grubsza plecionka to plecionka Dragona morska kolorowa.
Dobrze się układała na multiplikatorze .Po dwóch latach zrobił się z niej sznurek , wypłowiała co do wytrzymałości to nie sprawdzałem nie miałem takiej potrzeby .
Wymieniłem na PP .
 
Piotr
Przy tak sformułowanym pytaniu i powyższych propozycjach, dla odmiany proponowałbym zainwestować w skrzynkę raciborskiego miodowego oraz trzy panienki. Tak jak z plecionką morską jest to inwestycja krótko terminowa, ale jak to mawia urolog „ jaja na bok” przejdźmy do meritum. Z wątków wypunktowanych powyżej można przypuszczać, że dopiero szukasz jakiegoś sprzętu pod suma. ” Podziwiam” ludzi, którzy potrafią komplikować sobie życie bez powodu. Szukanie wędek karpiowych ewentualnie surfcastingowych oraz kołowrotków „morskich” to była jakaś metoda parę lat temu, gdy nie było takiego wysypu sprzętu sumowego tak jak obecnie, teraz jest tego zatrzęsienie i nie ma sensu szukać jakiś wynalazków. Chcesz coś na początek kup kij Mikado MLT i Robinson Power Stick i będziesz miał porównanie pomiędzy kijami, do obu kołowrotek Daiwa df i masz sprzęt bez rewelacji, ale spełniający swoje zadanie. Z plecionek też tak jak wyżej nie ma co kombinować z morskimi ze sprawdzonych w boju masz do wyboru: PP, Berkley UC (obie są często podrabiane) , Uni Cat, Climax i jak ostatnio testował przez Janek na „sucho” Sufix.

Dla przykładu nieudane zdjęcie z „suchego” testu Climax 0,60, nie widać tego, ale obciążenie 27,800 kg ( wiadro metalowe + pół bloczku betonowego + 3 kostki brukowe) wisi w powietrzu a prawa kostka brukowa kantem przez paręnaście minut intensywnie ociera plecionkę bez zerwania. Na dalsze obciążenie zabrakło pomysły ale raczej bez problemu pleciona podołała by dodatkowemu obciążeniu rzędu od 5 do 10 kg.
sumowapasja.pl/images/imagehost/b4771d1e0951db908418afb36784a5a8.jpg
Postępowe idee dają z reguły marne (jak nie zbrodnicze) owoce, natomiast zawsze koncertowo ogłupiają ludzi...
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06
18,635,868 unikalne wizyty